reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

sylka nie boli tragicznie,bo to nie przeszakdza,ale czuje go.
Szukam dentysty bo sie przeprowadzilam i teraz nie mam pojecia do kogo iść.
Boje sie,ja sie ogolnie boje dentystow,obawiam sie ze ten zab bedzie do wyrwania.
 
reklama
Vinga i jak mały? odezwala sie do mamusi wreszcie?................................................Pustiszi o matko za takie male przekroczenie predkosci takie konsekwencje? Boze to lepiej sie pilnowac..............................................Bandyta ty taka przedsiębiorcza kobieta jestes, podziwiam cieMarika to cieżko gdy sie nie ma praktycznie zadnego wsparcia w mężu,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Nisiao szczerze mówiac nigdy nie musialam wyrywac zeba w ciazy, a co do leczenia to na tym etapie normalnie mozesz wziac znieczulenie i borowac, nie wiem czy mozna robic zdjecie rtg, wlasnie doczytalam ze Salli ci wszystko bardzo szczegolowo opisala:)..............................................................................Anisen list do Mikołaja pobija wszystko, z góry widać ze mala wie czego chce:) skarpetki w parach,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Cleo powodzenia u dentysty, ja tez zawsze panicznie boje sie wizyty, chyba ze chodze systematycznie to jakos potrafie zapanowac nad lekiem........................................................Kaczuszka jak przeczytalam ze ty lubisz dentyste to pomyslalam ze jakas sadystka jeste:)..........................................................Siva tez zawsze mam ten problem ze czekajac na pobranie jestem juz tak glodan ze boje sie ze zemdleje albo zwymiotuje,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Moja mała wrócila zadowolona z wycieczki i pierwszej jazdy kolorowym autobusem:). a ja jestem tak niewyspana ze chyba sprobuje sie polozyc i zasnąc................... wczoraj robila mi sie aktualizacja w komputerze i co i znowu problem z BB
 
Ostatnia edycja:
a mialam wam jeszcze napisac ze wczoraj sie poplakalam bo moje dziecko jak wrocilo do domu z przedszkla to nie chcialo do mnie przyjsc tylko od razu zostac na dole u babci, wiecie ja caly czas leze jestem teraz tak malo atrakcyjna dla corki i ona coraz czesciej wybiera zabawy z babcia. doskonale ja rozumiem bo babcia z nia skacze i sie wyglupia a mi na lozku jest trudno zrobic pewne rzeczy. ale tak mi sei smutno zrobilo ze sie poplakalam. hormony zrobily pewno swoje
 
bry babeczki!

wczoraj dostałam książeczkę ze szpitala, z położniczego, co trza do porodu przynieść. Ja pitolę, po cholerę Małej 6 kaftaników ja pytam???? a do tego jest napisane, ze torbę na poród mamy mieć spakowaną na początku 7 miecha - tak więc, która nie ma - do boju:)

ja dziś obudziłam się o 2...i tak z boku na bok do 7, jestem nieprzytomna!!!! przy okazji mąż też, bo przecież budziłam

Vinga, Sylka - Mali lepiej???? uściski dla Nich!

Kaczuszka - trzymam kciukasy mocno!

Nisiao - ciesz się brzuszkiem kochana:) ja wczoraj nasłuchałam się nowo narodzonych wyjców, to kazałam Laurce jeszcze siedzieć:) a Ty do dentysty marsz!

Delewarre - czyli przygoowanie w pełni:) fajowsko!

Dona - dadzą radę i panie i dzieci:) nie stresuj się, bo to atrakcja wielka przecież - dla dzieci znaczy...:)

Milusia - bardzo dobrze! gratuluję, potem napiszesz co robić żebyśmy piekne były:) a baba - straszna!!!!

Anbas - jeszcze Cie gardło trzyma????? matko jedyna! wychodź już z tego!!! mówię ja,co się pocę codziennie jeszcze i poniżej 36,9 nie schodzi...

