reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej.
Bylismy dzis na badaniu krwi...rodzinnie. Najpierw oczywiscie Arek. Tak sie wyrywal,a taki silny jest, ze trzymal go m, ja i dwie pielegniarki... Tak mi go szkoda bylo, bo tak plakal... :/ potem m i ja pobranie mielismy. Zaraz ide po wyniki...

Milego dnia!
 
reklama
Wrocilam. Ja oczywiscie najgorsze wyniki z calej trojcy...

Ale crp Arka w normie wiec to raczej niedoleczona angina a nie mononukleoza... Jutro do lekarza, zobaczymy co powie.
 
Hej.
My po lekarzu. Plesniawki odpuscily, gardlo czyste, wyniki tez w normie. Powiedzial,ze migdaly dalej duze,ale to pewnie kwestia ich przerosniecia i prawfopodobnie w przyszlosci do usuniecia. Poza tym wszystko ok, mononukleoze wykluczyl.
 
Hej.

Ja wczoraj od 15 do 22 mialam skurcze co 10, 8, 7, 6, 5, 3 minuty.. nie kocno blesne ale byly..
W nocy obudzily mnie znowu skurcze i dostalam mega silnych drgawek. . Cala sie telepalam i zeby mi trzaskaly.. minelo po kilku minutach.. dzis rano poczytalam i sie przerazilam ze to moze byc zatrucie ciazowe lub stan przedzucawkowy.. no i pojechalam (z dziećmi) na szpital sprawdzic..

Ktg wgkazywalo slabe i nieregularne skurcze.. serduszko Alicji w normie, moje cisnienie i puls tez.
Ale moj brzuch sie zmniejszyl.. tydzien temu mialam usg bo moj brzuch byl za duzy jak na tydzien ciazy.. a teraz jest za maly..w ciagu tygodnia 4cm mniej od dna macicy do kosci lonowej. Ja obstawiam ze mala mi wczoraj w kanal mocno weszla bo dzis mam bol wewnterznej strony uda.. jakby cos mi uciskala. Ale niech sprawdxa na usg bo moze lozysko zle funkcjonuje..nie wiem.
Takze prosze o kciuki za jutro.
 
reklama
Akuku kciuki &&&&

Kasia cieszę się bardzo że Arek zdrowy:)

Ja też proszę o kciuki bo jutro moja mama będzie miała wstawianą endoprotezę więc siedzę jak na szpilkach zwłaszcza że mama ma też kilka innych chorób - także kto może niech zmówi zdrowaśkę plis.
nie wiem jeszcze z kim zostawię Wojtka żeby iść do szpitala jak m nie będzie mógł?? Jak ja uwielbiam szpitale, to jakaś trauma dla mnie:((((
 
Do góry