reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej weekendowo :)
Anbas, dobrze że to tylko hormony.
Elama, zdrowia dla mamy - wiem, jak się martwisz o jej zdrowie.
U nas nocka spokojna, z jedną tylko pobudka. To pewnie po szczepieniu Lenka tak marudna była. Dziś pierwszy raz będziemy zajadaly marcheweczke ze słoika ;) 3majcie kciuki,żeby coś do brzuszka trafiło,a nie tylko na śliniak :)
Miłego dnia dla Was
 
reklama
Siva jejku jakie koszta za dentyste ;/ trzymam kciuki
Oo piekna nocka. Zazdroszcze.
Widzialam na fb ze kochasz swoja wage ;) to pochwal sie co tam pokazala... ja chyba mam mega ciezki recznik hahaha ;) dobrze ze waga zepsuta ;)

Anbas bardzo sie ciesze ze to tylko gruczol i sie uspokoilas ;)

Elema jejku trzymam kciuki za Twoja mame...a powiedz jak inne wyniki ?
 
no podobno wszystkie wyniki ma w normach - nic co wzbudzałoby podejrzenia. Podejrzewano zapalenie dróg moczowych, potem rotawirus - żadna diagnoza się nie potwierdziła. Okazało się też że mama ma bolerioze - to od kleszcza, ale antybiotyk dostała bardzo silny i nie ma poprawy więc oni twierdzą ze nie to jest przyczyną. Ja do mamy nie pojdę żeby jakiegoś wirusa do domu nie przynieść, a przez telefon to ona nie ma siły długo rozmawiać... jest mi strasznie źle z tym, ż enie mogę jej odwiedzić :sad::sad::sad:
 
Elama, kurcze może to jednak ta bolerioza? Ja miałam, ale 3 miesiące kuracji antybiotykiem pomogło, ale moja koleżanka nabawiła się zapalenia stawów jako powiklanie po.
Akuku, ta radość to z 52 kg :) aż sobie trening ze szczęścia zrobiłam, a teraz umieram cała zlana potem ; ) super trening - nowy z Shape " super kardio"! Normalnie powalił mnie ;)
 
cze!!!!!!!!!

mąż mój powrócił:) i to z zakupem:) znaczy mamy domek!!!!!!!!!!!!!!! jupi!!!!! Siva - szykuj się:)

Elama - o w morde:( kurde, nie fajnie bardzo:( trzymam kciuki, zeby szybko wszystko było ok!

i tylko tyle teraz, bo ogarniamy wszystko:)

buźka!
 
Elama kurcze to teraz tak się ta sytuacja zaostrzyła,oby znaleźli powod tych gorączek i wyników.Wierzę,że musi być Tobie ciężko,mam nadzieję,że szybko mama z tego wyjdzie.
Inomama
pięęęknieee,taki zakup to radocha,super że sie już do przodu coś ruszyło,to teraz rezszta urządzanie itd.
 
Inomama gratulacje! To dziś otwieracie szampana a Kajtuś Pikolo?

Elama zdrówka dla mamy i żeby już w końcu postawili diagnozę bo teraz czekacie jak na szpilkach:(

Marika dzięki za podpowiedzi ale ja mam plan karmić jeszcze trochę ( no do 6 miesięcy na pewno a potem zobaczymy) i przejść na butlę z różnych powodów. Choć nie powiem karmienie piersią jest pod pewnymi względami wygodne i jest radością dla mamy zwłaszcza jak trzeba było walczyć o to karmienie tak jak u mnie.
 
Ostatnia edycja:
Hej sobotnio :-)

Ale Wam zazdroszczę tych nocek :baffled::rofl2: przespanych jedna, dwie a nawet trzy pobudki to moje marzenie :zawstydzona/y:. Poprzedniej nocy było ich aż 5 dodatkowo jedna przerwa 2-4 bez spania masakra:baffled:. Nie wiem dlaczego ! Może za zimno jej bo w samym bodziaku na krótki rękaw śpi, ale mamy ciepło w domu. Dzisiaj dałam jej jeszcze półśpiochy, ale dzisiaj dużo chłodniej na dworze to i domu temp. zmalała. Dodatkowo Martysia już o 6 wstała.


Anbas cieszę się, ze tylko hormony :tak:

Elama wielkie kciuki za zdrowie mamy , będzie dobrze, ale masakra, ze na wynik rezonansu, aż tydzień trzeba czekać!:baffled:

Inomama superaśnie :tak::-D

Siva wielkie gratulacje wagi!

Dzisiaj 5 miesięcy mamy :-)
 
reklama
Hope 100 lat dla malutkiej! Buziaki

u mojego ostatnie parę dni zmiany w spaniu - jak zazwyczaj spał do około 7 rano a w dzień 3x 30 minut tak teraz pobudka 5 rano i kopie w szczebelki łóżeczka a w dzień 2x po 2 lub 1,5 godziny i jedna pół godz. Więc może u Ciebie też nie długo coś się zmieni:)
 
Do góry