reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Ja dziś przez pół nocy miałam bóle jak na okres... czekałam na dalszy rozwój wypadków i nic. W ciągu dnia kilka razy skurcze ale bez zależności czasowej. Ale ty tymbareczka już w terminie więc może u ciebie TO JUŻ
 
Ja dziś przez pół nocy miałam bóle jak na okres... czekałam na dalszy rozwój wypadków i nic. W ciągu dnia kilka razy skurcze ale bez zależności czasowej. Ale ty tymbareczka już w terminie więc może u ciebie TO JUŻ

no wlasnie powiem ci ze nie wiem.....czy to juz :no: jak narazie na dole brzusia czuje takie bole jak sie okres zbliza.... co chwilke sprawdzam czy jakies czopy czy nie krwawie...ja sie powoli stresuje a M. jak zwykle cisza---spokoj---cisza--spokoj hehe
 
Hej dziewczynki! :)

Ja w nocy i w dzien ból jak na okres, wogole plecy dziwnie bolą, brzuch twardnieje ale zadnej regularnosci i mocniejszych boli.... boje sie ze cos przeocze;/
 
ja juz mam po dziurki w nosie ... boli mnie cale krocze ... jakby mi cos rozsadzalo od srodka ale da sie przezyc ten bol i to jest najgorsze... od czwartku mam mocne skurcze ale nie ma zadnej innej reakcji ... dzisiaj juz mialam taki typowy bol porodowy i skurcze i sie wyciszylo ... jeszcze chwile a sie wykoncze tym poczekiwaniem.......

i szczerze mowiac to mam wizje ze rodze w domu ... bo mimo ze boli to ja czekam na taki mega bol i jak mi nie odejda wody to ja nie pojade na IP bo pewnie bede myslec ze znowu znikna te skurcze ... a tam sie pewnie rozwarcie robi i wieczorem poloze sie do lozka i z wodami wyplynie mala :D ot i wtedy tylko zadzwonie po karetke ... ehhhh siada mi na mozg

nieco informacji
Leki przeciwbólowe zawierające paracetamol mogą negatywnie wpływać na rozwój mózgu u dzieci. Są też niebezpieczne dla płodu i kobiet w ciąży - ostrzega thelocal.se.

To ustalenie lekarzy z Uniwersytetu w Uppsali, którzy podawali małym myszom jeden z najczęściej stosowanych leków na ból i gorączkę u dzieci.

UWAŻAJ NA PARACETAMOL. MOŻESZ DOSTAĆ RAKA>>

Kiedy gryzonie dorosły, sprawdzono ich odruchy behawioralne i porównano z zachowaniem zwierząt, które nie otrzymywały paracetamolu.
Stwierdziliśmy, że lek powoduje zaburzenia zachowania i zmniejsza funkcje poznawcze oraz zakres pamięci - mówi dr Henrik Viberg.

Dodaje, że paracetamolu nie powinny zażywać przede wszystkim kobiety w ostatnim okresie ciąży oraz niemowlęta.



 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasienka dobrze wiedziec z tym paracetamolem. Ja tam nie biore, ale za to renniej to caly czas ratuje mi przełyk... i zastanawiam sie czy nie przeginam, Co do boli krocza to mnie tez pipa tak boli ze dajcie spokoj, zreszta co chwile gdzies zaboli, gdzies zakłuje, gdzies skurczyk juz nie wiem.... moglby sie rozkrecic na dobre a nie takie straszaki!!
 
Do góry