reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Vinga wypij jakis słodki sok albo coś słodkiego zjedz , połóż sie i poczekaj. Zazwyczaj po mniej wiecej pól godzinie od wypicia dziecko zaczyna sie ruszać ;)

a jak dalej będzie cisza to moze lepiej pojechać do szpitala. ja tak byłam w ciązy z Kubą bo go cały dzien nie czułam i wypicie prawie pól litra soku nic nie dalo ;) okazało sie ze mu gorąco ( to był lipiec) nie służyło i wszystko było ok. Zrobili USG ktg i po tym mały zaczął sie iwercić ;)
 
Ania - jest nas więcej, mnie też 2013 nie oszczędza, tatko zmarł, dwa dni wcześniej babcia. Dzidzi to jakaś taka równowaga we wszechświecie, dwie osoby zmarły a pojawi się jedna malutka kochana. Finansowo też mamy pod górkę cały czas, ale myślę cały czas co zrobić, żeby było lepiej. Głowa do góry! Jak jest źle i coś się psuje to wszystko na raz, ale później, no co, chyba musi być lepiej? ; )
Myślisz o tym zasiłku rodzinnym, 70zł na miesiąc?

Pustiszi - nieźle! Takie małe przekroczenie a mandat. Na Słowacji tak też jest - jak jadę gdzieś tam w góry albo wspinać się to trzęsę portkami i jadę kilka km/h wolniej

Blue - gratulacje z okazji rozpoczęcia kolejnego tygodnia! :)

Fifka - hmm, chyba kupię Lovelę, bo ja w Jelpie prałam i... nic :( A chcę jakiś zapach ubranek, który będzie mi się z dzidziolem kojarzyć. A na obiad miałam to samo co Ty, babcia Mariusza nam przyniosła :D

Delewarre - zazdroszczę kuriera i zakupków. Też muszę pozamawiać troszkę, ale dopiero jak napływ gotówki będzie.


Milusia
- dobrze, że się kształcisz! Każdy taki kurs się przyda, a jeszcze jak za darmoszkę to pewnie, czemu by nie korzystać ; ) A babeczka... brak słów :crazy:

Anisen - hahaha, skarpetki w parach wygrywają :D

Vinga - mój maluszek też dzisiaj ciuchutko... ale wieczorkiem jak się położę zobaczę czy wszystko gra.



A ja mam wyrzuty sumienia, że byłam wczoraj zła na Mariusza, że leży i ogląda filmy a ja prasuję, piorę, układam ;/ Z Mariuszem w wielu rzeczach musimy się dotrzeć, ale kurcze, nie ma tragedii bo i ugotuje i posprząta jak rzucę hasłem, że sprzątamy, na naczynia mamy dyżur, jeden dzień ja, jeden Mariusz. Ale dziękuję Wam za rady, macie rację, najlepiej spokojnie do tego podchodzić, chwalić, wychwalać, a jak wymagać to nie złością i krzykiem a prośbą i oczkami kotka ze Shreka.
A i wczoraj Mariusz był taaaaki struty, że hej. Przyznał się dopiero dziś, że problemy w pracy i nie wie jak to dalej będzie, czy nie będzie trzeba szukać nowej pracy. Firma w sezonie zimowym nieco kuleje, no ale damy radę.

A ja zastanawiam się na Akdemickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości - idealne dla studentów z pomysłem na biznes, ale bojących się założyć firmę. W AIP opłata to 250zł/msc i w tym jest wszystko, księgowość, porady prawne. Firma ta udostępnia osobowość prawną, można z tego korzystać maksymalnie 2 lata i jak wypali to założyć własną firmę już na normalnych zasadach, można szybciej też to zrobić lub po prostu zrezygnować jak okaże się niewypałem. I tak myślę kurcze, bo boję się sprzedawać tyle na allegro ;/ I zabieram się za pisanie wniosku i biznesplanu skróconego, i dowiem się co czy to w ogóle zaakceptują w inkubatorach i czy przyjmą ten plan. A co ;P
 
