reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kasia, Siva dzięki - swoją opinię napiszę w środę za tydzień więc jeszcze muszę trochę poczekać;)


Kaczuszka to u mnie identycznie, Julka też dziś była drugi dzień. Cały tydzień bedzie chodzić po 2 godziny a potem już różnie. Jeść też nie chciała ale ona ogólnie rano mało je bo w nocy się naje jak bąk;) Z dziećmi się ładnie bawi ale podobno jest z niej mały tyran i zaczyna rządzić;) Zasypia mi w drodze do domu i dziś spała 3 godziny, dopiero teraz wstała:) Zastanawiam się tylko czy też od kogoś nie dostała bo strasznie była płaczliwa jak ją odbierałam i tak dopóki nie zasnęła, ale w sumie ciężko stwierdzić bo pani nic nie wspominała
 
Sory za drugi post ale wyslalo mi sie a z tel nie moge edytowac..
Ja dzis ogolnie zly dzien mam.. hormony szaleja.. z m sie gryze od rana.. poszlismy na basen z dziecmi ale dalej sie gryziemy ;/
Tak wiec sory za moje marudzenie...
 
Siva gratuluję tatuażu, też mi się kiedyś marzył ale na szyi z tyłu, ale teraz myśle sobie że już nie te lata żeby tak szaleć, moze w innym życiu się odważę:)

co do wózka ja też mam chicco i fakt ma swoje minusy, ale plusem jest to ze prawie na płasko się rozkłada i jest usztywniane to siedzisko bo ja już 6 miesięcznego Antka zabralam w nim nad morze ze wzlgedu na to ze inny nie wszedłby mi do samochodu:)

Cleo a moze Wojtus nie lubi parówek, wiesz to jest taka specyficzna w smaku kiełbaska i nie da sie jej kilkoma ząbkami pogryzć, ja bym na twoim miejscu probowala z czyms co daje możliwoość większego rozpaćkania w buzi, czyli np chlebek, zwlaszcza że wszyscy go jemy wiec widzi ze my tez to jemy a po ddrugie skoro my jemy przez tyle lat i sie nam nie znudzil to jemy tez posmakuje wkońcu. a z tego co piszesz to Wojtus nie ma problemow z gryzieniem tylko z przelykaniem czegos co sam wlozy do buzi i pogryzie, bo piszesz ze gryzie i wypluwa. mnie caly czas zastanawia czy on nie ma jakiejsc nadwrażliwości w buzi ktora wywoluje u niego odruch wymiotny w momencie innej konsystencji pokarmow. moze nalezaloby wykonywac masaze oralne zeby odwrazliwic te miejsca?

a u nas kolejny rzut oskrzeli, maly takie silne ma ze dostal sterydy wziewne i antybiotyk kontynuowac ale jezeli nie bedzie poprawy tak w ciagu 3 dni to mamy skierowanie do szpitala. kurcze prosze o kciuki zeby byla poprawa

ps. ten post pisalam wczoraj ale problemy z netem nie pozwalaly wyslac:)

Kaczuszka a mnie się podoba, wydaje mi sie że pasuje ci taka fryzura do twarzy

Jagus skad ja to znam że o najwazniejszych sprawach z pracy dowiadujemy sie gdzies od kogos a nie od szefostwa.

Siva akurat dizsiaj bylam w Carrefourze i kupowalam dla antka rzeczy, ale z takich podstawowych mleko pieluszki itd. dzieci za informacje
 
Ostatnia edycja:
hejka

Ale fajnie ze milo spedzilyscie Walentynki , ja niestety z angina nie moglam nic, kurcze dopiero mialam angine w listopadzie i znowu, kto nie mial to nie wie jaki to bol gardla, antybiotyk pozno zadzialal i ia tk sie omeczylam kilka dni.

Na 50 twarzy Greya jeszcze nie bylam, mialysmy isc z kolezankami z pracy ale jakos choroba po kolei nas łapie i nie ma kiedy.

Siva , super tatuaz odwazna jestes, ja nie wytrzymalabym tego nakluwania :-)

Kaczuszka fajna blondyneczka:-)

Pisalyscie o wozka , Wiktorek ma chicco multiway dla mnie minus w nim taki ze odczasu do czasu nadeptuje na stelaz wozka prowadzac go, a tak ok, szybko sie sklada rozklada jest w miare lekki.

Cleo jakie macie mleko od alergologa, my tez bylismy i mamy bebilon pepti dha do 2 roku dokad jest refundacja na nie ale pani doktor powiedziala ze starac sie tego mleka duzo nie dawac, zastepowac je warzywami, owocami, i produkty mleczne przetworzone probowac, juz jadl jogurciki, ser bilay, maselko, nie ma wysypki.

Sadzacie dzieci na nocniczek?

A jeszcze kiedys widzialam zdjecia dzieciaczkow z dlugimi wloskami i mialam wstawic mojego bo tez ma dlugie, nawet proby robilam ze daloby rady kucyki zwiazac gdyby byl dziewczynka ;-).

Donka ja tez trzymam kciuki, na pewno leki zadzialaja.
 
Sylka, ja sadzam Lenke na nocnik. Czasem zdarza się, że sama zawołał albo pokaże na nocnik jak przechodzimy obok łazienki. Ale na razie raczej lajtowo i bez ciśnienia. Już i tak dużo mniej pampkow zużywamy przez takie tylko nocnikowanie.
 
Siva ja też sadzam filipa na nocnik ale u nas to tak w formie zabawy :) Pokazać nie pokaże ze chce siusiu ale zdarza sie ze nasiusia jak akurat siedzi:) Gadam i gadam wtedy no i brawo bije:)

Dona zdrowia dla Was!

U nas Nataś się przeziębił, mam nadzieje ze Filipowi nic nie bedzie :)
 
reklama
Do góry