reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
A szkoda....liczę że niedługo pochwalisz się radosną nowiną! :-D


Ja schizuję bo jak @ miałam na początku lutego tak teraz CIIIISZA.... musze się do ginekologa przejść
 
Laura znów usnela w huśtawce. Obiad to nie lada wyczyn. Teraz wszystko to posprzątać, ale muszę trochę polezec, bo słabo i ręce się trzęsą. Na termometrze 35 stopni na podwórku.
Ją myślę, że te kaszki Holle są godne zainteresowania
SYLKA do kolejnej budowy czyli połowa bądź koniec września
NISIAO fajne są te Holle ją zamówiłam na aptejagemini.pl.
Męża nie ma tu i nie wiem kiedy będzie, wciąż ta data się wydłuża
VINGA dokładnie Ania i Pustiszi obrazily się :( A szkoda. Wyszła dyskusja o KP i MM.
Taka dziecinada a wywołała burzę
FIFKA ją rozmawiałam z Edyta Wu i ona tak mi poradziła z owocami, a soków kategorycznie nie można przy refluksie. Np jabłka i banana to i ją nie mogę, chyba ze przetworzone. Owoce dodatkowo mają kwaśny sok, które wzmagaja refluks. Musisz obserwować
A co do starszych to ją w ogóle zaczynam wymagać jakby on z 10 lat conajmniej miał :(
AKUKU a po czym miałam zakwaszony organizm? Skąd o tym wiesz?
 
ekm widzę, że nawet zostałam usunięta z fb pustiszi... i czymże jak się naraziłam?? chyba milczeniem
dziwne i dziecinne.. tyle

Akuku staracie się?? no podziwiam kochana! czwarty bobas :)
 
Vinga też otym wspominałam,że zostalam usunięta przez nią z fb,ale widać uznala to za najlepsze dla siebie i odsunięcie sie od forum,musiało ją już mierzić i tyle-szkoda,bo to bez sensu,ale ja już się nie rozwijam na ten temat bo to jak odgrzewanie starego kotleta...


Ja wiem,że zawracam dupe tym jedzeniem,ale nie wiem zy Kinga nie ma teraz za mało mleka

Rano wypije170ml
10 jabłko np
13 obiad
16 17 170ml mleko
20 200 ml mleko plus kleik lub kaszka
23 50 ml mleko


Nie jest tego mleka za duzo ile powinno tak dziecko zjeść tego obiadku żeby bylo wystarczająco no i ile tego mleka,normalnie pije 900ml ale to bym musiala do godziny po obiedzie podać mm jak i po deserku a przecież chodzi o zastąpienie mleka obiadem...chyba że się mylę i powinnam dokarmiać jeszcze?
 
Czarnooka super, że laktator się spisuje:)

Marika a usypiałaś może małą przy suszarce? U nas jak już wszystkie inne metody zawodziły to włączałam i przeważnie pomagała, niekiedy było tak, że dopóki suszarka była włączona to Julia spała więc chodziła i przez godzinę;)

Fifka super, że Wam się metraż powiększył;)

Vinga Pustiszi usunęła konto i założyła grupę zamknięta dla mam karmiących mm.

Nisiao jak robisz ekspozycję na gluten to nie zwiększa się ilości tej kaszki bo to mają być 2-3 g na dzień, więc właściwie nie ważne, w jakiej ilości mleka to zrobisz.


