reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Tina współczuję sytuacji zdrowotnej ze skórą,faktycznie nie ciekawie to wygląda i trzeba by leczyć już,co do odstawiania-nic nie poradzę,my butelkowe MM od początku praktycznie,więc nic nie poradzę jaki sposób znaleźć,ale powyżej dziewczyny się znają,tylko że każde dziecko inne...
Kasiawysypka faktycznie wygląda nie ciekawie,ja to jak knga miała też dziwną wysypke i jeszcze wyknywała ruchy jakby ją to swędziało,to poszłam do lekarza,bo tez nie wiedziŁAM czy to jakaś alergiczna czy różyczka.


Czas zapierdziela niesamowicie i taki smuteczek,że lato tak szybko mija i znowu te szarości,jesień.No i jak któraś z Was wspominala,znowu choróbska :/

No i nic a nic nie wyobrażam sobie powrotu do pracy,ciężko to widzę,choć mam ten roczny ,ale mimo wszystko....
Nie wyobrażam sobie zostawić Modą z babcią,w ogóle ciężko czy do żłobka a pracować by trzeba było...
 
reklama
Sylka, ja też w ciąży zarzekałam się, że nie zostanę w domu dłużej niż pół roku a resztę rodzicielskiego weźmie mąż. A teraz kończy mi się 8 tyg rodziecielskiego i jestem przerażona... mąż już nastawił się na wolne od pracy i nie chce się zgodzić, żebym ja została dalej w domu :baffled: nie wiem, jak zniosę to rozstanie :-( nie boję się, że będzie pod złą opieką bo mąż świetnie sobie z nim radzi, bardziej przeżywam to, że nie będę go widziała tyle godzin i jak to on sobie poradzi do 16 bez cycusia... przy drugim dziecku na pewno biorę od razu rok macierzyńskiego (teraz miałam taką sytuację, że gdy szłam na urlop to nie było nawet wiadomo, czy mi te pierwsze 6 miesięcy zaliczą do stażu).



Tina, współczuję sytuacji ze skórą. Ja nie wyobrażam sobie na razie całkowitego odstawienia od cycusia. U nas butelka też była beee ale ostatnio wypił z niej troszkę soczku. Ja rzadko daję kolację, ostatnio próbowałam z sinlakiem bo niedługo idziemy na wesele i pomyślałam, że może w razie co to zje i będzie dłużej spać (nie chcę dawać mm) - o dziwo nawet wypił to z butli :-D pewnie dlatego, że to takie słodkie no ale mój chudzina więc mu nie zaszkodzi raz na jakiś czas - tak myślę:)


Kaczuszka, nieźle, ale afery na wyjeździe. Teraz odpoczywajcie, jak wszystko przeszło.

Nisia, mi też smutno, że lato mija, szczególnie, że mi zleciało strasznie szybko

Kasia, jak z małym?



A u nas wczoraj Maciek zaczął chodzić przy łóżku!!!! kładę mu dalej komórkę a ten zachrzania trzymając się kołdry :-D
 
Tina sprobuj zamiast butelka lyzeczka podawac kleik na mleku Twoim albo modyfikowanym ... ja mojej butelki w ogole nie podaje tylko lyzeczka wszystko :) i dajemy rade ... tylko w nocy moja na cycku jeszcze ... ale mozliwe ze jak bedzie bardziej sie najadac w dzien u Was to zrezygnuje z nocnych karmien, ile razy sie budzi Wam w nocy ?

doczytalam ze lyzeczka tez sie nie da :| no to ja nie doradze
 
Ostatnia edycja:
Malinka, witajcie w klubie wędrowniczków. Teraz to się dopiero znacznie asekurowanie ;-) Ale radość Malucha - bezcenna :-D
Ja wzięłam rok cały na siebie a i tak nie wyobrażam sobie jak to będzie, jak przyjdzie czas...
Tina, znam ten bó AZSowy, u mnie skóra też w rozsypce :-( Mam nadzieję, że dermatolog mądrze Ci doradzi. Ze sposobami na podawanie mleka nie pomogę - u mnie tylko pierś...
Miłego dnia!
 
Hej:-)

Wysypka juz duzo bledsza. Widać,powoli schodzi:-) czyli trzydniowka.
I noc dziś normalna-tylko 2 pobudki na karmienie bez krzyków!:-)

Juli- jak u was? Zeszla juz wysypka? I o co chodzi z twoim postem?
 
Tina jeszcze jest jaka butla medeli z ktorej sie ssie jak z piersi. Ma dosc dlugu smoczek ..
Albo jeszcze jest doidy cup czy jakos tak.

Juli a pisalas do fifki na priv ?

Malinka moze zostawiaj m samego z dziecmi w dbi wolne i sam stwierdzi ze woli pracowac ?

Dzieci dzis juz drugi dzien szkoly ;)
 
Kasiu cale szczescie troche i taka blada i tez tylko 2 pobudki tylko martwi mnie czemu z butelki nie chce pic lyzeczka jakos zjadla kasze mysle czy to moga byc plesniawki wlasnie o to pytalam wczoraj ale nikt mi niestety nie odpowiedzial czy przez zeby skoro nie chce ssac a i powiem ci ze moja tesciowa tez wymyslila rozyczke
 
Cześć wszystkim!

my właśnie od kilku dni jesteśmy na urlopie w górach. Pierwsze dni trochę pogoda w kratkę była, teraz już jest słońce, upału nie ma więc pochodzić można tylko uważamy na wiatr. MłodyJu ubrany na cebulkę i w nosidełku albo w spacerówce też zwiedza. Picie zabieram termos w plecak bo na szlaku cycusia nie bardzo wyjmować żeby mnie nie zawiało i jakieś zapalenie nie wystąpiło.

wszystkim choruszkom dużo zdrówka! I mamom i maluszkom

malinka i sylka z jednej strony fajnie że wracacie do pracy - mi trochę brakuje kontaktu z ludźmi i tego że w pracy ciągle coś się działo a nie taka rutyna ale nie wyobrażam sobie Wojtusia w żłobku jak on i bez tego choruszek.

Juli pleśniawki patrzyłaś czy ma w buźce coś białego? Wojtuś w szpitalu zapobiegawczo nystatynę dostawał.

Dona jak czytam o tym kaszlu i gliście u twojej córki to się zaczęłam zastanawiać czy u Wojtusia też nie ma bo on często kaszle ale z drugiej strony on dopiero zaczyna jeść inne rzeczy woda tylko przegotowana, więc raczej to alergia.

Inomama jak tam? Odkopałaś się po przeprowadzce?

Przepraszam że nie wszystkim odpisałam ale piszę z telefonu i nie pamiętam co komu jeszcze miałam

miłego dnia! Buziaki pa!
 
reklama
Yoanna, tak asekurowanie pełną parą :) w piątk idziemy do szpitala się szczepić, aż się boję, co to będzie i jak my 3 dni wytrzymamy tylko w łóżeczku :/

Akuku, tylko my do piątku mamy czas na decyzję, kto dalej zostaje z małym (kończy mi się rodzicielski za 2 tyg już:szok:)


Juli, Kasia - dobrze, że wysypka schodzi :)

juli - mój miał całą buźkę białą, ale jadł normalnie (tylko u nas pediatra powiedziała, że to wirusowe)
 
Do góry