reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Akuku wszystkiego naj

U mnie masakra...m na wyjeździe, starszak gorączka, młody od 3 dni ryczy bez przerwy i tylko na ręce dzięki czemu wysiadło mi kolano, w nocy co 2-3 godziny budzi się przez to wiercenie... Do 24 sprzątałam dom, a teraz średniak przyszedł z płaczem że się boi spać ... Ratunku....

Uciekam
Podczytuję ale siły brak...
 
reklama
Hej! Ugh.... dzisiaj po raz pierwszy położyliśmy Adriana i Konrada do jednego pokoju na noc... to była ciężka noc :nerd: Mam wrażenie że tylko Adrian wstając o 5 był wyspany :-D Nawet Konrad ledwo żyje a mąż cwaniak sobie jeszcze odsypia...


Poza tym chwalę się! Jestem taka szczęśliwa ze szok! Mamy teraz teraz dwa pokoje - duży plus naszą sypialnie. Kuchnia, łazienka... wiadomo... Aktualnie remontuję się jeszcze jeden pokój do którego do tej pory nie mieliśmy żadnego przejścia ALE! Wszytko już praktycznie kupione, koloryfery, drzwi... teraz ojciec męża zaczął szpachlowanie. :-D Wygląda na to ze do zimy będziemy mieli dodatkowo prawie 40m2 salon!!! Nareszcie zrobimy chłopakom ich własny pokój! :-D


Czarnooka
ja miałam Mendeli w szpitalu elektryczny. Ściągał fajnie... zwłaszcza w nocy kiedy biegałam do pokoju laktacyjnego co 2 godziny ledwo żywa :-) ale jednak w domu aventa ręczny dawał lepiej radę.... ściągałam nim porcję szybciej niż tym elektrycznym w szpitalu... ale co cycka to inna..


Akuku pewnie... teraz już masz lżej. Ja to boję się zostawiać Konrada i Adriana samych bo Konrad ma głupie pomysły... wczoraj na przykład zostawiłam Adriana w wózku i poszłam wziąć pranie do domu żeby rozwiesić na dworze póki siedzieli grzecznie.Wracam a tam..... Konrad zasypał Adriana piaskiem z piaskowinicy... :angry: Normalnie miał piasek nawet pod pieluchą biedaczek...


Dona można już z żyły pobierać. Pamiętam Adrianowi próbowali jak byłam zrobić mu morfologię. Ale nie dała radykobieta znaleźć żyły i pobrali z palca.
No i 100 latek dla kawalera!


Olich
Adrian też robi zawsze o tej samej godzinie - o 5 rano... ale czasem też puści takiego niezapowiedzianego :-D


Hope ja nosze w elastycznej jeszcze. Adrian waży jakieś 7,5kg. Jest mi już niezbyt wygodnie ale z elastycznej mogę go wyciągnąć bez konieczności jej rozwiązywania (to właśnie kocham w elastycznych... wiąże raz i mogę wsadzać i wyciągać kiedy chce,,,) Tkaną mam Nati Baby - koszt ok 200-250zł. Jest świetna! Też w niej noszę, zwłaszcza ostatnio bo tam trzyma Adriana tylko jedna warstwa materiału... w elstarycznej jest bardzo gorąco... Co do nosidła nie pomogę bo nie wiem... ale raczej wydaje mi się że nosidła miekkie sa od czasu trzymania główki.


Kaczuszka
współczuję... okropne są takie dni...
 
Witajcie!
to fakt ze laktator elektryczny wolniej sciaga od recznego aventu ktory mam ale jest zdecydowanie przyjemniejszy.
dzisiaj rano po nocy sciagnal mi z obu piersi w sumie 220 ml i bylo to o wiele przyjemniejsze!!
pozniej przystawilam laktator reczny ale juz moze z 5 ml polecialo tylko czyli ladnie do konca sciaga. mam nadzieje ze moze tym elektrycznym rozbujam lepiej laktacje jak bede czesciej przystawiac. od dzisiaj bede wstawac tez w nocy.

Marika bedziesz zadowolona zobaczysz . jest naprawde bardzo przyjemny. wczoraj sciagalam mleko a druga reka karmilam malego z butelki jak lezal w bujaczku. :D
 
Ostatnia edycja:
Hope niestety nie bardzo ci pomoge w sprawie chusty, chociaż mam elastyczna ale malo w niej nosze prawaie wcale bo antek juz duzy ale nie trzyma głowki wiec bardzo ciezko jest go trzymac w chuscie bo i tak obie rece zajete

Fifka no to super, a tak z innej bajki to z m już wszytko dobrze? cholera jak to umiesz wlozyc i wyciagnac Adriana bez rozwiazywania chusty, no to ja jakas niedorajda chustowa jestem:)
 
Jeju jak mnie glowa boli. Czuje się jak na mega kacu. Pospalysmy z Laura ona z cycej w buzi a mimo to glowa pęka od wczoraj.
KACZUSZKA dużo sił, dasz radę. Dziwię się, że masz jeszcze siły na sprzątanie w nocy do północy ją tam bym odpuściła :)
FIFKA ciężko masz z dwójka. Żeby u mnie była taka różnica wieku i byłabym tyle sama co teraz to wrak człowieka by ze mnie został ;)
Ja jak do siostry jeżdżę to ona ma córeczkę rok starsza to ma bardzo głupie pomysły i na chwilę nie mogę Laury zostawić ;) Fajnie że będziecie mieli jeszcze salon
CCZARNOOKA już przyszły kaszki Holly czekam tylko na laktator. A lejek dobrze dopasowany?
 
czesc, my juz po spacerkowaniu , drzemce i obiadku. Teraz maly szaleje an dywanie wsrod zabawek.
^^^^^^^^^^^^Jak Wasze dzieci spia w nocy , na plecach czy na brzuchu, moj od jakiegos czasu uparcie dazy zeby spac na brzuchu , przewrcoe go na plecki to za chwile znow hop na brzuch, troche sie boje takiego spania.^^^^^ Marika to ty teraz bedziesz sciagac i dawac z butli, a cyc?^^^^^^^^^Kaczuszka sily zycze w mamusiowaniu:-) Fifka super wiecej przestrzeni odrazu przyjemniej :-)^^^^^ Aha wczoraj jezdzilam sama samochodem, jestem zadwolona z pierwszej samodzielnej przejazddzki chociaz wiem ze jeszcze duzo praktyki przede mna :-) Jutro wyjezdzamy na wakacje...
 
reklama
Dziewczyny, czy taki biały nalot na języku to mogą być pleśniawki??? czy może jeszcze coś innego? (zrobiłabym zdjęcie ale mały sobie nie da tak paszczy otworzyć)



ja mam w pokoju panele bez dywanu i boję się, że mały się potłucze jak go położę, on tak gwałtownie się rzuca :szok:

Marika, mi wczoraj przyszły kaszki Holle, mały dziś wszamał już 70 ml jaglanej z bananem :) jak cię ciągle głowa boli to może być z anemii (mnie tak bolała ciągle, jak miałam niski poziom żelaza) - no chyba, że na deszcz cię boli jak mnie :)


Czarnooka, to ładnie ci ściąga ten laktator

Dona, gratulacje dla Antka na te 7 miesięcy :)

Fifka, super, że będziecie mieli więcej miejsca

Kaczuszka, w życiu by mi się nie chciało sprzątać do 24 (no chyba, że na drugi dzień goście od rana :D)

Hope, ja mam elastyczną ale ostatnio nam za gorąco w niej
 
Do góry