Fifka - kochana, nie martw nic!!!! miłośc zawsze mozna dzielić, niezależnie na ile:)

Siva - biedaczyno! trzymaj się i obu już ból nie wrócił!

Bluelovi - gratki 8 miecha!!!!!

Ania - o sobie też trza czasem:) mam dla Cię dobre wieści: niedługo koniec roku!!!! ściskam Cię mocno, wytrzymaj jakoś!

Anisen - rewelka listy:):):)

Pustszi - o kurde, niezły mandacik!
 
Mandacik superancki tym bardziej jak ktos pracuje w samochodzie porazka nie dZiwie sie ze 2/3 ludzi jezdZi na rowerach ...
Ja mialam okropna noc ranek tez w kit...
Wiecie co troche wstydZe sie o tym posac ale oj tam bo hmmm no bo jak kicham albo kaszle albo jak sie schyle to ... (podsikuje) juz mam dosyc nie wiem jak to jest chodzic w majtach bez wkladki :( czy to przez dzidzie czy moze cos. Pecherzem co??? Niech mnie ktos pocieszy i napisze ze tez mu sie to zdarza :(
 
Czy tylko ja nie mam wyprawki, tory zapakowanej, żadnego ubranka wypranego, baaa nawet pościeli nie mam ani tym bardziej podkładów czy pieluch? ;) i szczerze nie pamiętam, żebym przy pierwszym też robiłam to wcześniej niż na początku grudnia, a termin miałam na koniec grudnia wtedy. Wiec teraz chyba też na spokojnie ogarnę po świętach pakowanie torby. Jedyne co to może pozamawiam na allegro jak dopływ gotówki będzie, bo na razie to ciągły odpływ – kupiliśmy właśnie prezenty na święta dla córy i rodziny powoli też kończę już zamawianie i kombinowanie co komu:tak:

Inomama: nieźle z tym szpitalem u ciebie – myk myk i wypuścili. Co do listy, to ja pamiętam, ze przy pierwszym wzięłam więcej ciuchów dobrze, bo co i rusz to mi smółka przeleciała, to z cyca mlekiem sikało na pajacyk i tak co i rusz zmieniałam, wiec może i te 6 kaftaników się przydać;) choć ja akurat dla wygody tylko pajacyki kupuję;-)
Dona: dla córci zawsze jesteś i będziesz najważniejsza – po prostu idzie do babci, bo wie, że się pobawi tam, ale to nie jest wyraz jej uczuć do ciebie tylko chęci zabawy!:tak:
Nisiao: współczuje bólu zęba:confused2:
Cleopatra: tobie też powodzenia na wizycie u dentysty:-p
Siva: mam podobne odczucia jak stoję do pobrania krwi
Milusia: ale na babsztyla trafiłaś…:crazy:
Marika: dzielna babka z ciebie i mocno cię podziwiam, że tak osobno żyjecie i dajecie radę – mój m to pół dnia nie wytrzymuje bez telefonu do mnie i vice versa, choć tez dużo i długo pracuje to ja jednak wiem, ze nawet jak będzie o 20 czy 21 to będzie i sobie razem usiądziemy wieczorkiem. A bez wspólnych chwil razem to jak bez powietrza dla mnie, a właśnie nam stuknęło 12 lat razem…:-)
Bandytka: każda baba ma swoje humory i złości – a wy dodatkowo jeszcze się docieracie, także będzie dobrze! z biznesem, jak możesz to próbuj – zawsze to szansa, ze się rozwiniesz i będzie dochód dodatkowy:tak:
Pustiszi: 15e za 7km przekroczenia – matko, ale mandaty…co do podsikiwania to ćwicz mięśnie kegla - to pomaga na takie dolegliwości...

