reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kaczuszka, mój by pewnie chętnie w takim jeździł, bo w tym leżącym to tak średnio... Wagą też się trochę martwię, bo co prawda u lekarza dawno nie ważyliśmy, ale na domowej wadze widzę, że słabo to ostatnio idzie. A tak samo - najedzony się wydaje... Co prawda b.często je, bo co 1,5-2,5h, ale sam kończy, a jeszcze by się dało coś wypić. Choć wydaje się, że mleka mam mniej.
Olich, no identycze zachowanie :-) A pomagasz jakoś w pełzaniu?
 
reklama
Kaczuszka oby jednak waga pokazała,że jest ok,,sama może pamiętasz,że ja rownież z Kingą i jej przybieraniem mam shiz,no i we wtorek szczepienie i boje się aż co to na wadze też będzie,bo je w sumie więcej-ja to kamrię mm,więc widzę ile zjada,ale jakoś nie widze po niej aż tak,żeby przybrała,no nożki widać że ma jakby pulchniejsze.

Co do krzesełek do karmienia,sama sie już nad tym zastanawiam,więc poczytam co polecacie.


Mam pytanie,bo przerobiłysmy już marchewkę,ale ja tak podaję co 3,4 dni,żeby widzeć reakcję alergiczną i ostatnio zakupiony miałam słoiczek z Hippa Dynia z ziemniakiem.

Na początku najlepiej jest podawać ednosładnikowe,ale czy w przypadku dyni i ziemniaka ma to też znaczenie,mogę podać jako następne warzywo??

Zkalafiorem samym jakoś nie mam odwagi,czy to nie za wcześnie.

Od paru dni Kinga tez jes ieco bardziej zmierzła,tzn mruczy taka niezadowolona jak odkladam do lozeczka placz,najlepiej na rękach albo wszędzie tylko nie w łożeczku i wozku.
 
Kaczuszka a goraco macie albo mieliscie przez ostatni czas ? Pamietaj ze Twoje mleko dostosowuje sie do pogody a ze upal byl to mial duzo picia ;) my tez nie lubimy jes w upaly i chudniemy troszke. Jak moczy 4-6 pieluch na dobe i robi kupke jak zwykle i nie placze ze glodny to jest dobrze! Pediatrzy nie dokonca dobrze podchodza do karmienia piersia..nie wiem jak wasz pediatra. Pozatym ostatnio moglas go azyc bezposrednio po jedzeniu z kupcia nie zrobiona a teraz np. Na odwrot ... z jedzeniem innym radze Ci sie wstrzymac zeby sie nie zniechecil.. bo jak bedzie mu wciskac to pozniej na widok lyzki bedzie mial traume. Sprobuj za dwa tygodnie. Daj mu zapomniec.
U nas ineczej jest bo Emil chce a ja mu dac nie moge bo jak mu dalam to sie meczyl w nocy i czekam do 6 miesiaca.

Ja Alexowi zaczelam dawac jedzonko jak mial 4 miesiace ..pieknie wszystko jadl.. a jak mial juz jakies 7 miesiecy tu plul wszystkim..przestalM dawac na dwa tyg i znowu zaczelam i juz ladnie jadl i je do dzis ;)

Emil od 4 dni ma katar od 3 pokasywal suchym kaszlem...wczoraj po poludniu juz bardziej mokrym..pojechalam do szpitala sprawdzic..lekarz smierdzacy gownem !!! Brrr..osluchal go i czysto..temp 37.5 ..ale do ucha / gardla nie zajrzal nawet... no i wnocy emil sie obudzil i szczekal...katar slychac ze ma a nic sciagnac nie moge ...
Jechac do szpitala czy czekC do jutra ??
 
Akuku no kurde dziwne ,że do ucha nie zajrzał i do gardła.sama nie wiem...
Jesli sie pogorszyło to warto by to było sprawdzić dobrze,katar może z dnia na dzień sie rozkręcić.Może warto by było to sprawdzic u innego lekarza,żeby nic sie bardziej nie rozwinęło

Jeeej my mamy 5 miesiączek skończony :D nasze kolejne święto :D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki. Przepraszam nie nadrobie wszystkich bo nie jestem w stanie :-)
Wszystkim dzieciaczkow wszystkiego naj z okazji 5 miesiecy :-) my w srode konczymy pol roczku :-)

Wczoraj ja, matka wariatka zrobila sobie swoj pierwszy tatuaz i kurde powiem Wam ze wpadlam i chcialabym conajmniej jeszcze ze 2 :-D M tez sobie zrobil :-)
To moj:
IMG_20140621_162953.jpg
A to M:
Screenshot_2014-06-21-20-35-48.jpg

Milusia jestem w szoku. Tyle sie trabi teraz o tym a ludzie i tak robia to co robia... echhh... ja sobie nie wyobrazam zostawic malej w samochodzie...
 

