reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Heidi -to nie zazdroszcze tych przezyc :( Ale rzymaj sie!! Juz polowa za Toba wiec musi byc dobrze!! :))
No wlasnie jak to jest z ta kreska?? Teraz nie mam kompletnie nic, a z mlodym na tym etapie juz mialam....
Za to wczoraj zobaczylam ile mam klakow na brzuchu...zgrozo!!!! I na 100% jeszcze tydzien temu ich tam nie bylo!! :) Cale szczescie to taki mech jasny jest, ale dlugie okropnie, chyba ze 4mm maja:) no malpica sie ze mnie robi chyba :)
 
Pytam, bo sie ostatnio zastanawiałam czy juz powinna mi sie ta linia pokazać? za nic nie potrafie przypomnieć sobie, kiedy Natanielem w ciazy mi sie pojawiła;-)

Diablica , to ja weszłam w 21tydz i nie mam nadal, a Ty juz masz:)szybko!
 
Heidi, no to rzeczywiście rozumiem, że jest ci ciężko uspokoić się, ale tak jak pisze anbas - już połowa za Tobą i teraz już będzie dobrze. Twoje problemy ze spaniem ewidentnie wynikają z "głowy" i pewnie niestety dopóki się nie uspokoisz i nie wyciszysz - będziesz miała z tym problemy. Trzymam kciuki, żeby się udało :)

ja też mam dużo włochów i kreskę :/
 
Witam :) ja mam termin na 23 stycznia.
Moje pierwsze dziecko też jest styczniowe i mniej więcej wiem czego się spodziewać ;-)

a co do tej linii to szczerze wam powiem, że przy pierwszej ciąży wogóle jej nie miałam i wydaje mi się że teraz też się nie zapowiada.
 
Ja na razie nie mam linii i chyba nie chciałabym mieć, szczerze mówiąc...
Heidi, postaraj się wyciszyć emocje trochę i przede wszystkim - myśl pozytywnie! Mi wszyscy powtarzają, że spokojna, zadowolona mama = spokojne, radosne dziecko po porodzie, więc mimo, że jestem choleryczką z natury, staram się opanować :happy:
 
reklama
Malinka- masz tak jak jak, że wydaje Ci się że masz bardziej owłosiony brzuch? Ja jestem blondynką więc włosy mam jasne, ale widzę tyle tych kłaczków, jakby na zimę się zapuściły hahah

Heidi, no to rzeczywiście rozumiem, że jest ci ciężko uspokoić się, ale tak jak pisze anbas - już połowa za Tobą i teraz już będzie dobrze. Twoje problemy ze spaniem ewidentnie wynikają z "głowy" i pewnie niestety dopóki się nie uspokoisz i nie wyciszysz - będziesz miała z tym problemy. Trzymam kciuki, żeby się udało :)

ja też mam dużo włochów i kreskę :/
 
Do góry