reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hope- a moze zabki jej dokuczaja, u nas Antos stekal I jeczal ostatnio nocami, wiercil sie I poplakiwal, a we wtorek to sie skonczylo w srode zauwazylam ze jest juz zabek .

Inomama- gratuluje domku

Elama- zdrowka dla mamy- szybkiej diagnozy I leczenia.

U nas wkoncu poprawa pogody po 2 dniach deszczow wyjde z dziecmi na spacer bo w domu mozna jajo zniesc . Amelke roznosi z nudow w domu, malowanie beee , rysowanie beeee, bajki beeee, nawet robilysmy ciasteczka ale najbardziej ja interesowala kolorowa posypka tzn. smak tej posypki. I w koncu moje dziecie zaczyna cosik mowic, w wiekszosci po francusku ale niewazne- wkoncu cos Milej niedzieli
 
reklama
Ja to się usmiałm dwie noce temu.

SPie i nagle slysze uderzanie grzechotek zawiśniętych an szczebelkach i patrze a Kinia leżąc na boczku przyciągnęła się rączkami bliżej szczebelków i patrzę a ta japkę otwiera i cap za szczebelek i ssie :confused::-Dkomicznie to wyglądało,przez sen to robila ,nawet sie nie obudziła ,odsunęłam ją od tych szczebelek.

Może tak te dziąsełka ja mierziły,coś się źniło czy co...

też mi jakiś czas postekiwala pprzez sen,może tez to na zęby....

dziś marchew po 3 dniach od ostatniej próby i żadnych problemów brzuszkowych,itd

Nie wiem czy dobrze robię,ale ok 13 podaję mleczko i tak po pol godzinie podaję jej tak z 3 lyeczki marchewki tak na probę-bo tego pelnym osilkiem nazwac nie można,to taka degustacja.Wyaje mi się,że jakbym na glodnego jej podała to byłoby marudzenie itd
 
Witam pospalam 1, 5 godzinki
 

Załączniki

  • 1402824954573.jpg
    1402824954573.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 64
Marika, jak cudnie :)
Hope, wszystkiego naj z okazji 5 m-ca!
Nisiao, mi lekarka tłumaczyła, że marchewkę przed mleczkiem jak zauwaze że głodna, żeby mała zaczęła traktować ją jak posiłek. A potem dopic mleczka.
 
Muszę się pochwalić moje dziecko oprócz wcześniejszych umiejętności pełzania dziś zajarzyło jak to zrobić żeby z brzuszka na plecki się przekręcić i tak cały czas robił:) no na razie w jedną stronę potrafi ale ja się bardzo ucieszyłam :)
 
dziewczyny gratuluję małych i wielkich osiągnięć dzieciaczków :)
my też teraz bez gipsów wreszcie się przekręcemy :)

Elama zdrówka dla mamy, mam nadzieję że szybko będzie ok


czasu nie mam, oj nie mam :( ja nie wiem jak wy dajecie radę codziennie na forum pisać. bo mnie codzienność przytłacza. czasu zero dla siebie, teraz chłopy wszystkie śpią a ja buszuję na bb :)
 
Hej. Caly dzien mnie nie bylo i takie zaskoczenie ze malo do czytania mam. Ale co sie dziwic niedziele mamy ;)

Nisiao mi tez mowiono ze najpierw jedzonko a potem dopoic mleczkiem ;)

Ja narazie odpusocial jedzonko mimo ze maly by jadl ale gorzej spal w nocy..stekal ;(

No i po mm tez steka jak je trawi..wiec staram sie nie dokarmiac...
Wczoraj Emis mial odruch wymiotny ma cyca ;? Pierwszy raz tak mial...ale na nastepne karmienie juz bylo spoko. No i tym sposobem musialam sciagac pokarm wczoraj...ogolnie duzo wiecej pokarmu mam ;)

Marika sliczna Laurcia ;) jaka usmiechnieta ;)

Cleoparta gratulujr nowych umiejtnosci ;)
Mi sie Emil przekladac potrafi..alr jakby nie chce mu sie ? Nie czuje potrzeby ? Nie wiem hehe. Ale caly czas sie smieje do nas ;) chyba jest najwiekszym smieszkiem z calej 3 . Dzis jak go nakarmilam na noc to zaczal mnie macac po twarzy smiac ;) poczym go wycalowalam i odlozylam do lozeczka ;) a on mega usmiech i zasypia bez szmeru ;) jest tak kochany ;) szkoda tylko ze w nocy sie czesto budzi ale nie mozna miec wszystkiego ;)

Vinga super ze gips zdjety ;)
Ja musze wchodzic codziennie bo jak nie wejde to pozniej nie potrafie die wbic w watek ;)
 
Zapomniałam wam napisać że u nas chyba jabłko na razie odpada niestety. Dziecię ulewa ale na to nie zwróciłam tak uwagi bo on cały czas, drapie się jakby więcej niż dotychczas ale nic go specjalnie nie wysypało a najbardziej mnie zaszokowała kupka - trzy dni temu miał taką twardszą że się do dupki lepiła a dziś dwie twarde, że aż na wiór suche i zielonkawe - no takiej to od urodzenia pierwszy raz.

I co myślicie o tym? Mi się wydaje że od jabłka właśnie bo tylko to nowe dostaje od paru dni

Marika śliczna córeczka! Aż się nie chce wierzyć że taki słodki aniołek tak może dać popalić mamie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej!:-)

cleopatra- u nas taka kupka po marchewce ...i mimo,ze juz od 3 dni nie podaje jej, to i tak twardsza dalej jest...

u nas mily weekend z goscmi spedzony...maz ma mniej pracy w tym tyg to troche w domu mi pomoze:-) no i trzeba juz planowac co spakowac bo w sobote rano wyjezdzamy na urlop;-)
 
Do góry