Załączniki

  • IMG_20140621_162953.jpg
    IMG_20140621_162953.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 54
  • Screenshot_2014-06-21-20-35-48.jpg
    Screenshot_2014-06-21-20-35-48.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 58
Ja również wszystkim 5 - miesięcznym zdrówka życzę! My kończymy 5 za dwa dni ;)
Ania, tatuaże super :) A to tatuaż mojego A
 

Załączniki

  • 1403433539051.jpg
    1403433539051.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 53
Monika ja daje pod moim okiem tak sciumka tego biszkopta az sie roztapia w buzce, w ogole od 2 dni na sniadanie daje mu biszkopcika w mleczku mm, bardzo mu to smakuje.

Kaczuszka gartulacje sredniej mezowi, do krzeslka jeszcze nie wkladam bo po perwsze Wiktor jeszcze nei jest stabliny a po drugie krzeselko drewniane po Dawidzie dalismy komus, wiec teraz trzeba zakupic znow, no ale wlasnie juz pisalam kiedys Dawid juz siedzial w krzeslku na pol roczku bo mam foteczki.
A fotelik mamy identyczny po Dawidzie ale mały jeszcze jezdzi w nosidelku.:biggrin2:

Nisiao najpierw jednoskladnikowe, marchewka, brokul, kalafior, zielony groszek, pozniej owoce, jablko, banan,sliwka, morela i w kolejnym etapie laczysz kilka skladnikow czyli tak jak masz dynie zziemnaikami.

Akuku moj mial szczekajacy kaszel 2 tyg temu co bylismy o polnocy w calodobowej przychodni, okazalo sie ze to cos kratniowego na tle alergicznym, tygodniowe inhalacje i syropek przeciwalergiczny pomogly. A juz myslalam wtedy ze ma jakies zapal.oskrzeli. Juz po pierwszej inhalacji z pulnicortu przespal cala noc.

Ja tez zycze 5mscy skonczonych naszym babelkom. Ania ty w srode 6 a my w sobote, jej kiedy to zlecialo.
A tattooo super, odwazni jestescie, siva Twoj tez ma meggaa , ja to nie dalabym sobie zrobic ała, ne znioslabym:-)

Kasia dzieki za pozdrowionka, bawcie sie dobrze, przywiezcie rodzenstwo dla Areczka;-)Fajnie, ze macie pogode:-)

Moja dzidzia wlasnie zasnela. Ogladam Poszukiwany, poszukiwana, na TVN uwielbiam stare pl filmy:-)
 
Heeej :)

My dziś cały dzień przespacerowaliśmy więc miło :)

Fajne tatuaże mają wasi mężowie a Aniu Twój też piękny :)

Kurczę potztrzebuję kupić komplet garnków ale z tej średniej pólki cenowe poradzicie coś?

KOMPLET GARNKÓW HOFFNER 12 ELEMĘTÓW (4344704038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

KOMPLET GARNKÓW 12EL GARNKI GARNEK TEFLON INDUKCJA (4327150761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Garnki zestaw komplet+pokrywki 1231SWC Indukcja (4290243794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Garnki patelnia ceramika zestaw INDUKCYJNE 15239 (4294615345) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może żadna rewelacja ale pieniążków brak a potrzeba jest :)
 
reklama
Sylka a ja nie mam nebulizatora... wsiekla jestem na siebie bo mialam khpic ;( ...a wtym uk nie mozna sypozyczyc bo przeciez lepiej dac na wszystko paracetamol ;( oni mysla ze ja przedawkuje inhalacje dzjecku..taaa bo bedzie chcial caly dzien z maska siedziec.

A ja wlasnie sie obudzilam chyba wyspana ? Zasnelam karmiac emila z cycami na wierzchu o 18.30!!!
 
Do góry