reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

u nas 4 czwórki na raz idą (jedna tylko jest bardziej wyrżnięta)a te 3 to łeb w łeb,już widać takie "dziurki" i troszkę białego,czyli mamy 12 zębiątek
 
reklama
Rany, Julka znowu wymiotowała i jeszcze ta biegunka... Smecta nie pomogła, mam nadzieję że to już koniec atrakcji dzisiejszej nocy...
 
Dzień dobry :)

Jaguś co się dzieje , że małą wymiotuje ? Moze to wirusówka ?

Milusia to my idziemy łeb w łeb z Wami :) Też 12 zębolków mamy :) Ja najpierw zobaczyłam górne , po kilku dniach juz prześwitywały dolne :p

Alergia daje mi popalić :( oznacza to,że musze łyknąć tabletkę ... Czego nie cierpie bo wtedy jestem senna zmeczona itd:no:

A za oknem tak cudnie :-)

Tina dobrze pamietam , że Ty tez alergik ? Jak u Ciebie /?
 
Blanka ja też czuje skutki przyjścia cieplejszych dni ibwiosny tyle.ze ja ciągle.jestem na lekach stresowych od.początku roku powoli zmniejszam dawkę i nie jest tak.źle ale jak nie wezmę bo zapomnę to od razu wszystko mnie swędzi... Zobaczymy
Ja idę dzisiaj na zakupki musze sobie coś kupić.bo jutro idę na babska imprezę urodzinowa i musze wyglądać jak Człowiek ;p może Wice jakaś kurteczke dorwe ;) miłego dnia ;)
 
Blanka no kurczę sama nie wiem czy to wirus - zwymiotowała we wtorek raz, ale za to wszystkim co miała w żołądku a wczoraj wieczorem to samo, z tym że na pewno się już nie zachłysnęła. Za to parę razy się jej wcześniej odbijało. Byliśmy dziś u lekarza ale babka skupiła się na tej biegunce, kazała pić elektrolity (a Julka na sam widok buzię zamyka) i przepisała jakąś zawiesinę plus probiotyk a jak nie będzie poprawy to w poniedzialek znowu kontrola i mocz do badania. Oby jej przeszło, w nocy ją 2 razy przewijałam ale teraz nic nie było więc może się poprawia.
 
Boziuuuu biedna malutka Jagus oby się poprawiło i przekonała się do tych elektrolitów!! Zdrówka Julciu! Biedne te maluszku chore człowiek chciałby pomoc wziąć na siebie a one muszą się tak męczyć ;(
 
Tina nie ma opcji, ani łyczka nie wypije:( Już widać że jest osłabiona, dopiero 10 a ona już drugi raz śpi, marudzi, nie chce jeść nic poza cycem i cieszę się że przynajmniej pije herbatkę i sok. Oj racja, chętnie bym to za nią przechorowała jakby się dało:(
 
Dzień dobry
Jaguś - zdrówka dla Julki!
Blanka, Tina - oby Wam alergia jak najmniej dokuczala.
Julka dziś została w domu - właśnie skończyłysmy oglądać zaćmienie słońca :) na razie nie skarży się na złe samopoczucie, ale wczoraj do wieczora kiepsko się czuła. Zapisałam ją dziś prywatnie na eeg na wtorek. A w środę pójdę jej zrobić kontrolną morfologie i dodatkowo tsh i ft4. Muszę zrobić wszystko co się da zanim do pracy wrócę, bo potem czasu nie będzie.
 
reklama
Do góry