reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Jestem u mamy to choć Laura się tylko zajmuje i obiad u mamy. Bez Ibuprofenu się nie obyło. Oby dało się uratować ząb bo to 4
PAPAGU czytałam o tej karcie. Mamy małe miasteczko i nie wiem czy takie coś by przeszło. Na razie nie dzwonią. Tylko z synem często chodzę i mnie znają. Chciałabym zgłosić NOP ale po takim czasie musiałbym lekarza zgłosić do tej Izby lekarskiej a tego nie chce
 
reklama
Zjada mi posty z tel:( dziadostwo!
Kurcze u was takie postępy u nas ledwo na brzuch siw przekreca. Martwi mnie ze na brzuszku max 5 minut i ryk. A jak poloze na macie to tylko głową obraca jakie zabawki leza. Jak nie w zasiegu reki to placz. W nocy przez sen wiecej sie rusza.

Wyszlam na spacer i trafilam na pielgrzymkę:) nie mialam gdzue skrecic wiec szlam im z wozkiem pod prąd. Alesz oni zasuwaja. Myslalam zE ja szybko chodze:) nawet te staruszki doginaly:) sporo bylo rodzicow z takimi maluchami jak nasze tylko w tych specjalistycznych trojkowlowych wozkach jak do biegania. Czy to mozliwe ze az do czestochowy? Az nie chce mi sie wierzyc ze dziecki tyle godzin tak siedzi?
 
Napisze wam moj dzisiejszy jadlospis i powiedzcie czy jest ok ;)
Śniadanie 8.30
Platki owsiane +200 ml mleka kokosowego.
11.00-11.45 cwiczenia
Drugie sniadanie 12.00
3 kromki chleba orkiszowego z maslem i wedlina
Obiad 15.30
Oszukana ryba po grecku
(Ryba na parze +marchew pora pietruszka duszone bez oleju)
Podwieczorek / kolacja 17.00
Jogurt naturalny z lyzecza platkow owsianych i lyzeczka miodu.

Plus duuzo wody i jedna kawa z mlekiem kokosowym.

Glodna troche jestem ale nie chce juz jesc kolacji...zaraz dzieci poloze spac i sama tez pewnie pojde ;)
A i m wlasnie siedzi kolo mnie wciagajac lody... az slysze jak przelyka ;/ hehe
 
Akuku- przy ćwiczeniach wiecej jedz...moim zdaniem to za malo... albo ja tyle jem:-) poza tym im wiecej sobie odmowisz tym pozniej większy efekt jo-jo moze byc, bo kiedyś sobie odpuscisz i sie skusisz:p
Ja wiem z doswiadczenia wiec słodycze jem zawsze, najwyżej dodatkowe ćwiczenia robię...:-)
 
Ostatnia edycja:
Kasia mi zalezy zeby szybko dosyc schudnac ;) i moge slodyczy nie jesc przez ten czas. Jak juz bede miec wielka ochote to cos sobie kupie malego ;)
Ale ogolnie chce schudnac wiec i dieta potrzebna ;)
Jak sie zapisze na silownie lib basen dodatkowo to wtedy moze wiecej jesc bede. No i ja mam nadzieje ze jak pocwicze te 2 miesiace to bede chciala cwiczuc juz zawsze. A wetdy i kontrola wagi bedzie.
Co do slodyczy jeszcze to ja teraz na "odwyku" jestem...zjem kawalek i wracam do punktu wyjscia..uzalezniona jestem hehe.
Jutro bedw miala tlusciejszy obiad bo zapiekanka z piersi z kurczaka z papryka ogorkiem konserwowym ryzem serwm majonezem i katchupem.
Ale zjem go wczesniej sobie a po poludniu cos lekkiego ;)
 
Fifka silnego masz tego chłopaka, i gratuluje pojawienia się swiadomego słowa MAMA u Konrada, fakt ze pozno i wiem jak sie martwilas ale teraz juz pojdzie do przodu

Kasia mały widocznie boi sie obcych, musisz go po malutku oswajac z taka sytuacja. moj za to jest bardzo towarzyski ale ja prowadze tzw otwarty dom i czesto ktos nam odwiedza, wiec maly do ludzi przyzwyczajony, a mimo to i tak przyjdzie taki okres ze bedzie sie ich bal. gratulacje z okazji rocznicy.

oj Marika u ciebie jeszcze problem z zębem. biedna ty. moja mama i tesciowa tez rzucilyby ogorki i przybiegly posiedziec z wnukami, szkoda ze u ciebie jest inaczej

Cleo moze byc po lekach

Malinka to też najlepszego, a z tego co wiem co lekarz ma obowiazek zglosic do sanepidu dziecko ktore nie zglosilo sie pomimo wezwań na szczepienie i wtedy trzeba uzasadnic pisemnie w sanepidzie powod wlasnie nieszczepienia. a nalot sanepidu mialam kiedys w domu (2 lata temu) gdy trafilam do szpitala z oliwka z problemami brzuszkowymi i biegunką.

Kamag kładź często na brzuszek nawet do kilkunastu razy dziennie po kilka minut- tyle ile wytrzyma i bierz na rece. a podnosi glowke opierajac sie na łokciach czy dłoniach?

Yoanna gratuluję siadu:)

Akuku podziwiam ze masz sile jeszcze ćwiczyc, ale faktycznie jedze mniej ale czesciej, zeby nie bylo jojo. a po drugie jak bedziesz teraz tak mocno sie odchudzac to hormony moga zacząc szalec a wowczas o ciaze moze byc trudniej

a my wczoraj bylismy na komisji orzekania o niepełnosprawności i załamałam sie bo lekarzem ktory przyjmowal byl pediatra ktory zapytal tylko czy dziecko slyszy, powiedzialam ze tak i to koniec, wszystko wykreślał i gdy zobaczylam ze po drodze wykreslil mowę to zworcilam mu uwagę na to a on do mnie ze przeciez dziecko ma dopiero 7 miesięcy,to powiedzialam ze nie tworzy sylab, i on nie wiedzial co zrobic i co zapisac wiec mu powiedzialam ze moze napisac ze nie gaworzy, no i tak zrobil, zbadal tylko dziecko stetoskopem i to wszystko nawet nie sprawdzil czy faktycznie ma obnizone napiecie mieśniowe i co potrafi zrobic a czego nie wlasnie na swoj wiek rozwojowy, wkurzylam sie niezle, nie wiem czy dadzą nam to orzeczenie czy nie bo za tydzien mamy się dowiedziec. ale to ja sie przygotowalam na te wizyte bo czytalam wlasnie co dziecko powinno umiec a lekarz tak to olał. nie weim na jakiej podstawie oni przynaja te orzeczenia.
 
reklama
Do góry