reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dzięki dziewczyny! No mama już po operacji. Na razie dziś leży pod kroplówkami i ma nie jeść ani nie pić. Podpięta do cewnika, drenu i tlen przez jakiś czas. Niby poszło dobrze ale wszystko się okaże jak będzie musiała zacząć na nowo chodzić.
także kciuków nie puszczajcie jeszcze:)
 
Hej kobiety!:)

Co tam u Was? U nas wreszcie ciepelko :) dzisiaj udalo sie pojechac nad jeziorko,a pozniej kawka i kolacja na tarasie :)

Arek zdrowy tylko walczymy z odparzona pupka...

P.s. jak ktoras ma u siebie polo market to od 5 sierpnia jest promocja na pampersy- 36zl !:)
 
Heja :-)

Cleo duzo zdrówka dla mamy !

Kasia , dobrze ze u Was dobrze! A odparzeń współczuje ... My nie mamy tego problemu,ale zdaje sobie sprawe jakie to okropienstwo ... boli i szczypie :no:

Nie wiem , czy sie chwaliłam ? Filipek jak lata po domu bez pieluszki potrafi zawołać siku albo to 2 :)))) łapie sie za ptaszka albo dupcie , przybiega do mnie krzyczy i tupie....ale kiedy ma pampersa to mowy nie ma... wiec poki mu w krew całkiem nie wejdzie, po domu chodzi prawie toples:tak:

My kilka dni mielismy kiepską pogode... od dzis zaś upalnie wiec jest fajowo :))) I nad jeziorko mozna chodzić....

W piątek mialam wychodne, za to sobota to był okrutnie ciezki dzien:szok:

Mały spi ,ja gotuje fasolkę do obiadu :) Dwie nocki mialam super ani jednej pobudki na picie, smoka itd... zobaczymy dzis!

Milego poniedzialku dla Was :)
 
Blanka- to gratulacje tych nocek:) u nas niestety pobudki 2-3 caly czas, ale 4 kly sie wybijaja wiec rozumiem to Arka nocne jeczenie:/
A odparzonej dupki prawie nigdy Arek nie mial a teraz niczym zaleczyc nie moge. Juz sie zastanawiam czy to nie jakas alergia/grzybica/Bog wie co:/

Babeczki- jakie spacerowki macie dla dzieci? Tzn takie lekkie parasolki kupowalyscie? Bo ja chce teraz kupic Arkowi,bo dosc mam znoszenia po schodach naszego kolosa. Zastanawiam sie nad quinny zappem xtra. Ma ktoras? :)
Wiem ze Arek juz duzo nie pojezdzi bo rok tylko jak dobrze,ale juz na przyszlosc kupie,bo szkoda mi ten stelaz meczyc..a na drugie dziecko gondola prawie nowa:)
 
Ostatnia edycja:
Kasia a czym smarujecie te odparzenia? Moze cos na recepte by sie zdało...

Wózek quinny wizualnie jest fajny ale niestety nie wypowiem się, bo nie mialam z nim stycznosci :)

Ja zakupilam chicco , ale sporo w nim znalazłam na Nie także zdecydowałam sie dokupic peg perego pliko / Mam oba ... Typowe parasolki bez szału !
 
reklama
Blanka- smarowalam juz ziajka, sudocremem, bepantenem, bambino i kartoflanka zasypywalam jak mana radzila i nic... Dzis posmarowalam moja mascia na uczulenia cieniutko bo juz dluzej czekac nie moge. Zobaczymy...

A w spacerowce kola mnie zastanawiaja. Bo pompowane wygodne,ale ciezkie, a te inne czy dobrze jezdzic beda po chodnikach itd.
 
Do góry