reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Cześć Dziewczyny!
Młoda przy cycu, tata zawiózł starsza do szkoły, więc chwila na napisanie ;-)
Lena dziś w nocy dała mi wycisk - od 2 nie chciała spać, kręciła się, stekała. Nie płakała, ale za nic zasnąć nie chciała, w związku z czym matka Polka też nie spała :-(
Akuku, najlepszy sposób na niepodjadanie, to po prostu nie kupować słodkiego - znam to z autopsji ;-) bo jak będziesz jeść słodkie to ćwiczenia o kant d..
Tamtusia, tak jak Akuku mówi, jak sam główkę podnosi, to krzywdy sobie nie zrobi, a te wałeczki po bokach główki my mieliśmy z takich woreczków z grochem-tata mi uszył ;-)
Marika, współczuję braku snu u Laurki. Ja soi też niestety nie mogę, a ze słodyczy to piekę sama szarlotke sypaną na margarynie bezmlecznej i to wystarcza mi na 3 dni ;-)
Kurka, coś jeszcze chciałam napisać ale nie pamiętam ;-)
Miłego dnia dla Was!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien dobry :) Piatek piateczek!!! Jeny tak sie ciesze jak dziecko ze jutro i pojutrze m bede muala do pomocy bo normalnie ostatnio nie ogarniam tej dwojki... No znaczy ciezko mi to idzie.

Moja mala tez cos ostatnio mniej zjada. Juz jadla nawet i 150 co jaj na nia i tak duzo. A wczoraj znow jakos ledwo 100 a w nocy nawet tyle nie...ehhh mam nadzieje ze to chwilowe.

Kurcze a z ta glowka to u nas tez roznie. Sa dni ze pieknie sie opiera i lezy na przedramionach i glowe zadziera ladnie do gory a sa dni jak wczoraj ze tylko placz z nosem w macie nie wiem o co kaman.

Aha no i malej wszysyko ladnie z buzki zeszlo wiec chyba to jednak ta skaza bo poodstawialam wszystko co mleczne. Oby tak juz zostalo.

Chcialam jeszcze cos...no ale zapomnialam :)

Buziaki piatkowe dla was mamusie :*
 
Siva u mnie z tymi slodyczami to wieczorem mam napady..wiec teraz zmieniam taktyke I klade sie spac z dziecmi... tzn kladebdzoeci cwicze I spac. No I slodyczy kupowac juz nie bede ale ktos musi to zjesc hahaha. Czuje sie odpowiedzialana hahahha. Zartuje.

A tak swoja droga to ja nie bede wogle nie jesc slodyczy bo u mnie to nie zadziala na dluzsza mete... aaa I wczoraj mnie napadlo bo chyba @ dostalam...mowie chyba bo plamke na brazowo...ahh

Wczoraj wieczorem Emil sie zucal przy piersi I rozmrozilam swoje mleko...wypil z 2 piersi po czym wypil 90 ml z butli... to ile on teraz pije...z 200 ml?? Bo chyba w tych 2 piersiach cos mialam... pozniej sie bawilam laktatorem I sciagnelam tylko 40 ml...ale to bylo wieczorem a Emil juz wieczorem nie je wiec pewnie mniejsza produkcja jest...

No i teraz mam pytanie cze jest jakas roznica o ktorej sciagam?? Potrzebuje pokarmu wiecej ok 18-19 ale w tym czasie nie mam czasu sciagac.
 
Cześć porannie,
Dziś rekord 7,5h snu w nocy, mega kupa i sen:) super najgorsze,że ja później w nocy nie mogę spać - pewnie dłużej by spał ale opatrunek musiałam zmienić.. i się przebudził..mały ropień nam się przy paznokciu zrobił:(.
U nas pogoda super, zaraz koleżanka ze swoim roczniakiem przyjedzie i w końcu ten dzień będzie inaczej wyglądał
Akuku- zmotywowałaś mnie i teraz też wieczorem ćwiczę- masakra z moją kondycją
Tmtusia- przestraszyłaś mnie, bo mój wogóle głowy nie podnosi na plecach ale na brzuchu to by chyba cały dzień chętnie spędził, chyba ja też udam się do fizjoterapeuty zobaczymy co nam powie:)
U mnie,żadnych słodyczy nie ma, m jak chce to ma tylko czekoladę( nie jestem fanka, ale ciasteczka z czekolada hmmm) a jak mam ochote coś pochrupać to mam słonecznika do łuskania- u działa tak się przy nim nadłubię, że już nie myślę o słodyczach:)

miłego dnia:)
 
Papagu hahah ja lubie te chlebki ryzowe I tez zamiast slodyczy je jem..ale kurcze czasem jednak musze cos z lakoci. Jak bym nie cwiczyla to tez bym jadla slodycze a tak to jem ich mniej I cwicze. A wiem ze jak ja skbie wmowie ze jestem na diecie to non stop slodkie bgm jadla wiec staram sie jesc normalnie ;) karmie wiec troche wiecej kalorii moge miec hahaha...i to wiecej to cos slodkiego:p

Ide na owsianke.
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum. Synka urodziłam 23 stycznia :) 3700 waga i 58 cm szczęścia :) poród wywoływany trwał 5 godzin.Wklejam się do was bo przydałoby się czasem z kimś pogadać. Można?
 
Caro jasne że można, witaj,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,dziewczyny łapię doła jak tak czytam o tym co wasze maluszki juz potrafią a moj prawie naj starszy (zaraz po Adrianku Fifki) a z jego umiejetnościami kiepsko. Boję że czy to krwawienie w głowce ktore mial nie uszkodzilo tam czegos, bo on bardzo dużo spi, teraz jest 11 godzina a on juz zalicza drugą drzemkę. musze sie opanowac bo zaczynam wbijac sobie do głowy straszne rzeczy. Kopnijcie mnie bo zwariuje.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,acha i wkurzam sie bo znowu komp mi saleje i te posty takie posklejane wysylam
 
DONA ode mnie masz kopa. Nawet tak nie mysl. Wczoraj pisalam posta do ciebie. Kazde dziecjo inaczej sie rozwija, inny ma charakter. Jak sie niepokoisz to popris o skierowanie do specjalustow niech ocenia jego rozwoj. Moim zdaniem to taki leniuszej. Moja siostra takiego miala i do teraz jest spokojniejszy niz moj najrecony starszak
 
reklama
Dona masz mega kopa :)
Mój Adaś też dużo śpi - wstał o 6 i zasnął o 7 na chwilę ok 30 min, siedział ze mną do 9:30 i teraz śpi już 1,5h. On zawsze od rana śpi dużo "na zapas" bo potem jak chłopaki wrócą to spać mu nie dają, a i on woli z nimi być :)
Każde dziecko rozwija się swoim tempem i nie ma co zakładać najgorszego - jeśli się martwisz skonsultuj się ze specjalistą ...

Akuku u mnie ten plus że nie mam apetytu na słodkie, tylko u mnie jedzenie to nałóg - jak zacznę to nie mogę skończyć... muszę pilnować przerw 3h, ale chcę zmniejszać porcje, bo tu u mnie jest problem - czasem mam ochotę połknąć lodówkę - niestety miałam wcześniej problem z bulimią - może nie tak dosłownie, ale był....no i to cały czas we mnie gdzieś tam siedzi :(

Caro - zapraszamy :)

Dziewczyny za 2 tygodnie chrzciny, a ja wymyśliłam zmianę firan. Wczoraj byłam w sklepie i wszystkie takie babcine... Czy któraś ma może, albo widziała na "żywo" z Ikei
MYRTEN null - IKEA
MYRTEN null - IKEA
???
 
Do góry