reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Cleopatra kazdego dnia jest inaczej.
Tu zdjecie.
Dzis 2 dzień wiec 50 :)
 

Załączniki

  • 1407675711430.jpg
    1407675711430.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 48
reklama
ło jej ja to nie nie nie,nie będę ćwiczyć:-D nie lubię i nie będę się zmuszać:-p:-D Zostało mi jakieś 3kg ale jakoś szczególnie się tym nie przejmuje:cool2:



Jej pochwaliłam dzieciaka swego:baffled:
Cała noc nieprzespana....JA nie wiem chyba zęby jej idą+jakieś problemy jelitowe...JAk cofnął jej się już zupełnie refluks,tak zaczęła ulewać mlekiem:wściekła/y: do tego zaczęło się jej znów odbijać po jedzeniu i jest bardzo nie spokojna...Do tego doszła nam teraz temperatura...(to pewno od zęboli...)Jutro pediatro witaj...:baffled:
 
Ja tez tylko na chwilę. ..

Konrad chory z gorączka, Adrian zakatarzony - od meza poszlo który zdrowy jeszcze nie jest... :( normalnie szpital w domu.

Ja się trzymam -rozłoży mnie na koniec jak zwykle. Ale za to musze do lekarza isc bo ciśnienie mi skacze. Od tygodnia mam popoludniami straszne spadki i jak normalnie mam 120/80 i ok 90 puls tak teraz spada mi do 80/50 i puls 50-60... czuje się jakbym umierala i nie wiem co to...

Jutro zbiorowa wizyta u lekarza...
 
Akuku no lekkie to to nie jest ale chciałabym spróbować tylko nie wiem czy z tym moim brzuchem po cesarce już mogę :) no nic może będę próbować po trochu a potem dopiero ten grafik ???

Milusia witaj wśrod ząbkujących mój też poprzedni weekend temperatura a we wtorek pierwsza jedynka a chyba w czwartek druga jedynka, budzi się w nocy rozregulował mu się tryb dnia i drzemek także dziś się z porządnym spacerem nie wyrobiłam. Mam nadzieję że w końcu będzie lepiej

Fifka zdrówka życzę i dla Ciebie siły bo w domowym szpitalu pielęgniarka (czytaj mama) jest niezbędna żeby wszystko jakoś funkcjonowało.
 
Cleopatra jak rana sie zagoila to mozesz ale ja bym zaczela po troszku i jak bedziesz sie czula na sile to więcej i wiecej ;)

Fifka zdrowka dla was. Ojjj jak ja nie lubie ja wszyscy chorzy sa... a najbardziej nie lubie jak do tego dojde ja bo wtedy nie dosc zw chora to jeszcze trzeba sie chorymi zajac.
 
hej kochane! :-)

wesele bylo suuuuper! jestesmy mega zmeczeni,ale wybawieni na dlugi czas:tak:
a tak wygladalismy : wczoraj bez Areczka, dzis juz z nim;-)

P_20140810_144216.jpgP_20140809_161517.jpg

milego wieczoru! my bedziemy odsypiac tance do 4 rano...:-)
 

Załączniki

  • P_20140809_161517.jpg
    P_20140809_161517.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 56
  • P_20140810_144216.jpg
    P_20140810_144216.jpg
    41,1 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry