reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dona u mnie właśnie tarczyca została wykryta dzięki badaniom które robiłam w ciąży. Niby było wszystko ok. Jak byłam u gin gdy mały miał 3 miesiące to miałam tsh bardzo niskie tak że mi obniżał dawki leków, a teraz tak się popsuło sama nie wiem dlaczego? Czy np. Koniec karmienia miał jakiś wpływ.
Co do drzemki to Wojtuś wstaje między 7 a 8 budzi się wcześniej i trochę się bawi w łóżeczku od razu mnie nie budzi. Zdarza się też że wstaje tak jak dziś o 4.30 przebrałam pampers idę zrobić mleko wracam on śpi i o 5.30 znowu pobudka dałam mu mleko i poszedł spać. Obudził mnie o 8.30. Zależy o której wstanie drzemka 10 a 11 a zdarza się że zaśnie po 11 i śpi czasem 20 minut czasem 2 godziny a druga drzemka między 16 a 17 i śpi czasem 20 minut nie dłużej niż godzinę.
 
reklama
hej:-)

u nas zawsze sa 2 drzemki- o 11 i 16. Dzis wyjatkowo spał 2,5 godz i 20 min. Bo zwykle ok godz dwa razy. I Arek do 7-8 zawsze spi;-)

Dzis zaszalalam na zakupach- maz dostal podwyzke! :tak:
 
Jejku ale zeście naskrobały

FIFKA moja tez sie przestawia na mniej snu tyle że z dwóch drzemek na jedną i to samo ledwie ja do 19 dociągam, bo o 18 by poszła spać, tyle ze to się kończy wstaniem o 21 i chęciami na zabawę.
A uparta jest i czesto jak próbuje ją uspic o konkretnej godzinie konczy się wyciem

AKUKU ja poraz kolejny zazdroszcze umiejętności, a przede wszystkim chęci...
Ja wolny czas wykorzystuje na obijanie sie przy komputerze, a chałupa zarasta



Co do spania w łożku razem z dzieciem, mój wredny mąż wvbrał dawno spanie przed telewizorem niż ze mną w sypialni więc całe 1,40 jest moje do podziału z Kornelą, więc jest luźno. Zasypia u siebie a po północy jak "wstaje" na karmienie to już zostaje u mnie

Za to córcia odwaliła ostatnio taki numer że hej... taaa zrobila pierwszy raz kupke w łazience....

Szkoda, że do wanny.:baffled:

Masakra. I to na raty jej się zebrało... Za pierwszym razem zauważyłam , że się napina więc szybciutko na kibelek i z powrotem do kąpieli, za drugim podejciem jeden bobek zdążył wylecieć a reszta znow na kibelek, niestety z trzecim nie był to bobek:sorry:



No i mojemu starszakowi pierwszy ząb zaczął się ruszać
 
Ją o spaniu a raczej nie spaniu Laury już nie będę się wypowiadać ;)
OLICH u Alana już 5 zębów wypadło. W tym dwa zaraz po 5 urodzinach
 
Ja pitole dawno goraczki nie mialam... Dziunia gile, Kajtek tyz....maz ma dyżur na ćwiczeniach w jednostce ,wiec święto spedza bawiąc się w wojnę. A ja bede walczyc....cudownie. z dobrych wieści to od tyg kupa tylko do nocnika,juz w pieluchy nie robi Laurencja. Ide po whisky chyba
 
Inomama, zdrówka! Ach ta zabawa w wojnę - mój wyrusza jutro I bawić się będzie w lesie do 21 listopada :(
Ale dziś jeszcze razem na bieg niepodległości ;)
Miłego dnia!
 
Olich mojemu średniakowi jeszcze nie wypadają.... A czeka bo liczy na wróżkę Zębuszkę.
U nas maluc śpi 2 razy dziennie i zależy czasem 15 min a czasem godzinę. Wstaje o 5:50 przed chłopakami jeszcze.
Olich to miałyście przygodę :)
Ja dzisiaj gości. Większość zrobione: roladki z serem feta suszonymi pomidorami i żurawiną, 2 saładki, 2 placki upiekłam, zostało carppacio z buraków, surówka, jesno mięso i szarlotka na ciepło no i muszę posprzątać.
A i jeszcze wczoraj wieczorem zrobiłam wypad babski z moją mamą do kina na Obywatela Sztura :-D i doładowałam baterię. Było super tylko powrót stresujący. Była mega mgla i kurcze na obrzeżach miasta bym skasowała samochód.. Wyskoczył mi dzik .... Szczeście że refleks zadziałał i samochod dobry i nic za nami blisko nie jechało .... Dziczyzny nie upolowałam, ale nerwów było trochę :szok:
Siva biegniesz? Kciuki trzymam :)
 
Kaczuszka, dzik? Dobrze, że refleks zadziałał ufff Ja to mam zawsze szczęście do saren - na razie bez bliższego kontaktu ;)
Zazdroszczę kina - u mnie nie realne jeszcze, bo Lena cyca co 2 h :(
Taaak, biegnę! Zakochałam się w sportowej rywalizacji ;)
 
Ostatnia edycja:
Czesc, ja tez z moim T bylam osttanio w kinie troche sie rozerwac, a wszystko dzieki temu ,ze tesc u nas jest i ma sie kto dziecmi zajac, fajna taka randka od czasu do czasu.

Inomama zdrowka dla Was.

Siva powodzenia w biegu.

Kaczuszka milego popoludnia z goscmi.

Marika, Olich a mojemu starszakowi dopiero 2 wypadly i 2 juz wyrosly i narazie nic wiecej sie nie rusza , tez sie zastanwiam kiedy kolejne poleca.

Kasia to co sobie kupilas na tych zakupach, zazdroszcze , tez chetnie poszlabym sie obkupic :-)

Moj maly spi 2 razy w dzien kolo 10 i po 15.00 roznie od 40 min do 2 h.
 
reklama
Do góry