reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
WITAM DZIEWCZYNY widze ze dyskusja na temat złobków i niań sie rozwija, przepraszam ale nie wypowiem sie teraz bo nei mam sily, UMIERAM, mam silne zapalenie zatok , jestem na silnych antybiotykach i innych lekach, musialam odstawic malego od piersi (cierpie ja i on bo nie chce pic mleka z butelki, troszke podalam lyzeczka), bylam dzisiaj na rtg zatok i jutro mam zdjecie do odbioru, najgorsze jest ze boli mnie cala twarz i wszystkie zeby szczek gornej. a jeszcze dzisiaj jak jechalam autem musialam zjechac na pobocze bo wymiotowalam, mam ndzieje ze to po antybiotyku a nie z jakiegos innego powodu. trzymajcie sie , nie wiem kiedy znowu sie odezwe bo dzieci tez chore i marudne a ja nie weim jak sie nazywam
 
Cześć!
Zyję ale ledwie :(
Już drugi tydzień pracy leci :) Jakoś daję radę, gorzej w domu, serce mi pęka jak Zosia za mną płacze... :(

Raczkuje szalona już perfekcyjnie i od ok 1,5 tyg staje gdzie tylko może się podeprzeć :) Zaczęła ładnie stópki kłaść całe na podłodze i coraz rzadziej na paluszkach :)

Mówi bababa, TATA :p Ale mama jeszcze nie usłyszałam

Jest dłyga strasznie, spodnie mamy na 86, bo na 80 zaraz się podwijają i ma je do kolan. Szczuplutka jest więc bluzeczki na 74 nawet jeszcze zakłada :) Wasze maluchy też takie nie wymiarowe?
Nie bardzo mam czas nadrobić bo w weekend szkoła więc serdecznie Was pozdrawiam!!!!!

Buziak!
 
forum umarło?? jak jest jakaś dyskusja na "gorący temat" to pojawiają się posty co kilka minut...w innym wypadku CISZA... dziewczyny, co jest??pisać mi tu!! wiem, wiem, że ciężko z czasem. Jest co robić przy tych naszych brzdącach. Nawet moje przegrzeczne dziecko po tej chorobie jelitowej stało się mega uciążliwe i przylepione do mnie na każdym kroku... więc 8 miesięcy miałam lajcik a teraz na krok bez niej się nie ruszę, no ale nie ma tego złego... może przez to ciągłe jej noszenie pozbędę się kilku kg??:-)
 
Cześć wszystkim!
mam nadzieję że forum jeszcze żyje a to tylko chwilowa cisza.
Akuku zastrzeliłaś mnie tym że w miejscowości twojego brata nie trzeba było zaświadczenia dla chrzestnych. Ja się spotkałam z takim czymś że chrzestni musieli mieć zaświadczenie wszystkie sakramenty itd i byli ostrzej traktowani niż rodzice dziecka, którzy nie mieli ślubu kościelnego, matka dziecka nie wierząca to wszystko było przez księdza spisane na koniec że dziecko będzie wychowane w wierze katolickiej a matka nie będzie utrudniać i rodzice i chrzestni musieli się podpisać. Ja byłam chrzestną dlatego trochę mnie zaskoczyłaś. A i tak najbardziej szkoda tego małego że takiej fajnej chrzestnej nie może mieć:(
 
Kurczę! Edytować niby mogę ale nie pozwala mi nic dopisać.
Co do żłobka to ja na razie jeszcze nie dam Wojtusia chyba że mnie finanse zmuszą. A pytanie ile kosztuje żłobek taki państwowy?
U nas Wojtuś coraz bardziej kumaty i coraz bardziej rozrabia. Obiadki to miał 3 dni ostatnio że ładnie zjadł a dziś znowu tragedia trochę zjadł a za chwilę głodny i musiałam mleko dać.
A propo mleka. Czy wiecie coś o tym że dzieci powyżej roku które piją bebilon pepti albo nutramigen muszą mieć na to orzeczenie od alergologa?? Ostatnio koleżanka coś takiego mi mówiła. Pytam bo wiadomo że kolejki do alergologa są długie.

Miłego wieczorku babeczki a dzieciaczkom słodkich snów:)
 
Cleopatra ale ja nadal jestem chrzestna ;) tylko bez papierku ktory mi do niczego nie potrzebny.
W uk nikt nie pyta o zaswiadczenia od chrzestnych wiec chociaz tu mam luz w wyborze ;)

Ja w koncu zalozylam sobie strone z tortami ;);) i oby jakis ruch sie zaczal ;)

Nie wiem co jeszcze pisac mialam ;)
 
reklama
tort z Alexa urodzin :) 1.jpg2.JPG3.jpg4.jpg5.jpg
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 35
  • 2.JPG
    2.JPG
    88,9 KB · Wyświetleń: 37
  • 3.jpg
    3.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 37
  • 4.jpg
    4.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 37
  • 5.jpg
    5.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 35
Do góry