reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Elama- a spotkalas sie juz z mononukleoza? Bo ja cos tam slyszalam,ale tylko nazwe raczej, w internecie czytalam,ale to raczej tak ogolnie...
 
reklama
Blanka jestem i czytam ale co ja wam bede jeczec.. ostatnio tylko do tego sue nadaje. Wszystko mnie juz boli..kosci strzykaja.. skurcze mecza po czym mijaja jak gdyby nigdy jic i tak w kolko.
Mam juz dosc ;) za tydz. Przylatuje moja mama i moge rodzic..vhoc znajac zycie jeszcze bedzie tak ze bede sie turlac po terminie.. tak o zeby pomeczyc sie jescze troche dluzej.

Tez zal mi dzieci ze wakacji nie maja w tym roku j taka zdolowana chodze ..
 
Kasiu ja zielona jesli o ta chorobę chodzi ...az wejde poczytać. W każdym razie zdrowka i buziaki dla Was!

Elama może i wakacji nie macie ale za to szykujecie sobie piękne gniazdko a na wakacje jeszcze przyjdzie czas;)

Akuku bidulo ;)pamięta końcówkę ciąży zarówno z Fifim jak i Natasiem i doskonale Cie rozumiem! Juz na szczęście finisz blisko:)

Ja dzis jakas zmordowana strasznie... Czekam aż młodzież padnie;)
 
Akuku współczuje że się tak męczysz ale już nie długo. Ja pamiętam na finiszu najpierw modliłam się by dotrwać do 01.01.2014 a później żeby w końcu urodzić i tak mimo wymuszania: Kroplówek, masażów szyjki, przebicia pęcherza i takich tam atrakcji trwających 3dni cesarką się skończyło. A mój m po Nowym Roku codziennie zadawał pytanie: Kiedy w końcu urodzisz? A ja na to jak Wojtuś zechce ;) Więc Akuku życzę Ci szybko, łatwo, bezproblemowo i nie dziękuj.

Elama dzięki za pamięć
Kasia zdrówka dla Areczka. Napisz co to jest za choroba jak już będziesz wiedziała bo ja się nie spotkałam.
a u nas Wojtuś w sobotę i niedzielę miał biegunkę ale na szczęście już dobrze choć ja już miałam przed oczyma znowu szpital ale dawałam mu pić jak najwięcej, dieta w sensie żadnych owoców i soków a na obiad ziemniaki, marchewka, mięso z drobiu. A dziś widzę ma jakieś dwie kropki czerwone które go swędzą i się zastanawiam czy nie przedobrzyłam z marchewką.


Blanka a jak tam twoja bezsenność?


Pozdrowienia i buziaki dla wszystkich mam i szkrabików ;)
 
Ostatnia edycja:
Cleo dobrze, że u Wojtusia szybko biegunke przepedzilas! Oby i krostki dały spokoj szybko!

Co do moich nocy , nadal spie kiepsko .... zasypiam niby ok 1, 2 ale niestety to jest pora kiedy zaczyna grymasic przez sen Filip.wstaje pic itd wiec tak czy siak wysypiam sie srednio.
 
Akuku
czyli jeszcze w dwupaku,tto już bliżej niż dalej,ale faktycznie ta końcówka to już ciężka i to oczekiwanie,kiedy już,czy to dziś?Już terz życzę szybkiego,sprawnego porodu
Podziwiam jak Ty dajesz radę z dziećmi i jeszcze w ciaży
Cleopatra
to się Wojtuś męczył,ale dobrze że to przeszlo szybko,ta biegunka...
 
Nisiao jak sie nie ma wyboru ti sie daje rade ;) w kazdej sytuacji. Kazda z was by dala ;)

Ni jeszcze w dwupaku. Do terminu 23 dni :) takze teraz tobjuz w kazdej chwili.. Emis urodzil se jakies 12 dni przed terminem wiec 11 dni od teraz. Zobaczymy jak bedzie z mala ;)
 
reklama
Do góry