reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej kobiety!:)

U nas pogoda taka sobie. Obiad wlasnie skonczylam gotowac, teraz trzeba ogarnac dom i musze do przedszkola sie wybrac w sprawie badan do pracy dyplomowej.

Dona-gratuluje zebow!:)

Blanka- oj..straty u nas tez sa...coraz wieksze niestety...wczoraj moj tel poszybowal na drugi koniec pokoju...

Milego dnia!:)
 
reklama
Kasia u nas telefony tez swoje juz przeszly:)wszystko trzeba chować... Mam pękniętą plytke w kuchni na podłodze, szuflada od kuchenki odpada... A kuchenka dosyć nowa -w zeszłym roku zakupiona! Ciągle psuje ramki ze zdjęciami itd itd... Szkudnik mały, ale wiem ze prędzej czy później z tego wyrośnie!
 
Dzień dobry :)
Dona, gratki zabka!
Ja dziś od rana badania okresowe i kontrolne przed powrotem do pracy robiłam. Nie było mnie w domu prawie 6h i Lena spokojnie bez mleczka dała radę. Jestem trochę spokojniejsza dzięki temu przed powrotem do pracy.
Badania prawie ok - psychotesty dla kierowców idealnie, więc dostałam zaświadczenie bezterminowe :) Cholesterol mam podwyższony - powtórzyli mi badanie z palca, bo nie chcieli wierzyć, że z taką wagą można mieć podwyższony i wyszedł tak samo :) na koniec pobrali kontrolnie z żyły i wieczorem będę znać wynik. Śmieję się, że muszę na dietę przejść i więcej biegać - za chwilę w smyku będę się ubierać ;)
 
Siva Ty chudzinka jesteś , skąd ten cholesterol?

Mnie dzis caly dzień boli głowa . Wzięłam paracetamol który zresztą wcale nie pomógł i leze póki Filipas śpi :)
 
Blanka, z żyły wyszedł już w normie - 145 na 190 max wg normy ;)
Mnie głowa wczoraj wieczorem bardzo bolała. Ciśnienie chyba się zmienia.
 
Hejkdzisiaj już jakoś w pracy ok. Już weszłam w swój rytm i jestem mega happy, uwielbiam być wśród ludzi i tego mi strasznie brakowało. Młody do dzisiaj antybiotyk, ale już ok.
Siva ja przez ostatni tydzień znowu więcej karmiłam i martwiłam się że dzisiaj w pracy nie dam rady, ale spokojnie wytrzymałam :)
 
Hej dziewczyny u nas tez czworki cały czas tylko jakoś strasznie długo wychodzą, Wika marudna kilka dni daje do wiwatu... Wszystko musi być tak jak ona chce mi, wszystko chce do ręki szklanki, wiedelce, jak nie to jest krzyk pisk i kładzie się na ziemię, eh mam nadzieje ze musimy to przeczekać
..do tego wylewa wodę na ziemię i pije wodę z podłogi ;p jakieś durne pomysły..
Ja troszkę podłamana bo mam już dosyć.... Dziewczyny wszystko robie w tym domu ja, jestem już tym mega zmęczona i podłamana bo fakt czas coś, in do tego nie usłyszę ani dobrego słowa, ani pomocy, ani poszanowania mojej pracy, każdy brudzi i ma w dupie a jeszcze usłyszałam wczoraj ze przecież Ja mam na głowie TYLKO dom... No strzela mnie... Kpina jakaś faceci są beznadziejni


U nas piękna pogoda miłego dnia dziewczynki!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello:)
Tina moj Filipas tez z tych pomysłowych ... Czasem jak siostrze opowiadam to mówi ze aż ciężko uwierzyć że mówimy o rocznym dziecku:)
Np jak cos chce zbroić Nataniel bawi sie czymś a on koniecznie chce to zepsuć lub zabrać kładzie sie na podłodze i wola Natasia udaje ze mu wpadlo cos pod łóżeczko .Natan sie kładzie zeby mu pomoc wydostać a on uśmiech od ucha do ucha biegiem podnosi sie i biegnie do tyć zabawek Natanielka:) często Natas nie chce mu pomoc jak faktycznie czegos nie może dosięgnąć bo myśli ze to podpucha....

Tina ja mysle ze zmieni sie to szkudnowanie dopiero jak podrosną i zmądrzeją :) takie temperamenty!
A mąż? Nie masz możliwości zostawić go na calutki dzień ze wszystkimi obowiązkami? Zapewniam cię ze szybko zobaczyłby ze to nic nie robienie strasznie meczace:)u nas sie super sprawdzilo...
Dzis od rana pięknie slonce świeci :)zapowiada sie dlugi spacer :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry