reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

hej dziewczyny, wiem ze ostatnio malo sie odzywam ale nie mam na nic czasu
wczoraj znwou pojechalismy na cwiczenia i okazalo sie ze pani rehabilitantka nadal chora ale mialam spotkanie z pedagogiem (powiedzial ze maly bardzo fajnie spolecznie sie zachowuje) i psychologiem (zrobila nam badania i stweirdzila ze roziwja sie na 4,5 miesiaca wiec na 90% opanowala umiejetnosci i to jest jeszcze granica normy, poodchodzily mu punkty za nieumiejetnosci podnoszenia glowki, przygotowywania sie do siadu, przekaldania swiadomego zabawki z reki do reki, świadomego uderzania zabawka o stół zeby wydala dzwięk i cos tam jeszcze) w sumie to nie jest źle, no ale mięśniowo jest nadal bardzo słaby.

aniu ty chyba pisalas o tym ze mala nie potrafi jesc z lyzeczki, wlasnie wczoraj psycholożka sprawdzala czy maly je z lyzeczki i powiedziala mi ze to jest umiejetnosc zaliczana na 7 miesiac wiec mysle ze spokojnie nie martw sie na zapas. aniu co do sukienki to mi sie podoba ta z różowymi akcentem. a co do łyzeczki to probuj jej mleczko dawac łyzeczką. ale jezeli nie jest gotowa to daj spokoj, przyjdzie czas to sama otworzy buzie.

Marika ale ty biedna jestes

Inomama chyba sukienka3

Akuku gratuluje ząbka, ja sie ciesze ze u nas jeszcze nie ma ząbków bo robie malemu masaże w buzi i obawiam sie ze jak tam pojawi sie zabek to zacznie mnie nim gryzc a wowczas masaze bedą bardzo ciężkie

my tez juz w spacerówce śmigamy , ale w parasolce bo na wczasy do auta nie wejdzie mi caly zestaw z wozak 3w1 i musze wziac parasolke wiec przyzwyczajam malego

Inomama my dalismy 200zl ale tylko dlatego ze u nas tyle sie daje a nie chcielismy byc na jezyka, tzn ja sie buntowalam ale maz postawil na swoim a nie chcialam przed chrztem sie kłócic i pozniej w dzien uroczystosci byc pokłóconymi
 
reklama
cze!

Zdzisio na wycieczce, mężuś w pracy, Lauruta spi, więc piszę ino szybko, bo na pedikure niedługo idę

Wczoraj impra polska udana, mimo, ze wracaliśmy na sygnale, bo za długo chyba Małej było. No i miliony osób wokół. I gadają w różnych językach:) Ale spoko, trza przyzwyczajac, bo ja zwierze towarzyskie jestem i nie zamierzam w domu siedzieć.

dzięki za Wasze typy sukien! decyzja dziś zostanie podjęta:)

Cleopatra - to Ty kobito wycieńczona jestes, skoro organizm aż tak reaguje:( prosze tableteczki łykać, witaminki jeść i się poprawić!

Ania - kurde, nie zasmucaj się:( bo i my będziemy! A co do fajek Cię rozgrzeszę, bo i ja spróbowałam...jak wypaliłam tak poleciałam rzygnąć...ale nie poddaję się! po pol dziennie aż się przyzwyczaję!

Kaczuszka - co teściowa narobiła? musisz z Anbas zawiązać jakaś grupę kryzysową przeciw teściowym:)

Kasia - a otwierasz okno na noc?

Akuku - może i tu też nie, ale my robimy w Polskim kościele, więc zasady polskie tylko zamiast 100 zyla 100 euro - szlag!

Mirka - ile Was było? masz jakieś zdjęcia?

Marika - Ty się kobito masz....a i dzieciaczki ...siły życzę!

dziewczynki właśnie, właśnie, Laura jak butlę ciągnie to aż miło, a wody odmawia stale i zdecydowanie. Prycha wręcz jak kotka rozjuszona. Zatem co? Herbatki dawac?

Pustiszi - lepiej słońcem niźli śniegiem, a niedawno był dopiero co! Jak mam zrobić, zeby moj tel pragnął viberkę???? i nie, to nie jest zboczone pytanie:)

Olich - jeszcze wczoraj gadalam z księdzem i tako rzekł znowu. I, ze jak ktoś tego nie przestrzega, to na wlasne ryzyko...bo są tacy co doniosą i łatwo można zmienić parafię albo zawod...

