reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
tylko zdjęcia wstawiam i ide się przespać...

DSC_0161.jpgDSC_0162.jpgDSC_0158.jpgDSC_0155.jpgDSC_0152.jpgDSC_0163.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0161.jpg
    DSC_0161.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_0162.jpg
    DSC_0162.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC_0163.jpg
    DSC_0163.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 46
  • DSC_0152.jpg
    DSC_0152.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC_0155.jpg
    DSC_0155.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC_0158.jpg
    DSC_0158.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 45
dzieki dziewczyny za zyczenia, juz jest lepiej, ale noc byla kiepska, temp wzrosla do 40st, na szczescie udalo sie zbic. Powiem wam, ze pierwszy raz tak zle zareagowalam na szczepienie :/


Akuku, rewelacja !! ten z tecza - absolutna rewelacja !!

Fifka, gratulacje dla Adrianka :) Gadula sie zapowiada :)
Moj tylko mama mowi i takie belkotanie, ale baaaaardzo glosne :D

wracam do lozka :) ma tefonie tylko czytam, kiepsko mi sie pisze ;) maz sie dzieciaczkiem zajmuje caly dzien, bo nie cche zarazic ;)
 
Hej kochane:-)

Ja w ten weekend zajecia na studiach mam wiec czasu malo... a na dodatek Arek mi dzis temperature dostal... co prawda 37,6 ale marudzi i placze, ze szok... a dziasla ma tak opuchniete jakby mialy eksplodowac:no:

milego wieczoru!;-)

Akuku- rewelacja! :-)

aneta - witaj!:-)

fifka- gratuluje!:tak:

mirka- duzo zdrowka! trzymaj sie;-)
 
wstałam !
Dzieki dziewczyny mi się oba bardzo podobają :D i widze ze coraz lepiej mi to idzie :D haha narcyz ze mnie co ?

Emil przechodzi 3 dniowke !! no i żeby w gratisie ale spoko! rano go wysypalo na karku ale mowie spocony w nocy był! a teraz caly brzuch i plecy...

za to Viki dostal goraczki :(:( no nic atrakcje u nas ...

A Alex dziś był na pierwszych zajęciach nauki pływania.. VIki idie we wtorek (oby wyzdrowiał) a Emilka tez zapisze i będę już uczyc bo latwiej :) ze starszakami nie miałam jak i nawet nie myslalam o tym..

ps czy ktoras z was zauwazyla od razu ze na torcie z rozami jedna z roz nie ma listkow ?? bo mi m w domu powiedział jak zdjęcia ogladalam...a na torcie zadno z nas nie zauwazylo !! 3 dorosłych w domu wszyscy slepi..mi ze zmeczenia się już troilo !
 
Akuku, najlepszości dla Emilka!
Listkami się nie przejmuj - w róży najważniejszy i tak zapach ;) A co do pływania, to absolutnie się z Tobą zgadzam, że im szybciej zaczyna się naukę tym łatwiej ona przychodzi.
Mirka - duuużo zdrowia!
 
reklama
A my się właśnie zastanawialiśmy, czy już nie za późno na te lekcje dla niemowląt - bo niby najlepiej do pół roczku?


Kasia, Akuku wszystkiego naj naj naj dla Waszych chłopców:)
 
Do góry