reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kasieńka noo brawo brawo! Śliczna ta twoja córa :-)


Adrian też już na raka wstaje ale jeszcze nie umie "raczkować" :-) w sensie poruszać się do przodu a bardzo bym chciała! Wole żeby raczkował niż tak jak starszy od razu chodził... Naraka będzie mu bezpieczniej zwłaszcza przy ruchliwym 2 latku :-D

na raka.jpg

Marika
wszystkiego dobrego dla Laurki okazji pół roczku!!! Śliczna dziewczyneczka! :-D Nie wygląda na taką marudę :-)


Komag oj ja nawet nie słyszałam o niej. Adrian je sinlac...


Dona
a ja wiem? Zawsze ochodziłam tylko urodziny ale patrzę że z wiekiem "otoczenie" bardziej świętuję imieniny... urodziny bardziej "zamykają" się w domowym gronie :-)
Cieszę się że po szczepieniu mały spokojny :-)


Nisiao haha Adrian czasem do dzisiaj ma problemy z tą "zawijającą się" rączką :-D Nie raz utknie przy obrocie i KRZYK! :-D


Ja podobnie jak Olich nie wyobrażam sobie karmić na leżąco... Piersi jak na swoją figurę mam spore ale nikt nie ma z tym problemów. :-) Ja w nocy daje cycka i śpie. Teraz to nie jest takie ważne bo Adrian śpi całą noc... ale wcześniej jak budził się co chwilę to bym umarła...



U nas znowu nocka super! Ah... cieszę się że dieta i leki mu pomagają! Jak zasypia koło 20 to śpi do 4 rano! Czyli dobre 8 godzin ciągiem! Niestety już drugi dzień zaczyna zabawę koło 5... no ale za przespaną noc bez pobudek mu wybaczam :-)
 

Załączniki

  • na raka.jpg
    na raka.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 43
pobudki właśnie jak to jest że dziecko które przesypiało nocki nagle mając 5 miesiecy zaczyna sie budzić w nocy na jedzenie:( ja sie tak nie bawie, kurcze a zjadła wczoraj wyjatkowo fanie bo aż 700 ml i na noc kaszkę 180!
 
mam nadzieje:( a zęby nam dokuczają i już niewiem co robić smaruje jej taka mascia ale nic nie daje bobocoś tam zastanawiam sie nad camilia
 
w gole tak sie zastanawiam wczoraj o dziw wypiła 700 ml czy w sumie tyle co musi ale było to rozłożone na 6 karmień plus zupka i deserek jak to u was wygląda w ciagu dnia z tym jedzeniem
 
My na ząbki używamy dentinox N - u nas pomaga. A na noc czopek paracetamolu jak jest źle. Przy starszym tak robiłam. Młodszy na razie znosi te ząbki nieco dzielniej ale w sumie wszystko jeszcze przed nami.


Co do ilości nie pomogę bo ja karmię piersią i nie wiem ile zjada...
 
reklama
no nie wsiadkł mi caly post

Marika śliczna ta coreczka twoja. te badania wątrobowe to Alt i co jeszcze? nie zapomnialam a nie mam kiedy przeszukiwac forum

Fifka ja czekam az maly osiagnie takie umiejetnosci jak wasze, no ale jeszcze troszkę

my dzisiaj na pobranie krwi i badanie moczu
 
Do góry