Dona - czyli rehabilitacje dają efekty! fajnie, ze pozytywne wieści przynosisz. A swoją drogą takie maleństwo, a już u ilu specjalistów było...
 
Ostatnia edycja:
Aniia - kurna jakby mnie zatruł to by juz sie bal dotknąć :) ale śmiechem żartem tak mnie nyje momentami brrrrr a okresu 15 dzien ni huhu

Nisiao - ja od poczatku dawałam wodę albo koperek teraz od 6 tyg dołożyłam rumianek a w nocy daje tez raz herbatke bo gorąco nie koniecznie mu sie jesc chce ... dwa razy mlekiem pluł a wode pił wiec daje wode a rano szamie mleko a w dzień wogole na kolanach trzeba prosić zeby cos jadł masakra jakas wpycham po 50ml co 3h

Olich - nikt mi nie musiał nagadac każda parafia ma swój swiat

Elama - ja w weekend obniżać o stopień łóżko bo nogi na ramę daje i wali bedzie miał siniaki to powiedzą ze bije dziecko :) a dzisiaj w nocy to juz dosyć miałam ściągania go do "dołu" łóżeczka :/

Inomama - kurna ach te milostki :) ja ściągam programem app store w telefonie jest ale ja nie mam androida tylko ios i o ein zwei drei i poooołączeni

My dzisiaj na szczepienie kurde zła sie robie bo go to meczy okropnie a dla Mnie różyczkę itd powinien przejść eeeeh ale mi niedobrze po kawie czy co wczoraj na słońcu siedziałam za długo miałam udar kiedys i wiem ze nie moge na nim byc tylko cienia szukać jest mi taaak feeee ://///
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Inomama alem sie usmiala z yego przyzwyczajania hihi :-D

Pustiszi kurna felek a weno sie przetestuj :-) widze ze Twoje dzieciecie tak samo do jedzenia jak moje... no ale Twoj to chociaz z lyzeczki pociumka a moja to juz wogole.... jadla w nocy o polnocy, daje teraz mleko a ona bleeeeee o_O nie glodna czy jak???

Dona dzieki uspokoilas mnie co do tej lyzeczki, ale jak ja mam jej wprowadzac nowosci skoro taka udana jest? No i jak slysze ze inne dzieci jedza to mnie az skreca....
 
Aniia - dzisiaj kupie ten sprzęt trza popełnić siku i modlić sie !! A wiesz ze moj to samo 3 dzien nie je nic poprostu jakby gryzło w jezyk blokuje łyżkę językiem i koniec wali mnie po rękach odtrąca no tak sie pastwi na matka ze szok :(
Aniia a powiedz mi jakie nazwy u Ciebie szczepionek są ???????????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej! :-)

alez u nas upaly...w domu mamy 28 stopni prawie...uff- sauna totalna.. chce mlodego dopajac,a ten usta zaciska i nie otworzy...chyba,ze cyca dam, a jak butelka to wscieka sie jakby mu krzywde robila...

Moja recenzja zaliczona na 4! :-) teraz tylko 3 egzaminy i wakacje:-p
monika- to twoja córunia jest jak modelka- wysoka i szczupła;-)

inomama- otwieramy okno, ale specyfika kamienicy taka, ze jak w dzien cegla sie nagrzeje (a termometr pokazuje w sloncu 41:szok:) to pozniej jak kaloryfery sciany nam grzeja...
zreszta zima tez tak dziala-tyle,ze w druga strone...
 
Pustiszi ta 6w1 to sie nazywa Infanrix hexa 6, na pneumokoki byla Prevenar 13, a na meningokoki Menjugate kit. A czemu?

Tak na naklejce pisze a jeszcze obok w tabelce pisze ale odrecznie i pisze jakies gloxo a reszty za uj nie odczytam :-(
 
Ostatnia edycja:
Aniia to ja to samo nie bo przeczytałam o tym prevenarze niepotrzebnie w internecie myslalam ze w UE to co państwo to maja inaczej ale kurka to samo

A skąd wytrzasnelas meningokoki ??? To co innego niz pneumokoki ??? Aaaaaas widze u mnie meningo dopiero na U6
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ten gloxo to producent :-) my mamy chyba inny schemat szczepien, pierwsza byla na BCG w 5 tyg, jak miala 2 miesiace byly 6w1 i pneumo, teraz na 4 miesiace 6w1 i meningokoki, w 6 miesiacu 6w1 pneumokoki i meningokoki, potem dopiero na roczek MMR i pneumokoki i w 13 miesiacu Meningokoki i Hib :-)
 
Do góry