reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Witajcie. U nas makabryczna noc. Sen trwal Max 15 minut... Jeszcze tak zle nie bylo. Chyba przyczyna byl ząbek bo rano wyczulam cos ostrego :)
Jak rozkleje oczy to poczytam co u was.
Czaenooka moge zapytac czym się zajmujesz? :)
 
reklama
hej kochane
u nas źle, bardzo źle. nie wiem czy pisałam, ale Gabi miał mieć usg przezciemieniowe. w czwartek mieliśmy. niestety wyszło źle. ma poszerzone komory w mózgu. czekamy na skierowanie na neurologie do szpitala. lekarze nie chcą nam nic mówić, tylko, że szybko do neurologa... do tego podwyższone próby wątrobowe i refluks po szczepieniu... ciągle ryczę, dlaczego to na moje dziecko to wszystko spada

dodatkowo Nat ma podejrzenie astmy wczesnodziecięcej...

przepraszam, że nie piszę ale same rozumiecie.

Fifka czy mogłabyś przejąć grupę zamkniętą i wątek zamknięty? ja nie dam rady nimi zarządzać
 
Vinga az serce sciska jak czyta sie ,ze dziecku cos dolega , oby jak najszybciej sie wyjasnilo i podjeliscie wlasciwie leczenie, malutki jest wesolym slicznym chlopczykiem doda na pewno Wam energii zeby przejsc przez te badania-trzymajcie sie . A teraz duzo dzieci ma alergie, astmy, wszystko przez to jedzenie , powietrze, czasy sie zmieniaja na gorsze.

Juz nie wiem co mialam pisac. O tych nieprzespanych nocach, to ja kilka dni przy chorobie mialam takich i bylam padnieta, tak na codzien to chyba bym nie dala rady..

Fifka u nas podobnie z rozowojem jak u Was i tez porownujac starszaka to jestesmy teraz do tylu, myslisz ze to przez to ze mlodsi urodzili sie przedwczesnie ze to ma teraz wpływ na rozowoj?


Donka sliczny Antos, moj wlasnie tak podobnie robi ale podkurcz nozki i prostuje nie potrafi sie jeszcze dluzej utrzymac.
 
Ostatnia edycja:
witam wszystkich sobotnio

młody zasnał wiec szybciutko zagladam co tam u was, wczoraj tylko moglam wrzucic zdjecie i nawet nie przeczytalam co napisalyscie bo maz zabral mi zasilacz do laptopa i niestety lapek odmowil mi posluszenstwa i wspolpracy:(

Kaczuszka zakupilam puzzle na necie, a kupilam w sumie z mysla o cwiczeniach z malym ale teraz cwicze na stole bo mi wygodniej a na macie maly pelzaczek sie porusza. chętnie poslalbym ci adres ale cholera juz mi usunelo transakcje z mojego konta. cos tego typu tylko ja nie mam puzzli z cyferkami Ogromne Grube Puzzle Piankowe - Alfabet i Cyfry!!! (4376143785) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a młodzian ma pozycje przecudne, silny jest

Marika, Czarnooka wspolczuje tych naręcznych dzisiaczków, moj maly to jest bardzo samodzielny, na rękach obecnie bardzo malo przebywa bo woli badań teren:) a przy okazji wszystko cimcia buźką, a najbardziej mnie obrzydza jak musze mu z buzi wyrawac wlasnie te piankowe puzzle

Anbas wreszcie sie odezwalas kobieto. super ze Emcia ma jedyneczki i ze wszystko u was dobrze. udanego pobytu w kraju

Fifka ale pamietaj ze w przypadku adrianka musisz skorygowac wiek, niby 7.5 miesiaca to tak naprawde u was 6 miesięcy

Yoanna moze to wlasnie ząbki chca na światło dzienne. moj tez ostatnio gorzej śpi w nocy i nie wiem dlaczego, ale na zabki nie bardzo liczę bo dziąsełka nic nie zmienione

EmKa skąd ja to znam, moj tez czasem przyjdzie dopeiero po kąpieli małego i postanawia byc dobrym tatusiem i sie pobawic, ale mnie szlag trafi jak go wybudza zamiast usypiac, a maly zwykle zasypia sam w lozeczku

Emily nie pomoge z nystatyna bo nie mam pojecia

Vinga matko boska, trzymam kciuki zeby neurolog pomógł. a starszakowi co dolega ze podejrzewaja astme? moja cora tez stale kaszle i tez jakos osttatnio myslalam czy to nie wlasnie jakas astma, dostaje jakies leki od tygodnia bardziej na alergie ale nie widze poprawy, ale ten jej kaszel jest taki bardziej mokry.
 