Anisen: fajny list – najlepsze skarpetki w parach - moja co drugi dzień pisze nowy listo do Mikołaja i rysuje co chce dostać (no bo pisać nie umie), i mówi, że jakby nie doszedł poprzedni to ten na pewno dojdzie...
Bluelovi: mój syn tez maltretuje mi prawe żebro i chyba sobie nogi na nim buja, tylko czemu akurat wtedy gdy matka 8h w pracy musi siedzieć… zazdroszczę wizyty – my mamy 3/4D dopiero za tydzień, ale też pierwszy raz córę zabieramy żeby zobaczyła braciszka. I aparat oczywiście żeby to uchwycić i sfilmować ją jak będzie oglądać brata :tak::tak:
Ania: współczuję problemów – tylko z tego co pamiętam to ty pracowałaś długo jeszcze w ciąży i co nic się nie należy? Kurcze noo współczuję!:baffled:
 
bry babeczki!


Vinga, Sylka - Mali lepiej???? uściski dla Nich!

Dziekuje, bardzo dobrze, zdrowy, jutro idzie do szkoly, to bylo jakies wirusowe i szybko przeszlo.

Ja nie mam jeszcze torby , ani wszystkich ubranek wypranych, a to dlatego, ze jedziemy na swieta do rodzicow i tam zostaje do porodu wiec dopiero jak bedziemy tam to zaczne przygotowywac torbe i prac co nie wyprane . A jedziemy 21.12 czyli za ponad 1m-sc.
 
reklama
Hej laseczki moje

Ale dzisiaj śliczna pogoda u nas. Już dawno takiej nie było, słoneczko od rana:tak:, by tak cały dzień się utrzymało :) Zaraz sobie otworzę okno w biurze wpadnie mi trochę słonka i będę w siódmym niebie:-D.

Nisiao podpisuję się rękami i nogami pod Sali, jesteś już dużą dziewczynką i wiesz, ze nie ma że boli jak trzeba to trzeba:tak:. Popytaj znajomych, może ktoś Ci poleci jakiegoś dobrego dentystę, czasem i na nfz można znaleźć kogoś wartego polecenia.
Ja badam ząbki raz na rok, jak tylko dowiedziałam się, ze noszę dzidzię w brzusiu , to oprócz gina udałam się do dentysty i mam spokój teraz. Ale wiem jedno im bardziej będziesz zwlekała tym gorzej.

Vinga jak Nat dzisiaj?

Ania ściskam Cię kochana i współczuję problemów. Postaraj się nie zamartwiać się i nie dołować, choćby ze względu na dzidzię. Ja w kryzysowych dniach, zawsze sobie tłumaczę, że co pomoże moje zamartwianie? Choć rozumiem, że to nie jest łatwe, zwłaszcza jak się straciło bliską osobę. Ale tata na pewno patrzy na Was z niebie i czuwa nad Wami. Po tych gorszych dniach wyjdą te lepsze i się wszystko jakoś ułoży. Zobaczysz***

Pustiszi współczuję mandatu, z Twoim problem niestety nie pomogę, choć też często mi się zdarza, że mam wkładkę mokrą, nie wiem czy to upławy czy siuśki właśnie, ale wydaję mi się, że dzidzi jest już na tyle duże, że uciska nam tam w środku narządy i to normalne raczej. Zawsze możesz zapytać gina, może to Cię uspokoi, choć wiem, ze to dość uciążliwe.

Anisen list do Mikołaja superaśny :tak:

Milusia babsztyl wstrętny. Mam nadzieję, że skarga Twojego męża da jej to nauczkę na wieki:tak:.

Fifi mam czasami identyczne myśli jak Ty. Odnośnie tej miłości. Bo też się zastanawiam czy drugą córcię pokocham równie mocno jak pierwszą, ale wydaję mi się, ze nie może być inaczej ;-):-)

Inomama ja kaftaników w ogóle nie kupuję, zamiast tego bodziaki. Nie lubię ich jakoś:tak:

Agagsm ja też nic nie mam, identycznie jak Ty i w sumie się tym nie przejmuję jakoś, też czekam na jakiś dopływ gotówki.

Udanego dnia laseczki
 
Do góry