reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kasia oby pogoda się utrzymała przez cały Wasz pobyt nad morzem:)


Dona faktycznie przebojowy wyjazd mieliście, szkoda Antosia ale dobrze, że już lepiej z oczkiem. A z tym autem to też bym się wkurzyła - moi rodzice byli rok temu, poszła im chłodnica i mechanik ich skasował jak za zboże bo wiedział, że są na niego skazani i nie mają pojęcia gdzie szukać jakiegoś tańszego fachowca. Oczywiście też trzeba było coś po nim poprawiać ale co się będzie przejmował, przecież wiadomo że więcej ich na oczy nie zobaczy...

Akuku
zdrówka dla wszystkich:)

Inomama, Marika jak tak Was czytam to aż się szkoda tych Laurek robi:( Oby im się poprawiło, to i Wam będzie lżej:tak:


U nas ta noc też była ciężka, mała była niespokojna, w sumie naliczyłam 7 pobudek na karmienie i mam nadzieję, że to przez nadmiar wrażeń Julka taka nieswoja była - spędziliśmy weekend u rodziców, wiadomo dużo ludzi, każdy zagaduje, biedna aż nie wiedziała co się wokół dzieje więc ciągle mam nadzieję, że dzisiejsza noc będzie lepsza:)
 
reklama
Co jest z naszymi malenstwami. Co to jakiś skok/ząbki/kryzys. Laura ma delikatny katarek.
Tak myślę, to dziś 3 dzień jen trochę brokulu, kalafioru. Może to to? Ale kurcze już zaraz 6mscy kończy. Zabkow nie widać, pewnie powoli idą ale nie spodziewam się w najbliższym czasie. Laura tak wyzywa się ns moich skutkach aż się boje co to będzie z zabkami. Oby mi sutek nie odgryzla ;)
AKUKU zdrowia dla Emilka. W pl inhalacje to podstawa
HOPE mówiły się nasze dzieci czy co
DONA o ile przygód jeszcze dookoła i weź tu człowieku wypocznij
JAGUS a no tak nadmiar bodźców szkodzi. Nawet tv i zabawki grające że swiatelkami
 
Właśnie czytałam na drzwiach bloku ogłoszenie że jutro lub pojutrze nie ma u nas wody:(( jestem ze..rana... Weź tu człowieku przeżyj z małym dzieckiem bez wody jak ja dwa automaty dziennie wstawiam z tym moim ulewańcem
 
hej mamuski :) Ja wczoraj byłam na imprezce, odstawiłam sie az maz narzekal gdzie tak wychodze w takim makijazu i wystrojona..nutka zazdrosci w niego sie wdarła. A byłam z kolezankami z pracy na pozegnaniu ksiedza, ja pracuje w przedszkolu przyparafialnym i z ksiezmi jestesmy za pana brat, jak z kumplami, i wlasnie jeden nam najblizszy odchodzi na inna parafie, zaprosil nas wszystkie do restauracji. Fajnie bylo sie tak odprezyc. Wiecie co to moje malenstwo przesypia cale nocki, mamy jedna pobudke na cyca kolo 1-2.00 w nocy i druga nad ranem na butle, spi tak do ok.7.00 rano. W dzien tez grzeczny , ja nawet nie wiem czy on ma te skoki czy nie bo ciezko zauwazyc :-) Gotuje zupke marchwiowa z ryzem dla niunia , dla nas szczawiowa :-) Kawke tez sobie zrobiłam :-)
 
Hej:-)
Wróciliśmy z urlopu:-) cieszymy sie,ze pogoda nam dopisała. Bylo wietrznie,ale słonecznie:-)
Areczek ładnie spał w nowym miejscu,wiec problemów nie bylo.

Mam pytanie kochane- jak zapowiadala sie wam wasza pierwsza miesiączka? Mialyscie objawy jakieś?
Bo u nas juz mniej pokarmu i zastanawiam sie czy pobolewanie podbrzusza juz @ zwiastuje... bo nie ciążę chyba... ja juz schizuje,ale zawsze zabezpieczenie bylo wiec mąż pyta mnie "to z kim? Jak ze mną nie?" :p
 
Sylka u nas też spokojne nocki (byle nie zapeszyć)...
Ja 2 jedzonko mam ok 6 i dzisiaj pospaliśmy potem do teraz czyli prawie 10.
Super zazdroszcze imprezy

Włoski u fryzjera wczoraj wyszły super i jestem zadowolona :-D

Kasia super że urlop udany
Ja @ nie miałam, ale co jakiś czas pobolewa brzuch i czekam...
 
Jet zle zeby nie pisac ze tragedia mała pani Chinka nad nami mieszka była ze skarga ale m odrazu do właściciela ze dziecko ma ledwo pol roku jak mam mu buzie zaszyć czy co ? Ale tez by mnie budziło godzina 2 czy 3 w nocy piszczy krzyczy śmieje sie piskliwie a jak sie do niego podejdzie to koniec nie śpimy do 6.... 2 dni spokojne 5 tragedia wlasnie teraz zmeczony wyje na łóżku bo mu szkoda no szkoda mu zasnąć bo dookoła tyle ciekawych rzeczy metki rysunki lampka wszystko takie wooooow złapać dotknąć a jak nie kopie złości sie mam wrażenie jakby miał ponad rok :/ eeeh sorry ze o młodym tylko ale nic nie czytałam bo nie mam siły i czekam az ten skok czy cholera wie co troche złagodnieje ... Miłego spokojnego dnia
 
reklama
Kasia czesc witajcie pourlopowo :-) Wiesz ja tez mialam takie lekke bole podbrzusza a teraz w czerwcu dostalam pierwszy@, trwal 4 dni. A te bole, to juz wczesniej mialam takie delikatne , nie trwajace dlugo. Podejrzeam ze dostalam @ bo karmie zdecydowanie mniej. Kaczuszka pokaz fotke wlosow:-)
 
Do góry