reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Marika nie pomogę. Nigdy nie byłam chudzielcem, ale chyba dobrze by było to sprawdzić.

Dona gratulacje! My jeszcze w nocnik nie zainwestowaliśmy bo Wojtuś jeszcze nie siedzi, ale chciałabym spróbować czy by zrobił. Po nocy pampers suchy, dopiero jak wstanie to tyle zrobi że tym pampkiem można zabić. A dwójkę często robi jak ja jem śniadanie - nie zależnie czy uda się zjeść o 8 czy o 10. Mąż się śmieje "chcesz żeby zrobił kupkę, zrób sobie śniadanie to zaraz będzie"
 
reklama
To ciszej się rusza. I jest bardziej po lewej stronie. Dostałam różne odpowiedzi na grupie, od takiej że to normalne, że wątroba, jelita, pasożyty, żołądek trawiacy
DONA gratuluję siusiu w nocnik. Może i ją swój przyniose z piwnicy
JAGUS dobrze, że w końcu znaleźli przyczynę bólu brzucha
 
Ja... Zosiak zaczyna raczkować:szok::-D
I???? Robi na zawołanie PA PA:-D macha sobie rączką :-) a jak wychodzimy z domu to ona sama już na widom drzwi macha papa:-D
ta mała mnie zaskakuje...zaraz jeszcze zacznie mi mówić biegle w 3językach:-D:-p:-D


Dona gratulację siusiania:-) moja już robi po każdej drzemce czy spaniu,i w dzień po kilka razy i mam wrażenie że jest to świadome(nie wiem może się mylę) ale za każdym razem jak ją posadzę to zrobi i od razu się cieszy i ewidentnie czeka na nasze brawa:-) w upały latała w samych majteczkach nawet parę godzin(oczywiście już wiem kiedy może być siku i sadzam i wtopa była tylko raz-ale to moja wina bo długo nie sadzałam:-D);-)

MArika moja Zosia nie śpi już z nami odkąd nie karmię piersią-wcale:-) Za to w łóżeczku co ten dupek w nocy wyrabia to ja nie wiem...nie długo na ścianie chyba będzie spała albo na suficie:rofl2:

przepraszam ale na razie tyle,padam na ryjek-ostatnio taka zmęczona jestem że szok...ale w sumie codziennie sporo robię i szybko wstaję...dziś np 16słoików kiszonych ogórków
 
Milusia gratuluję postępów Zosi - mała torpeda z niej, strasznie szybko się rozwija:) Ja też walczę ze słoikami - codzienna norma to ok. 12-16, zależy ile mi się akurat zmieści na raz w piekarniku, bo tam pasteryzuję;-)
 
MILUSIA no właśnie syn na MM też spał w swoim lozeczku. Laura nauczyła się tej bliskości.
Gratki z powodu siusiow w nocniczek. Może faktycznie warto już powoli przyzwyczajać.
Moja siostra ma córkę 18msc i ona panicznie boi się nocnika. A to dlatego, że poprosili 5, 5 latka żeby usiadł i pokazał a on zawstydzony zaczął od nocnika uciekać i udawać że się boi. No i już się mała boi
 
Dona Milusia te nocnikowanie to tylko wasza zasluga :) rodziców to cieszy ale maluchy jeszcze nie kontrolują tego kiedy i gdzie siusiaja bo jak nie wysadzicie to zrobią w pampersa i im wsio rybka :) widze bo Konradzie bo on nie ma pieluchy od 1,5 roku. Ale to my głównie tego pilnowalismy. Dopiero teraz widzę ze w pełni nauczyl sie trzymać i załatwiac a wcześniej ti było bardziej nasze pilnowanie go.
Ale Gratuluję :)

A i jeszcze... z nocnikiem uważajcie bo czasem dziecko może sie przestraszyć (np. Jak zrobi kupę i ja zobaczy) i później dopiero ciezko bedzie nauczyć nocnika. Znajoma tak miala.

Marika ja jestem chuda ale ja u siebie nic nie czuję...