DIABLICA duzo zdrowja dla corci. Ja jutro z synkiem ide do rodzinnej w zwiazku z dusznosciami
MILUSIA ci za babsztyl. Napiszcie skarge koniecznie
FIFKA super ze juz jestes przygotiwana. U mnie renont i strasznie mnie to dobija. Sil mam coraz mniej. Co posprzatam to dalej syf sie nosi
ANIU trzymaj sie kochana
PUSTISHI u nas to za te 7 km nic by nie zrobili
VINGA zjedz cos slodkiegi, poloz sie na boku i obserwuj
BANDYTKA masz prawi do humorkow. Jestes w ciazy i to koncowka. Dziewczyny dobrze radza. Ja to synka praktycznie sama wychowalam. Maz orzez 2,5 roku pracowal u prywaciarza do pozna. Ja wciaz sama a syn byl tak qymagajacy i ruchliwy ze wlasnego zycia nie widzialam. Na pierwszy wspolny spacer wyszlismy jak juz zmienil prace ale zaraz zaczal wyjezdzac do Norwegi. W domu wszystko praktycznie sama robie. Maz czasami cos pomaga ale ciezko sie doprosic. Tak wiec pilnuj zeby twoj przyzwyczail sie do pomagania
 
Ania - kurcze probuj Ja szukalam na forach duzo jakie sa haczyki o w koncu znalazlam pania z polski i nam podpowoedziala co i jak ja nawet dnia w pracy nie bylam .. Wszystko sie ulozy 3 mam kciuki mocno

Bandyta - ja tez mam loty z ta zloscia na swojego ale nie obwiniam sie juz obowiazkow jest duzo a bedzie jeszcze wiecej a co do firmy probuj a po co zalowac Ze sie czegos nie zrobilo

Vingus i moje dzisiaj spokojne dziecie prosZe przykladam reke i tylko szturchnie albo i nie i akurat dzien po wizycie ://// i kurde w brode pluje sobie ze tak plakalam ze zebra mi pekaja mam nadzieje ze po tych ciaglych harcac 24 na dobe odpoczywa bo stresa tez mam ...

A ja znalazlam sobie bezalkoholowe piwko w sklepie o smaku takim kurcze pszenicznym pyyyyycha :)
 
dziewczyny jakie są sposoby na bolący zab w ciazy??
Nie boli bardzo ale powol czuje az skron od tego zeba,boje się...kurcze jeden zab mam do wyrwania i nie wiem czy to on nie promieniuje....

Jak to w ogóle wygląda u dentysty z leczeniem,znieczulenie,wyrywaniem,zdjecia rtg itd
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aniu, przykro mi :( Myślałam, że może jakoś pomogę, ale jak nie masz nikogo w PL do kogo możesz zwrócić się o małą pomoc to ja niestety też nic nie poradzę:( (nawet nie miałabym jak użyczyć lokalu pod działalność, bo... nie mam nic. Zameldowana jestem u rodziców, mieszkam w mieszkaniu ciotki. Nawet nie miałabym jak)
Ale wierzę, że wszysto się jakoś ułoży. Trzymam kciuki :)


Nisiao, ja jak miałam przeboje z moją ósemką ze dwa miesiące temu (stan zapalny dziąsła i groziło mi rwanie, a nawet dłutowanie) to poradziłam sobie z tym dziurawcem (lub szałwią. Ale może być też soda oczyszczona - lekarz polecał. Płukanie i plastikową igłą opłukiwanie pod dziąsłem), psikanie hascoseptem lub tantum verde (mają składniki przeciwzapalne, a tantum można w ciąży stosować) a jak już bardzo bolało to "kładłam" sobie na bolące miejsce tabletkę septolete plus (miałam zgodę ginki) i żeby się tam rozpuszczała (zawiera chyba benzokainę, która działa znieczulająco). Możesz też użyć np bobodentu (żel przeciwbólowy na wyrzynające się ząbki ;) )
 
Do góry