reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Elema moze chociaz tyle ze nigdy nic wiecej nie wezmie... ale widac ze sie przygotowala i wyniosla ciuchy z domu po tym smsie twojego m ... dla tego chciala zrbyc niby poszukala ciuchow zeby wyszlo na jej...
A wy mozecie zamykac pokoj na klucz ?? Wiesz to tez by ulatwilo sprawe.. teraz kradnie ciuchy.. ale kto wie co jeszcze jej do twgo pustego lba wpadnie...
Masakra jakas.

U nas ciplutko tez ale nie takke upaly jak u was ;) mamy ok 21 st.

Emilek spi sobie ..ja ogarnelam chate o szlag mnie trafia juz od tych wszystkich rzeczy .... za duzo mamy w domu a za malo miejsca... chce posprzatac...ale tylko przekladam z kata w kat... chcialabym zeby wszystko mialo swoje miejsce ale nie ma na to szans puki co...
Ahh
Ja nie wiem jak to bedzie jak Emil zacznie raczkowac/ chodzic ...
 
inomama
wygladasz kwitnąco a dzieciaczki cudne,super zdjęcia
elama
mnie ie przeszkadza,że piszesz o tej sytuacji i wiesz naprawdę chamska ta dziewczyna,wstydu nie ma.Naprawdę dobrze,że w tej sytuacji masz wpsarcie u męża oraz teściow,bo gorzej jakbys sama musiala wychodzić ten zwrot ubrań i znią się użerać.
Nie wiadomo jaki na nią sposób znaleźć załóż może zamki w drzwiach do Waszego pokoju,szaf,tylko beznadziejne bo we wlasnym domu człowiek nie może nic zostawić,bo taka przyjdzie i weźmie.Wspolczuję
Akuku co jak co,ale z tym przenoszeniem rzeczy z kąta w kąd to ja wiem co to znaczy,kisimy się w jednym dużym pokoju,póki młoda jest malutka to jest git JAK DOJDĄ inne gadżety,zabawki ja nie wiem jak my sie pomieścimy a remont domu trwa i trwać bedzie :no:z tym ,że ja mam jedne dziecię
Marika
jak tam malutka,nadal taka marudka,dajesz radę?

Myśmy dziś zaliczyły spacerek o 9.30 teraz następny popołudniu.Cieplutko bardzo.
Szkoda tak siedzieć w domu,ale w takie upały to dziecię się będzie męczyc tylko.

Co polecacie na swędzące dziąsełka maluszka,Kinga zjada paluszki i do tego wieczorami poplakuje,moze faktycznie te zęby idą hmmm,daje gryzaka,wcześniej trzymam go w lodówce i podaję jej tego gryzaczka.
Jest to dobre tak dawać takie zimne dziecku??


Pamiętacie jak pisałam,że Kinga anty smoczkowa.Miała smoka z aventu,lovi i dokupilam z Nuk'a ale tez wypluwa,no nie chce dziecię tego smoka i nadal z uwielbieniem ssie kciuka,ale nie często,jak potrzebuje spać a w ciągu dnia i tak gmera tymi rączkami,ale ktore dziecię teraz nie pakuje rączek do buzi.

Ogladałam zdjęcia Waszych pociech w galeriiale super te Wasze dzieciaczki.
Salli Aninetka
Wasze dziewczynki mnie też rozbroiły z tymi piąstkami,świetnie wyglądają.
 
Ostatnia edycja:
Inomama cała rodzinka wygląda przepięknie. A Ty taka laska że w ogóle nie widać że w ciąży byłaś. Jak Ty to robisz? Nic nie pisałaś o diecie ani ćwiczeniach? Ja też tak chce, najlepiej bez wysiłku:(
 
Czy Wy juz dajecie do spania te podusie,one sązazwyczaj płaskie,ale Kinia śpi cały czas na materacu samym,nie daje jej pod główkę podusi a zastanawiam się,że może już można
 
Nisiao my mamy zalecenia poszpitalne wysokie układanie z powodu ulewania więc nawet 2 podusie ma. W szpitalu robili to tak że taką dużą puchową poduszkę na pół składali więc bardzo bardzo wysoko
 
reklama
elamama bardzo ci wspolczuje tej sytuacji, bo jak tu spokojnie mieszkac kiedy nie ma sie zaufania do jednej osoby, skoro podbiera ubrania to mozliwe ze i inne rzeczy, typu kosmetyki, pieniądze.trudna sytuacja.

Cleo, Sylka u nas podobnie w kwestii temperatury, a ja jutro w nocy jade z rodzina nad morze i chcialabym zeby temp sie utrzymala przez conajmniej 2 tygodnie, no ale zobaczymy jak bedzie, tak czy siak auto nie wiem czy pomiesci wszystko co zaplanowalam zabrac bo to i na cieple i na zimne dni musze zabrac ubrania.

Sylka wspolczuje problemow zdrowotnych maluszke, oby bylo lepiej. moj tez ma znowu katar, chyba starsza go zarazila, na razie czesciej odciagam i nic nie stosuje ale czy na tym sie skonczy?

Kaczuszka ja tez sttale sie boje ze cos przegapie a ja tego mam mnostwo, tu osrodek patologii, neurolog, szczepienia, logopeda, psycholog, pedagog, rehabilitant.

Inomama zdjęcia piękne, i o matko gdzie ty masz jakies kilogramy:)

Nisiao walcz z tym kciukiem, wyciagaj tyle razy ile tylko zauwazysz, moj tez lubi kciukac sobie ale tez wyciagam, chodzi o ich zabki w przyszlosci i ewentualne wady wymowy. a co do gryzaczkow to ma byc dane w lodowce wiec widocznie wolno. moja ciotka kiedys mowila mi zeby dziecku posmarowac dziasełka cytryną, ale nie probowalam i nie wiem czy to skuteczne. ja tez nie daje poduszki, sttarsza dlugo spala bez poduszki
 
Do góry