Adrianowi tez coraz lepiej idzie pelzanie ale to raczej czolganie sie do czegoś zeby wstawać :)
 
FIFKA WOW dla Adrianka
Ja się ostatnio dowiedziałam że jedna z babek na podwórku nie szczepi swoich dwóch synów i nic o kontrolach nei wspominała.

No widzisz na każde dziecie przyjdzie czas, a ty się martwiłaś tak strasznie

\CLeopatra może tzrydniówka


SYLKA ja miałam nadzieje, że jak starszakowi zęby dośc póżno wyszły( pierwszy w 8 mcu) to bedzie miał silne a tu lipa jak się posypały to wszystkie i jeszcze strach przed dentystą

YOANNA gratki

VINGA trzymajcie się

DONA KOrnela tez po drzemce robi siusiu na nocnik , nie zawsze ale zdarza się

JAGUS w koncu jakis lekarz , którego można pochwalić

AKUKU no masakra jakaś z tymi chrzcinami, ale ważne ze się dogadaliści


A u nas trzydniówka. mała gorączkowala maruda tak, że szok przez trzy dni nawet na krok od niej odejśc nie mogłam, a dziś ją wysypało, gorączki już nie ma

Co do jej umiejętności, pałza pozycję do raczkowania przyjmuje ale potem leci na pysiek, najlepiej jak jest na łózku to się odpycha nózkami jak żabka.

Jak ja posadzę troszke siedzi ale sama siadać nie potrafi,
Jeszce nie staje jak co niektóre wasze szkraby (dzięki bogu)

No i mój synal dzisiaj 6 lat świętował dostał duży zestaw lego, tort w kształcie boiska (AKUKU czamu tak daleko mieszkasz) i troszkę mniejszych gadżetów i stwierdził że to najlepsze urodziny na swiecie
 
A my dzisiaj drugą rocznicę ślubu mamy... Chodzę cały dzień i ryczę po kątach... Czuję, że to już koniec, chyba sama tego chcę, już tak nie mogę :( Nie liczyłam, że się postara żeby było miło ale sytuacja rano też dużo obrazuje. Wrócił z miasta i beztroskim tonem do mnie "wiesz jaki dziś dzień? A wszystkie kwiaciarnie w mieście zamknięte". Ja na to równie luźnym tonem, że ma pecha. Poszedł obrażony. No i później się zaczęło. Pewnie liczył, że powiem że nic nie chcę. Ale ja się już przyzwyczaiłam, nawet drobiazgu na urodziny, o dobrym słowie nie mówiąc... Od pierdoły poszło dalej, ale ciężki temat ciągle w powietrzu.
To też a propos tego co Akuku pisała.

Sorry, że tylko o sobie, ale mimo że czytam nie mam głowy odpisać.
 
1500 zl poszlo sie.. na bilety na cale 4 dni do pl... a czesto idzie tanio zamowic tylko trzeba wiedziec wczesniej kiedy ... nie wazne .
Jeszcze jaki prezent z okazji chrztu ? Co jeszcze chrzestna powinna ?

Olich 100 lat dka synka ;) ja bym chciala w wiekszym miescie mieszkac bo tu to malo zamowien bedzie.

Fifka super ze Adrianek pelza . Moj tez juz potrafi do przodu ;) rosna nam dzieciaczki

Em-ka kryzys macie sowidiwany zmiana sytuacji.porozmawiajcue szczerze .

Mama sie chyba na mnie obrazila ze sie rozlaczylam kiedy to powiedziala mi ze zawalilam ciaza... jeszcze przeprosic powinnam ? He.
 
reklama
FIFKA no właśnie mój Alan bal się kupki w nocnik. Przynosił mi pampersami abym mu nałożyła i chodził gdzieś schować się na kupkę, później zdejmowalam. A raz widzę że mocno chce, tak że już na palcach chodził. Ją nie nalozylam on już nie wyrabia a ja go szybko na sedes a tu zdziwienie, że kupa to nic strasznego
OLICH sto lat dla 6 latka.
Współczuję 3 dniowki
EM KA u nas też zawsze tak nie tak te rocznice. Byle jak i bez prezentu. Ją już się do tego przyzwyczailam. U nas 6, 5 po ślubie. Wiesz albo pokochała go i ta sytuację albo będzie coraz gorzej
 
Do góry