reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2014 :)

Anisen ty to masz tą teściową

malinka taki mąż to jak druga kobieta w domu, skarb nieoceniony, chociaz wiesz mój nie zmywa, nie sprząta, nie pierze i wogole w samym domu robi mało ale za to robi wszytko koło domu i potrafi wiele rzeczy o ktorych ja nie mam pojęcia i wogole podziwiam go ze nie uczyl sie tego a jakos potrafi zrobić, naprawić, poskładać, oczywiscie nie mówię mu tego zeby mu sie w glowie nie poprzestawiało:)
 
reklama
O kurde, Anisen, ja myślałam, że ona daje za darmo a tu jeszcze chce kasy. W głowie się nie mieści :szok: musisz męża wyszkolić, żeby sprawdzał daty przydatności, uświadomić mu, że to wywalanie kasy w błoto...

dona, trafiło mi się jak ślepej kurze ziarnko z takim mężem :) z drugiej strony na pewno bym nie wytrzymała w tradycyjnym związku, gdzie to sztywny podział obowiązków na kobiece (czyli cały dom) i męskie (wychodzenie do pracy). Jeśli będę miała chłopca, to od początku mam zamiar go uczyć wszelkich domowych czynności, bez taryfy ulgowej :) może kiedyś jakaś synowa mi podziękuje :D
 
No mój gotuje (chyba już pisała, jest szefem kuchni w knajpie), odkurzać uwielbia, zmywać nienawidzi, pralke opróżni jak się go poprosi, śmieci sam wynosi :) Ogólnie jestem zadowolona z takiej pomocy :)
No i doświadczenie z dziećmi miał to się wychowywał w rodzinie, która miała dużo dzieciaków i się nimi zajmował :)

Czy jest chociaż jedna osoba w tej grupie bez zmywarki ???
Ja... niestety. Całe życie ja robię za zmywarkę... Czego nienawidzę... bleeee
 
Mój zmywa, śmieci wyniesie. ogólnie to jestem mu wdzięczna jak popilnuje małego i ja sobie po swojemu posprzątam, bo on posprząta ale potem nic znaleźć nie mogę
 
Pustiszi szukaj okazji - nam sie udało bo T kolega z pracy z Niemiec sobie przywiózł i mu nie pasowało podłączenie :-p odkupiliśmy za 100 zł i flaszkę :-) może nie jest jakaś piękna i nowoczesna, ale ja bym jej na nową nie zamieniła bo jest świetna zastanawiam się czy jak będę nową kuchnię sobie robić - co mam nadzieję nastąpi niedługo (moje marzenie) to czy ją nie zabudować, bo słyszałam, że te nowe teraz szybko siadają :confused:

vinga89 słoiki w zmywarce... też można - moja potrafi telefon do mikrofalówki wsadzić roztargniona :eek: szkoda, że nigdy jej nie przyszło do głowy wtedy włączyć :evil:

Anisen bo się jeszcze nie zatruła... chyba, że lubi mieć sraczkę... zawsze jakaś forma odchudzania :rofl:

malinka1984 mój też taki był, ale coś się w nim ostatnio popsuło - trza młotka użyć :wink:

dziś humorek (poza pracą) nawet oki, kręgosłup i mnie boli, mięcha dalej nie jadam (chyba, że w sosie rozdrobnione to fasolek daje się w konia zrobić) a jaki ze mnie teraz nerwus ... zamiast się wypiąć na cały świat to tylko szukam z której strony szpilkę wcisnąć ... aż normalnie tęsknię za teściową :evil::evil::evil: poza tym czekam na czwartek .... może moja dupinka już się pokaże :-D

P.S. ha! mam nowy suwaczek :-) ulubione kolorki i uaktualniona data :tak:
 
Ostatnia edycja:
eee, to ja też w niektórych miejscach wolę sama posprzątać bo inaczej nic potem znaleźć nie mogę :)

ale taka łazienka to już jego królestwo :D

Salli, to ty masz jedzenie z wyższej półki :)
 
malinka, jak ugotuje to tak :) Ale czasem jest tak, że wraca do domu, ma wolny dzień i czeka co ja mu upichcę :) I twierdzi, że doskonale gotuję i smakuje mu moja kuchnia... a słyszałam, że kucharze potrafia być bardzi wybredni :rofl: hihi
 
Jana szczęście jestem w domu karmiona przez męża. Codziennie obiadek i kolacja do łóżka a i rano kanapki do pracy :) i bardzo żałuje ze nie mam teściowej, podobno była złota kobieta... Niestety nie zdążyłam jej poznać. Jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi, to pierwsza żona R twierdzi ze córkę dostawała tylko do karmienia i na czas jego pracy, nawet wyjątkowo jej wierze bo mój mąż uwielbia dzieci a one jego.
 
Calineczka, powiedz proszę, jak udało Ci się wstawić nowy suwaczek? Ja stary po wielu próbach usunęłam, ale nowego ni chu chu wstawić nie mogę :(

 
reklama
siva po prostu skopiowałam Kod BBCode (cały), ustawienia >>> edytuj sygnaturę >>> skasowałam stary wkleiłam nowy... nie wiem jak Ci tłumaczyć bo nie wiem w którym momencie pojawia się problem... czy przy samym kopiowaniu czy już w ustawieniach..ale mam nadzieję, że pomogłam :-)
 
Do góry