Vinga jeju tak mi przykro,że znowu z maluszkiem po tych lekarzach,dopiero co ze szpitala wyszedł...ale coś mu dolegało,ze zdecydowano się na te usg przezciemieniowe? mam nadzieję,że wszystko sie ułoży i będzie dobrze :* nawet nie wiem co napisać,żeby pocieszyć,bo jestem również w szoku że czegoś sie doszukują lekarze....po szczepieniu pisalaś,że te ulewanie się uakktywniło tzn ten refluks
 
Vinga trzymam kciuki &&&& za Gabiego żeby to jednak nie było nic poważnego. A co u starszaka dlaczego podejrzewają astmę?

pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki
 
Hej!


Ależ u nas leje... okropna pogoda. AAAA i znalazłam mleko dla siebie!! Sojowe o smaku wanilii mmm........ PYCHA! Może nie jest to moja idealna kawa ale pije ją z czystą przyjemnością! W końcu znalazłam coś dla siebie...


Dona ja wiem :-) Dlatego wcale się ty,m nie przejmuję. Jak na pół roczku to maly świetnie się rozwija. Do roku jednak trzeba brać pod uwagę tą róznice w wieku urodzeniowym i korygowanym.


Yoanna siły życzę... u nas niedawno skok się skończył i mogłam odetchnąć z ulgą...


Anbas często jest tak ze jak pierwsze dawało czadu to drugie jest spokojniejsze i na odwrót - u mnie Konrad to był anioł...


Em-ka ja umieram bez kawy.... :-( Moje jedyne uzależnienie...


Emily
Adrian po nystatynie strasznie ulewał i gorzej spał właśnie przez to...


Komag
współczuję nocki...


Vinga
bardzo wam współczuję.... :-( Biedny mały... kurde dlaczego tak wszytko na was spadło??? Pisz kochana... nawet tylko o sobie nikt nie będzie miał nic przeciwko :-( Daj znać co tam wyjdzie w szpitalu... U nas też właśnie refluks ruszył z podwojoną siłą po szczepieniu...
Mogę przejąć obowiązki... nie ma problemu... napisz tylko do administracji żeby mnie mianowały moderatorem


Sylka jestem niemal pewna że to właśnie przez to. Każde dziecko rozwija się inaczej ale nasze maluchy urodziły się za wcześnie więc od razu od startu mają tyły.



No my idziemy na obiad -mamy dzisiaj kurczaka pieczonego w marchwi i młode ziemniaczki :-) Ugh nawet nie wiecie jaką ja czuje ulgę po tym jak opanowaliśmy ten refluks choć widze że jednak dalej coś jem nie tak... bo czasem mały potrafi chlusnąć tak raz na pare dni....
 
Czrarnooka zapytalam o prace bo pisalas cos o pacjentach. :)

Vinga- a czemu mial miec USG? Teraz po szpitalu zalecili? Kurcze te komory brzmia okropnie... :( trzymam kciuki zeby naurolog was uspokoił i by bylo wszystko ok.

Fifka- ja sojowego nie probowalam naczytalam sie ze tez bardzo często uczula ale skoro u was tylko na bialko krowie to moze mozecie:) ogolnie ryzowe jest tez vanilia. I jest o niebo smaczniejsze niz zwykle .
 
reklama
usg mieliśmy dlatego, że młody głowę przechylał na prawą stronę. lekarkę to zaniepokoiło, stąd usg

a z tą astmą to po Natanielowych objawach tak powiedziała alergolog, ale nie wiem czy ona nie przesadza...
 
Do góry