reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Hejka
Biedny Emiś ja właśnie tego się najbardziej boję.... Po tym jak średniak spadł to od chwili gdy Adaś zaczął się kulać mam mega stracha.
Ja cycuję na siedząco żeby nie zasnąć bo odkładam do łóżeczka.
Maluch mój jeszcze nie raczkuje, ale jest chyba blisko, tylko nadal nie wie co z głową robić i tak się przemieszcza na głowie, rękach i nogach. Choć szybciej dociera do wyznaczonego celu tur.lając się i muszę go pilnować bo śmiga jak szalony i potrafi przez pół pokoju się przeturlac mega szybko.
U nas oczka zmieniają kolor. Miał błękitne, a teraz jak spoglądam z boku to dostają brązowawy odcień. Oczka do roku zmieniają kolor.
U nas zębów brak, ale ro rodzinne starsi ok roczku pierwsze mieli..

Wszystkiego naj Fifka
Laurka całuski

U mnie wakacje i średniak nie chodzi do przedszkola, więc nie mam czasu na nic. Jak starszak wróci z obozu będzie masakra...

Wczoraj maluda zaczół wyciągać nóżki przez łóżeczko (górą) więc czas obniżyć je na dół.

Wczoraj zjadł pierwszą marchewkę i jak do teraz jest ok.
Ok nadrobiłam troszkę i uciekam - czytam ale pisać nie ma kiedy...
 
Hej!

nie było mnie trochę (jestem od tygodnia u mamy i słabo tu z netem) i widzę, że ominęła mnie mała awanturka... szkoda, że dziewczyny się obraziły, byłyśmy razem tyle czasu, już ponad rok... kiedyś było podobnie z Ikasią i już nie wróciła... a tak w ogóle Blue, Anisen, Miejski już też od bardzo dawna nie pisały, tak samo Salli...


Fifka, jaki przystojniak :) zazdroszczę Wam nocy, u nas ciągle 2-3 pobudki, a w dzień śpi 2-3 razy po 30-40 min grrr. Gratuluję obrony i ślę spóźnione życzenia imieninowe!

Marika, śliczna Laurka a jaka wystrojona :) gratuluję pół roczku, oby poprawa trwała!


Kasieńka, mój też tak robi i w tej pozycji buja się do przodu i do tyłu tak śmiesznie :D

Vinga, dobrze, że już w domku, zdrówka życzę dla Gabrysia!

Akuku, biedny Emiś, na pewno nic poważnego mu się nie stało... ja też się strasznie boję upadku, ostatnio przysnęłam, obudziłam się, a mały już zasuwał po łóżku w stronę krawędzi, a przed chwilą przy mnie spał :/

aaaa i obudził się więc koniec pisania :baffled:
 
Akuku, łączę się w bólu. My też już po pierwszym upadku, na szczęście bez konsekwencji. Tamtej nocy byłam tak nieprzytomnie zmęczona, że zasnąłam w trakcie cycowania i obudził mnie płacz upadajacej Lenki... od tamtej pory nie ma mowy, żeby ją zostawiać na łóżku choćby i na środku, bo kula się spryciara bardzo szybko.
Mi włosy też masakrycznie wychodzą, ale ja niestety po ciąży też mam problem z tarczyca. Dziś właśnie idę do endokrynologa, bo robiłam badania kontrolne i tsh wyszło mi prawie 12 a norma do 4,2 :(
Starszą córcie zawiozłam do moich rodziców na działkę nad jeziorko, tak więc urlopujemy z m jak za dawnych czasów z jednym dzieciątkiem ;)
Jeszcze dwa tyg i wyjeżdżamy w góry na urlop - już się nie mogę doczekać :)
A dziś ważyłam Lenke w przychodni i waży 7100 :)
Dobra, zmykam robić obiad - dziś kurczak w kokosie.
Miłego dnia dla Was!
 
Ostatnia edycja:
Uf....

Udało mi się chwilkę na forum wygospodarzyć!


Teraz rysuję portrety dla dzieci w ramach "dorobienia" sobie ale załamuję mnie to że nie mam ani na to ani na nic innego czasu :-(


Co do oczek Adrian ma teraz takie niebiesko zielone - zmieniają mu się z niebieskich na zielone. Starszy ma ewidentnie błękitne. Ja zielone a mąż takie szare... Oboje mamy dość ziemne włosy a Konrad jest blondynem :-D Śmieje się ze po listonoszu...


Marika starszy mój też był silniejszy i w 8 miesięcy chodził przy meblach... w wieku Adriana biegał w chodziku a jakoś tego młodszego troszkę się boje sadzać... Chociaż wyciągnęłam chodzik, wkładam poduszkę i mały siedzi w nim jak na krzesełku bawiąc się zabawkami. Na razie nie pozwalam mu w nim chodzić.


Komag oj mi lecą jak szalone... chodzę tylko i wanne odtykam z moich włosów... codziennie garściami wyciągam :-( ale ja mam gęste włosy więc jakoś mocno mnie to nie boli...


eM-Ka
chyba ja pozazdrosciłam... bo u mnie własnie Adrian zaczął przesypiać nocki... współczuję bo wiem co to za ból..
Hehe nooo to widzę ze zyskałam synową :-D


Akuku
bardzo wspólczuję... u nas było to samo pare dni temu - pisałam... ale skończyło się tylko na guzie...



Kaczuszka oj do raczkowania u nas też jeszcze"kawałek"... Adrian na razie wstaje ale poruszać się jeszcze nie potrafi :-D



Malinka Sali i Anisen piszą czasem na grupie na facebooku. Bandytka też tam się odzywa ale Blue to nam przepadła jak kamień w wodę...


Siva słuszna waga! Adrian waży podobnie :-)


Lece teraz na obiad! U mnie na obiad dzisiaj gołąbki :-) Adrian też się zapewne załapie bo pod dzieci je robiłam bez sosów i przypraw poza pieprzem, solą i Marchewką no i kapustą młodą. :-D
 
Kaczuszka, kurczak w kokosie bardzo prosty. Pierś z kurczaka kroje w średniej wielkości kawałki, przyprawiam wg upodobania, wrzucam w ciasto naleśnikowe z paczką worków kokosowych i obsmazam z obu stron, aż się kokos trochę zrumieni. Dobrze smakuje i na zimno i na ciepło.
Co do koloru oczu, to Lenka ma po mnie niebieskie :)
 
reklama
hej, widze ze juz etap nieszczesliwych upadkow sie zaczal, normalka z dzieciakami, zawsze oczy dookola glowy trzeba miec, moj starszak jak mial roczek sciagnal sobie na glowe lampke , ktora stala na biurku, miala ona ksztłat prostokoatu wiec centralnie tym kantem na czolko, pierwsza moja rekacja szok, usiadlam na podloge i nie umialam slowa wydisuic, maly mial normalnie dziure w glowce, szybko na IP, przesiwetlenia i zalozone szwy od tamtej pory bylam b.uwazna, ale wiadomo nigdy nie idzie wszystkiego przewidziec. Kasinka Twoja malutka genialna jest, Fifka Adrianek tez :-), wymiataja dzieciaki, :-)moj tez potrafi nozki podkurczyc ale w takiej pozycji to jest sekunde i z powrotem nozki prostuje, narazie jestesmy na etpie obracania sie w okolo wlansej osi i turlania . :-)Marika, Laurka sliczna :-)a ile wazy Twoja gwiazda? Wiktorek ma niebieskie oczka, Dawid błekitne i cała moja rodzina to niebieskoocy :-)Siva mój tez wazy tyle samo :-)
 
Do góry