A my miałyśmy mieć jutro szczepienie, ale odwołali - lekarze są na urlopie i ten co został zajmuje się tylko chorymi dziećmi. Dobrze, że zadzwoniłam bo bym się znowu wkurzyła na ten nieszczęsny ośrodek;)
 
Marika mnie też od wczoraj boli głowa i nie wiem dlacczego, moze przez niewyspanie, antek cos zle spi, puszcza bączki i marudzi przez caly dzień. Marika wlasnie mialam tez pytac po co ci laktator? juz nie bedziesz z cyca dawac? dobra wlasnie doczytalam w jakim celu zakupilas laktator, ja daję kaszke na sztucznym

Sylka moj maly spi zwykle na brzuchu bo wlasnie tak jak Wiktorek sam sie obraca . super ze odwazylas sie sama pojechac, osobiscie wolalam jezdzic sama niz z mezem bo nikt mi bledow nie wytykal, a sama i tak wiedzialam czy cos zle zrobilam.
udanego wczasowania

Malinka z plesniawkami nie pomogę, bo moje dzieci nigdy nie mialy. moj chodzi po kafelkacch bo mam w salonie ogrzewanie podlogowe a co za tymi idzie kafelki imitujace drewno. i maly smiga po nich jak szalony, taka mala frotka, fakt ze czasem sie przewroci i uderzy ale nie placze

Vinga pustiszi i niektore inne dziewczyny obrazily sie po dyskusji dotyczacej karmieniem mm. poczuly sie gorszymi matkami, tzn ze niby my tak uwazamy

Nisao ja tez tak niekiedy robie z kasza manna ale nie przykladam juz takiem wagi do tej ekspozycji i podaje raz dziennie kaszke z glutenem.

Akuku jestem ciekawa jak bedzie u ciebie bo moj antek ma swoje ulubione zajecie - rozwalanie tej puzzlowej maty i cyckanie jej elementow

Fifka to moze jeszcze hormony inaczej dzialają. ale warto sprawdzic u gina
 
Dziewczyny nie uwierzycie bo i ją nie wierzę :)
Laura śpi na bujnej huśtawce FP już 2 godz.
A ją tu się to czuje coś robić, to leze.
Wózek pojechał z autem a auto w naprawie. To co, chusta? Ale taki upał
 
cze!

Laurka nadal budzi się. Widziała Ją dziś pani pediatra i mówi, ze zęby - ot, kurde, nowość! Od 3 miechów zęby. I skok. Skok jest zawsze!

Kasia - witaj w gronie pisklaków:)

Kamag - wszędzie są kartony i pudła - tragedia, ale trza przeżyc! Jedziemy do Bydgoszczy, mimo, ze ani ja, ani mąż nigdy tam nie byliśmy:) Za to, będę Sivą nawiedzać mocniście - czy chce czy nie! Camilia chyba spoko jest, bo wczoraj po niej Laurencja spała 3 godz!!! szkoda, ze w dzień...podobno trzeba ją podawać co najmniej tydzień wcześniej, zeby było działanie dobre

Dona - naj, naj dla 7 - miesięczniaka!

Akuku - i dla Twego starszaka tyż!

Hope, Dona - wycieczki samej mamy z 2 dzieci są nie do zniesienia - wiem i wspołczuję

Marika - mam koleżankę uzależnioną od kropli, więc wiem że to nie dość, ze możliwie, to bardzo upierdliwe na dłuższą metę. Próbuj pomału odzwyczaić się. Koleżanka na kroplach do nosa od 5 lat...

sie obudziła Dziunia, więc tyle na razie...
 
reklama
hejo...
u nas ropna angina :( masakra....

wkurzyłam się dzisiaj niemiłosiernie - zamówiłam puzzle piankowe na all no i przyszły... Szukałam grubszych tych 1 cm (trochę droższe ale lepsze bo literki nie wypadają) no i przyszły k...wa mają 6-7 mm i śmierdzą straszliwie - nie wiem jak bym mogła na nich położyć młodego - nie wiem jak ten zapach nazwać ale walą niesamowicie. Pisało na all że mają atest itd a przyszły z chińskim dzieckiem na opakowaniu, a więc pewnie zero atestu... no i jak zaczęłam szukać w necie znalazłam info, że wiele państw wycofało je ze sprzedaży bo są rakotwórcze i mają formamid ... cholera.... jutro odsyłam ... i przestrzegam przed zakupem...
 
Do góry