reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kaczuszka - w życiu śmiać się nie bedę, bo ja stosuję co się da:) Dom okadzam raz w miesiącu przy pełni, pieniądze w wodzie moczę na nów:) to i dziecię mogę czarować, jesli tylko pomoże!!!!
 
Hej dziewczyny, jestem kwietniowa mama, tez na BB i chcialam Was sie zapytac jak qpia Wasze dzieci? Przesypiaja juz ladnie noce? I kiedy zobayylyscie najwiekszy postep?
 
Inomama współczuję:( oby szybko minęło

moje dziecko nie dość że przeziębione i mega gile wyciągam z nosa to jeszcze chyba zęby bo do buzi ładuje wszystko, ślini się, jest niespokojny jak wczoraj zasypiał po 23 po karmieniu to do 1 no i jak go trzymam na kolanach to moje palce dziąsłami gryzie że aż boli
 
INOMAMA łącze się w bólu. Mam to samo z Laura. Jestem padnieta. Nie wiem już co jej. W nocy cały czas się budzi, je, płacze usypiam. Dziś w nocy spalam 6 godz może z 12 pobudkami
 
Widzę że nie tylko u mnie nocki istna tragedia.
Dzisiaj było jakieś 10 pobudek w tym całkowite nie spanie od 2-5. Potem rano do 10 odsypiała. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ja nie znam przyczyny : (
Rano niestety też nie odespałam starsza wstała.
Najgorsze to że moja się obudzi cyca nie , smoka nie sama nie wie czego chce.

Akuku zdrówka dla malutkiego. Nebulizator fajna sprawa. Dopóki nie kupisz oklepuj malutkiemu plecki i dawaj witaminę c 3 kropelki 3 razy dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Hope mi dzis gp powiedziala ze nie wolno nebulizatora dla dzieci..hehehe lepiej faszerowac paracetamolem.. a alexa inhalotarami..phhh

Tak sa tu uczeni...ze jak przychodze to ona w ksiazce patrzy co dziecku jest co mu dac i w jakich ilosciach heh.
 
reklama
Do góry