reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Hope a karmisz cycem ? a w nocy przebierasz przed karmieniem ? zapalasz jakas lampke? cokolwiek robisz co moze ja rozbudzisz ? czy tylko przystawiasz i odkladasz do lozeczka ?
 
Ja zaczęłam dawac kasze na noc przed cycem (jak dawalam zamiast to nabawilam się zatoru) byla poprawa a teraz jest jeszcze gorzej... :( wczoraj pobudki co godzinę.

Ja spie z malym bo nie wyrabiam. Daje cyca po ciemku i po cichu a i tak sie budzi i o 5-6 zaczyna dzień :( iest ciezko zwlasza ze w dzień trzeba zajac sie dwojka jak jestem sama...
 
Ostatnia edycja:
AKUKU to że tak powiem trzeba samemu sie dodać. Założycielka grupy zaakceptuje zaproszenia. Przejrzyście u mnie na fb do jakich grup należę. Nazywa się Karmienie piersią
 
Może nie wszystkim ale postaram się większości odp!

Sylka ładnie Ci! A widziałam na facebooku że miałyśmy tego samego profesora Pana Kochanowicza :)

Elama strasznie Ci współczuję! Wiem co przeżywasz... Mam nadzieję że mamie nic nie będzie!

Kasia jaka laska z Ciebie! Masz piękny uśmiech :)

Kurczę nooo nie mam czasu już! :(
 
Akuku, dodałam Cię jako "proponowanego" członka grupy ;) musisz zaczekać ns akceptację administratora
Marika obawiam się, że na NFZ to się nie doczekam i peenie tylko zwykłe wypelnienia w cenie, tzn te co się czarne robią :(
 
reklama
Ja tę grupę znalazłam przypadkiem. Najpierw AZS później tę o karmieniu. Założycielką jest ta sama pani. Czaje się jeszcze żeby zadzwonić do pani Magdy Karpienia. Już mailowalam do niej, pisała żeby zadzwonić to razem coś poradzimy
 
Do góry