reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cleopatra ale macie ząbków :) U nas 2 na dole póki co i na tym koniec:-) ciekawe ile bedziemy sie tak bujać zanim pojawią sie nastepne:)

niesiao ja kupuje na 86 ,ale mój Filip ogólnie jest chłop.
 
reklama
Nisiao my mamy 80 spodnie plus kurtka. Dla Konrada starczyło na cala zimę (baa na 2 latka kurtkę jeszcze nosił) dzieci na tym etapie już tak szybko nie rosną. Przykładowo Konrad na rok nosił 80 a na dwa lata 92 czyli tylko dwa rozmiary przez rok. Teraz ma zaraz 3 lata i nosi 104 czyli znowu dwa rozmiary tylko wyżej. (Ale bluzy to i 92czasem sa dobre)
Zmiany rozmiaru tycza się bardziej spodni bo między bluza 92 a 104 ogromnej różnicy nie ma juz.

Inomama wpadasz i od razu atmosfera weselsza :-)

Blanka u nas tez tylko dwa na dole :-) Konradowi wyszy inne dopiero po roczku.

U Adriana lepiej :-) antybiotyk działa. Goraczki nie ma... no i prxez chorobę wróciliśmy do kp :) noz tyle mam mleka ze az mnie zalewa jak karmie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny !! NiSiAo ja tez myśle ze to jakiś związek z AZS VINAGA super bardzo się cieszę ze u z malutkim ok ;))) ja miałam wczoraj coś już napisać ale malutka mi się obudziła i tak nie było kiedy .... A pisze do was ze starego telefonu bo nowy który miałam półtora miesiąca musiałam dać informatykowi....przedwczoraj skadowalam z niego wszystkie zdjęcia i filmy :((((( tysiąc zdjęć niby z ołtarza miesiąca ale akurat tye się działo bo byliśmy na chrzcinach, weselu, panieńskim, moje urodziny:( pierwszy raz wiki na nocniku, i moja mama była i brat :((( a ja specjalnie kupiłam telefon z dobrym aparatem Bo jestem foto maniakiem i lubię chwytac chwile :;( tak nic zdenerwowalam ze aż migreny dostałam takiej do wymiotow... Mam nadzieje ze ten gościu coś pomoże choć szanse są nikłe, od teraz bedą zapisywać w Google :(((
 
Wojtusiowi teściowie kupili kombinezon na 92. Taki rozmiar chciałam bo na tyle zaczęłam kupować ubranka. Wojtuś nosi teraz 86, rzadko większe 80 bo nie chce żeby był ściśnięty jak mu pampers urośnie. No i mniejsze 92 też mu czasem wkładam jak jest potrzeba. Ogólnie Wojtuś ma 9,5 kg ale jest długi. Teraz się zaczęłam zastanawiać czy nie za duży mu ten kombinezon kazałam kupić a głupia zamiast przymierzyć to najpierw wyprałam i odcięłam metki. Nie pomyślałam ale mimo że będzie pewnie trochę duży to mam nadzieję że mi nie utonie
 
Mirka to jest xperia ta chmury chyba trzeba najpierw altywowac a ja tego nie zrobiłam :( mówiłam a pózniej pózniej no i mam... W naprawie mi sprawdzali to chyba czy mam ta chmur tez patrzyli tak mi się wydaje :(
 
Cleo to naprawdę mały musi być dłuuugi... Adrian już przekroczył 9kg ale w ubrankach na 80 jest mu jeszcze luźno... W większości 74 nosi... Mój zaraz 3latek do niedawno biegał w 92 a każdy mi mówi że jest spory jak na niecałe 3lata.


Tina współczuję... dlatego dobrze jest wywoływać zdjęcia :-( Też tak wiele potraciłam...
 
Fifcia to prawda ale ja robię tyle
Zdjęć ze chyba taniej byłoby ni zainwestować w jakis dobru sprzęt domowy do wywoływania zdjęć ... Na rocznice dostałam od mojego mężczyzny lepszy aparat i cykam cykam bo w najbliższej przyszłości chce coś swojego rozkręcić związanego z fitografia dziecięca i może ślubną narazie mojej modele cykam sesje :)
 
reklama
Tina ja straciłam zdjęcia Nataniela z 3 miesiecy jego życia jak był mały. pamiętam moją wściekłość, wiem co czujesz:no:współczuję
Fifka pamiętam ,że Nataś też jak miał 8miesiecy wyszły mu dwa ząbki i tak z nimi do ok roku sie bujał. więc wygląda na to , że moje chłopaki tak ząbkują właśnie .

pusto tu jakoś dziś.

Ja dopiero co chwaliłam sie ze Fifi zdrowiutki nigdy nie chorował a zaczyna coś pokasływać idziemy jutro do przychodni, niech mi go osłuchają ...
 
Do góry