reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej


Mój mąż znowu robi jakieś machlojki finansowe...nie na taką skale ale jednak powtarza cały schemat. Tylko czekać aż znowu dowiem się o jakimś "długo"...przysięgam ze łeb mu ukręcę przy samej d^&ie... ah szkoda gadac... jeszcze nie mineły 4 lata po ślubie a lista przewinień, kłamst itp mojego lubego zaczyna być przeraźliwie długa.


Yoanna znam ten ból... Adrian też wstaje kiedy tylko morze a jak złapie go za ręce to chodzi.... wolałabym żeby raczkował a nie ciągle bił guzy... :baffled:


Milusia heh ta... aż nie chce sobie przypominać jak bardzo wtedy mnie to zabolało :-(


Vinga opowiadaj a jak po USG w porządku????? Jak malutki???


Kasia Juli
biedne wasze maluszki... U nas ta wysypka schodziła około 2-3 dni gdzie na trzeci cień była jedynie blada w kilku miejscach.


Olich
ja mam zmywarkę. Nigdy nie kupiłabym tej małej - mam tą szeroką. Bo nawet gary umyć to wszytko się mieści. A rodzina się powiększa a nie zmniejsza... przy małych dzieciach jest co zmywać. Ja mam zmywarkę Hotpoint - Aristoni bardzo sobie chwalę. Kupiliśmy za radą cioci męża bo ona też właśnie ma tą firmę i świetnie się sprawuje.


Jaguś wszytkiego dobrego z okazji 7 miesięcy dla kruszynki!!



My obecnie kompletujemy wyprawkę do przedszkola, Masakra jaka ja jestem jakaś zestresowana :-D A jak wczoraj bylliśmy u mnie w pracy to Konrad aż płakał do dzieci na salę więc myślę że on to akurat się ucieszy :-)
 
reklama
Witam. :) u nas noce coraz ciekawsze pobudki juz co pół godziny , oczywiscie z placzem. Chyba zapiszemy sie na taką metodę snu u niemowlat. Bo już ledwo żyje. Paulisia budzi sie zupelnie o 5 a o 7 już jest płacz bo nieprzytomna a zasnąć inaczej niz w wózku w dzien nie ma opcji. Goooodziny placzu.

Milusia- ja bym naszej kranowy sama nie wypila:) a u moich rodziców jest lepsza niz butelkowa . A wózek 2 bym wybrala:)

Olich- nie mam zmywarki:/

Yoanna- niezle ze juz wstaje. U nas nawet nie pelza jeszcze.

Fifka- ehhh wspolczuje tej niepewności co mąż znow moze zrobic. Mam nadzieje ze to tylko podejrzenia i okaze sie ze jest ok.

Jagus- najlepszego dla malenstwa:)
 
Fifka po usg jest hmmm nie wiem jak szczerze mówiąc. jedna przestrzeń płynowa się poszerzyła dość sporo ale neurolog nie widzi nic niepokojącego w tym
 
czesc, dziewczyny,
Zdroweczka dla naszych maluchow, sezon jesienny tuz, tuz, wiec dopiero sie zacznie.
Widze,ze nasze dzieciaki na roznych etapach juz sa, moj maly zaczal sie dzwigac do wstawania, łapie sie czego i chce wsawac na nozki, a nadal nie siedzi, jest bardzo ruchliwy wiec chyba nie ma czasu na siedzenie :-)

Skrecamy krzeselko do karmienia , ktore wczoraj przyszlo, mialam kupic po powrocie do domu, bo teraz bedzie tylko dodatkowy bagaz do przewiezienia, ale jak go trzymam na kolanach to łapki chodza i wszystko chce łapac i zrzucac i juz nieraz cos wyladowalo na podlodze ,takze bedzie troche lżej.

dzisiaj wizyta u dentysty ;/
 
hej- wita Was mama-zombie!

noc to byla koszmarna!!! ja rozumiem nie spac (no nie, klamie, nienawidze budzic sie w nocy czesciej niz 2 razy!) ale zeby nie spac i cudowac z dzieckiem? to rece, to wozek itd...?

no Arek dzis ryczal jakby go ze skory kto obdzieral! i nic nie pomagalo! cyca nie, smoczka nie, tata nie. mama nie! tak jeszcze nie plakal nigdy- no moze jak byl maly jak kolke mial...

juli- wiem co przezywasz, oj wiem... u nas wysypki wiecej i w takie miejscowe plamy sie zmienia..

powiedzcie czy ta wysypka swedzi???
 
Jaguś, wszystkiego najlepszego dla malutkiej!


Kamag, juli, Kasia współczuję nocki. U nas Maciek przez te wakacyjne wyjazdy odzwyczaił się zupełnie od spania w łóżeczku i przełożony do niego za chwilę się budzi :baffled: musimy się z mężem nieźle nagimnastykować wieczorem, żeby go eksmitować z naszego łóżka, gdzie usypia...

Fifka, głowę zmyj mężowi i kontroluj te jego długi! Ta poprzednia sprawa nic go nie nauczyła?!



Sylka, czy ja dobrze kojarzę, że wracasz do pracy od września? jak się z tym czujesz? ja na obecną chwilę mam wracać w październiku, resztę rodzicielskiego ma wziąć mąż i on już się tak na to nastawił, że nie chce się zgodzić, żebym to dalej ja została :baffled: a mi z tym powrotem do pracy coraz gorzej, nie wiem, czy chcę już małego zostawić...jak on sobie poradzi beze mnie, bez cycusia?! :( a jak byłam w ciąży, myślałam, że wrócę po pół roku:-D
 
Ja tez sie zastanawiam co do wysypki bo mam wrazenie ze mi w dziecko diabel jakis wstapil horror czuje sie jak zombie juz niewiem co mam robic
 
u nas przed wysypką była masakra-ale jak już wysypało to było ok.Wykąpcie może w krochmalu?Ja tak zrobiła,u nas trwała 3 dni(i to akurat malutka se wyliczyła na święta Wielkanocy)

Oj Fifka bierz go za łeb...moje bliźniaki też już nie mogą się doczekać przedszkola:-)


Zosia też już kombinuje wstawać-łóżeczko oczywiście już obniżone :-D ale jak raczkuje to normalnie padaka:-D już przelezie cały pokój:-D jeszcze to takie niezdarne-ale ile radości:-) i moje dziecko już chyba sama odstawia sobie papki i przechodzi do normalnego jedzienia...w niedzielę np jadła sobie kurczaczka-wzięła w rękę i se ciamkała:-D


JA dziś szaleję z burakami-wyrwałam wszystkie-odgotuję i w słoiki-na zimę szybka akcja będzie z zupką:-)
 
Kamag widze że mamy maluszki w tym samym wieku, moja póki co dasz paluszki to siada posiedzi nawet chwile sama, no i turla sie na całego i w sumie i tak dobrze, bo raz że urodzona 5 tyg wcześniej a dwa dopiero w 6 miesięcy w końcu przestała płakać na brzuchu bo tak ani minuty nie uleżała na brzuchu. Niech się rozwija swoim tempem.
 
reklama
Do góry