reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Olich u nas trzydniówka być może, ale na pewno ząbkowanie mamy już wykryte dwie jedynki na dole. Dziecię marudne i całkiem rozregulował mu się rytm dnia. Śpi inaczej i zdarza mu się dłużej niż 30 minut w dzień to nowość i budzi się o 3 w nocy to też nowość.

emka myślę że pamiętanie o rocznicach itp. Świętowanie i prezenty wynosi się z domu niestety. U nas też jak ja się nie uprę że chce jakiś prezent to nic z tego:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Akuku ciągle rozmawiamy tzn ja naciskam na rozmowy bo on to potrafi sobie piwko otworzyć jak się rozmowa szykuje...
Marika z tego co widzę to nam się całkiem priorytety rozjechały. Ja się zmieniłam dla niego, on tylko na gorsze ostatnio i jeszcze nowe wymagania zmian, o nie!
Cleo masz rację, u niego też nie było tego w domu, ale mógłby choć trochę się postarać.
A oprócz nieświętowania rocznic to u nas nie było ani wesela ani zaręczyn, nawet pierścionka. Więc to wszystko razem trochę boli...
 
Wpadam na chwilke zobaczyc co u rówieśników mojej córci
Jak pamiętacie może przy dwójce maluchów ledwo czas znajduje
U nas ciagle zębów brak. Pomału zaczynamy jeść normalnie, gluten wprowadzony bez sensacji. A mała sama siada i raczkuje. Oczywiście zrobiła się okropna chyba odkryla ze nie jest jednoscia z mama bo jak zostaje sama zaczyna krzyczeć. Na pół roku ważyła trochę ponad 8 kilo wzrostu niestety nie mierzą wiec nie wiem.
Pozdrawiam styczniowe mamusie i dzieciaczki :-D
 
Jagus to macie ułatwione zadanie, moj sie tak roznie zalatwia ze nie wiem jak bedziemy walczyc z kupką. corka zawsze zalatwiala sie rano i od 6 miesiaca zycia praktycznie nie zrobila kupki do pampresa bo po obudzeniu zawsze zrobila do nocniczka. no ale Antek dzisiaj rano znowu sie wysiusial do nocniczka. a co do twojego woreczka, to dobrze ze przynajmniej wiesz co jest grane i mozesz zaczac cos z tym robic

Cleo moj tez nie siedzi jako tako, tzn podejmuje juz proby siadu wiec postanowilam go sadzac, ale musze go trzyac ze wzglegu na slabe miesnie i proby wstawania:).

Marika radze isc do lekarza sie upewnic, bo tu kazda z nas gdyba ale przeciez nie widzimy tego jak to wyglada a po drugie nie jestesmy specjalistami.

Milusia gratulacje, ja tez czekam na to papa, ale jakos Antek nie kwapi sie. no i super z tym siusianiem. mnie sie tez u corki wydawalo ze bardzo szybko zdawala sobie sprawe z tego szybkiego siusiania
 
Rozmawialam z mama .. oczywiscie wzbudza we mnie poczucie winy... ze ona az chora przeze mnie jest :/ bo ja sie wburzylam... bla bla
Oczywiscie odwrocila kota ogonem..ahh
Dzis chrzesniak ma roczek ;)
Chyba na chrzest bede robic mu torta i zrobie figurki tutaj a w pl tylko torta ;)
Bede 12.09 i zastanawiam sie czy biszkopta zawiesc ze soba ;);) a jak nie to swoje formy wezme bo chce maly 2 pietrowy tort a nie cce juz po sklepach jezdzic.
Hmm musze sobie wszystko przemyslec ;);)

No i mysle tez o drugim mini torciku dla niego (taki do rozmazania ) z okazji urodzin lus zdjecia oczywiscie ;);)
 
Olich 100 lat dla synka no i zdrowka dla malutkiej

EmKa rzykro mi z powodu problemow z m.

Akuku moim zdaniem to mama powinna przeprosic ciebie. a co do tego co powinna chrzestna to róznie jest w roznych stronach, niekiedy kupuje ubranko dla dziecka, innym razem tę szatkę. ja osobiscie kupowalam wszystko sama bo nie chcialam obciazac dodatkowymi kosztami chrzestnych. aaa gdzies slyszalam tez ze tort daje, a to w twoim przypadku byloby fajne:)
 
Ja tort robie tak o.

A ptezent jaki ? Zapytam bratowa czy chce pamiatke czy co innego ;)

Ja wlasnie zaliczylam trening uff jak fajnie ;)
Waga spada ;);) narazie waze sie codziennie bo codziennie ubywa i to mnie motywuje by nie kusic sie na slodycze ;)
Juz mam 2.8 na - czyli 7 z przodu.
Niedawnow azylam 85 teraz 79.2
Jeszcze 10 i bedzie 6 z przodu.
Fakt jem mniej ale Emil na tym nie traci i na razie nie cwicze codziennie ;) tylko co drugi dzien.. ale przysiady (wyzwanie zucila Siva na fb) robie codziennie.
Wczoraj ostatni posilek zjadlam o 16 jakos a pozniej nie bylam glodna u zapomnialam ;? ..a dzis rano myslalam ze zemdleje ...ale to przez to ze Emil wisial na mnie cala noc i chyba cala wode ze mnie wyciagnal hehe.
Teraz czuje sie super. Ide zjesc jakis owoc a poyem obiad...a na wieczor jogurt naturalny ;)
 
reklama
Do góry