reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Niestety u nas to chyba zeby niewiem zreszta albo skok i wszystko razem niewiem wiem ze az taka marudna nie byla a teraz to istny horror jestem wypompowana z sily myslalam o 2 ciazy ale poki co chyba odpuszcze
 
reklama
Juli ja to normalnie w kostki pokroilan. Dynie troche wieksze. Marchewki i ziemniaka mniejsze. Porobilam male mieszanki i pozamrazalam. A oddzielnie jeszcze zamrozilan buraki. I teraz biore torebkę z mieszanką i wrzucam do garnka.
 
Ja miałam takie torebki na rolce. Takie jak do kanapek. Nie za duze wiec miejsca w zamrazarce nie zajmują i są przezroczyste:)
 
dziewczyny jestem przerażona mojej corce wyszlo ze ma gliste ludzką, i co teraz ? czy muszę małemu tez zrobic badania? czy ktoras sie z czyms takim spotkała. jutro ide do lekarza ale wolałabym cos wiedziec bo te konowały to jak samemu sie nie dowiesz to tez nic od siebie nie dadza, po skierowanie na badanie kalu tez poszlam sama bo lekarka nie zauwazyla ze od roku dziecko co miesiac jest chore i stale kaszle, nie zastanowilo jej to tylko przepisywala kolejne lekarstwo. a jak poszlam po skierowanie to lekarz ktory byl na zastepstwie zerknał na mnie i zapytal tylko czy ma problemy z brzuszkiem bo jak nie to nie widzi powodu badania. noz k....wa wszedzie mozna wyczytac ze nie tylko bole brzucha i luźne stolce sa w efekcie robaczycy
 
Dona ja jako dziecko miałam gliste ludzką. Nie pamiętam żebym z tego powodu miała jakieś dodatkowe problemy itp, Brałam leki i ponawiałam badania... ale szczerze byłam bardzo mała i niewiele paniętam...
 
Hej!

moja mama jak zobaczyla dzis Arka to powiedziala,ze to jak rozyczka wyglada- ta jego wysypka... mamy doswiadczone w temacie trzydniowki poradzcie...

P_20140819_174602.jpgP_20140819_174624.jpgP_20140819_174638.jpg
na tulowiu ma tez wysypane baaardzo duzo...

julii- jak u was? tak samo to wyglada?
 

Załączniki

  • P_20140819_174602.jpg
    P_20140819_174602.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 60
  • P_20140819_174624.jpg
    P_20140819_174624.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 50
  • P_20140819_174638.jpg
    P_20140819_174638.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Kasia- u nas na buzi akurat nigdy nie było. Ale akurat te miejsca wysypuje przy alergii. Moze zbiegło sie z jakims nowym składnikiem?
 
Do góry