reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Inomama fajnie że znów jesteś! walizki?? To znaczy że parapetówki jeszcze nie było? A na urodziny dostałaś buziaka od Laurki?
Dona dziecko moje już nie płacze przy nowej zabawce. Ładnie się bawi choć jeszcze nie jak dorosły - żeby mu grało i zwierzątka wydawały dźwięki to wali pięściami i trzeba pilnować bo do buźki też ładuje.
 
Nooooo,jestem znowu. A walizy owszem, nie do końca rozpakowane,ale ma to swoje plusy- co i rusz odkrywam nowe ciuchy,knizki a nawet prezent dla Kajtka na dzień dziecka i dla męża na urodziny:) zatem dziś chłopy me zajęte o uradowane; )
 
Ino, witaj w kraju!


jakoś tu cicho ostatnio...

mój mały 2 dni temu nauczył się robić "papa" - ale mieliśmy radochę z mężem, mąż rozmawiał z teściową i mówi do Maćka: "mówimy papa babci" a Maciek pomachał łapkami :szok:
 
malinka - gratulacje nowej umiejętności!! Ja moją też uczę papa, ale wygląda jakby nic z tego nie kumała :-p

monika - Zosia jest śliczna!!

wracając do kulinarnych tematów: po wczorajszym grzybobraniu mam pełne po brzegi 3 l wiaderko młodych zdrowych borowików. Co pysznego mogę z nich przyrządzić??
 
Ostatnia edycja:
Cześć! Pogoda za oknem paskudna - pochmurno i czasem kropi :(
a ja dziś nie wiem jak sobie poradzę bo wczoraj złapaliśmy gumę w wózku. Nie mam pojęcia jak zrobić zakupy. M w pracy, samochód zabrał. Nie wiem chyba pizza na telefon zostaje...
no doła chyba łapie :(

malinka gratulacje dla Maćka zdolny maluszek

elama nigdy sama nie robiłam ale może w zalewie w słoiczki - takie grzybki na zakąskę
 
Elama, ja najbardziej lubię grzybki w occie, albo po prostu mroze malymi porcjami obgotowane, to później są do jajecznicy, albo na obiad ze śmietaną albo na zapiekanki.
 
hej!:-)

u nas powrot do rzeczywistosci, czyli Arek zdrowy - bawi sie, piszczy i ostatnio zaczał warczec z calych sil...nie wiem skad to wzial:szok:

maz ma zastepstwa (pilates i fitness) i znow nie ma go cale dnie w domu :no:

a ja dostalam propozycje zeby dorobic i od wrzesnia (za tydz juz!!!) do przedszkola na 4 godz isc jako wychowawca... ale nie wiem jak mialabym ogarnac wszystko w tydz...opieke do mlodego itd...nie wiem czy sie zgodze...

no to milego dnia! :-)

p.s. u nas slonce!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Elama, zazdroszcze grzybkow :)
ja bym zrbila tak:
czesc zamrozic, czesc zasolic, czesc zamarynowac, czesc ususzyc, z reszty zrobic sos grzybowy do pieczeni :) ale sie rozmarzylam. I moze jeszcze zupke ;)

Malinka, super z tym "papa" ja tez juz nie moge sie doczekac :)

Inomama, zycie na walizach na swoj urok, pamietam swoj 2 miesieczny "tor przeszkod" jak zamieszkalam z moim obecnym mezem :)
i po kazdych wakacjach ;)

Apropos "papa", moja kolezanka ma coreczke i niedawno pediatra zwrocil jej uwage, ze mala robi raczkami takie "sloneczka", czyli obraca wyprostowanymi paluszkami, raczmi tez ma przy tym wyprostowane, polecil jej isc z tym do neurologa. Dziewczyna umiera ze strachu, znacie takie przypadki?

I mnie tez blady strach dopadl, bo Leos troche inaczej, ale tez cos takie robi; patrzy ma swoje raczki, trzyma dlon przed oczami i tak jakby wkrecal zarowke, rusza nadgarstkiem.
Wydawalo mi sie, ze to fascynacja i poznawanie ciala wlasnego, a teraz sie boje :/ wizyta szczepienna byla w piatek, ale nie wspominalam o tym, bo wydawalo mi sie nieistotne, teraz nie wiem czy isc z tym specialnie?
 
Do góry