reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ania moj je tak samo od jakiegos czasu od90-120, w dzien tak co 2,5h,ostatnie karmienie o 20.00 i pozniej w nocy kolo 3.00 sie znow budzi na jedzenie. a butelki tez mamyz TT i caly czas smoczek 1, kupilam 2 ale jeszcze nie zmienilam, z tej 1 ssie, 2 jest od 3 + wiec wymienie i zobaczymy czy nie bedzie sie dlawil.
Wlasnie wypil 100, 70 mojego i 30 mm.

A chcialam sie pochwalic, ze 2 h temu zostałam ciocią, męza siostra urodzila synka 3750, 2 dni temu odszedl jej czop, dzisiaj rano o 9.00 sie zaczelo o 15.00 mały Tomus przyszedl na swiat:-)

Marika jak synek?, teraz wszedzie te jelitowki szaleja. Wiem ze wazne jest zeby pił tak jak anbas pisala co 5 min po troche wody. Orsalit zeby sie nie odwodnic , a na biegunke czarne jagody tez sa dobre.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ania ty się tu nie zamarwiaj.. Twoja urodziła się jeszcze mniejsza niż Adrian... Mój mały jest starszy a waży mniej niż twoja pannica (mój waży około 5650g) Więc nie ważne ile twoja mała je przybiera lepiej od Adriana a wagą mojego syna wszyscy lekarze się zachwycają i mówią że super rośnie...
Mój Adrian je około 80ml cp 2-3 godziny... ale pisze około bo nie wiem ile ściąga z cycy...



Nisiao
ja bym na pewno zmieniła pediatrę... to jakaś psychopatka...


Akuku
piękny totcik! Oj zazdroszczę talentu!! Szkoda że tak daleko mieszkasz :-)



Marika zdrówka dla syna... heh jakaś okropna jelitówka go złapała... okropna sprawa.. oby malutka się od niego nie zaraziła...



Kochane ja tak na szybko ile pamiętam - czytam was na bieżąco z komórki ale tam nie lubię odpisywać a do kompa mam słaby dostęp... Konrad czuję się znacznie lepiej. Nie ma gorączki ale teraz COŚ złapało nas wszystkich... łamie w kościach, mnie gardło boli, Adrian i Konrad pokaszlują... wszyscy kichają... zero gorączki ale jednak szpital w domu, bo to jakieś przeziębienie... czuję się okropnie bo nie dość ze nie wyspana - Adrian budzi się co godzine... - to jeszcze źle się czuję... :-(
 
Ania mozew sprobowa dac ze smoczka 3 jak nie da rdy to zmienisz. A moze wtedy wiecej wypije .ale pmietaj sama sie nie zgalodzi ;) pracowity dzien mialas.

Siva a moze sabki jej ida I stad te luzne kupy..jaki maja zapach? A z tym jedzeniem co godzine to moze skok rozwojowy...

Marika zdrowka dla synka. Dawaj po lyczku co chwilw a unikniecie szpitala. Trzymaj sie...

Pati ja raczej za raczki bym nie ciagnela.. juz lepiej jak bedzie w pozycji pol lezace a ty bedziesz trzymac nozki I wtedy moze probowac siadac .

Nisiao ja bym skarge napisala..jak mozna tak rodzica traktowac?? Widoznia sama glodzila dzieci..ja bym nawet na taki pomusl nie wpadla
..sama nie zjem a dziecku dam ! Ty sie martwisz biegasz po lekarz..po nocach nie spisz a ona jeszze Cie oskarza...

Kasia wszystkieho naj dla meza I oby wieczor wypali ;)

Papagu milego relaxu.

Pistisze pedicure hehehe.
Fajnie Ci juz synek spi. ;)

Anisen busy busy hehe. Ja tez.

O sobie nie zdaze... do pozniej
 
Nisiao strasznie mi przykro ze nie dosc ze martwisz sie o dzieciatko to jeszcze trafilas na kogos kto podwaza twoje zdanie i zarzuca ci zle podejscie do dziecka. podobnie miala moja kolezanka, ktorej dzieciatko z dnia na dzien zaczelo spadac z wagi mimo ze karmila piersia i jadlo i wtedy wyladowala wlasnie w szpitalu i kontrolowali ja czy karmi dziecko i pielegniarka nad nia stala bo tez lekarz sugerowal jej ze głodzi dziecko. radzilabym ci zmienic pediatre i to jak najszybciej zebys nie miala problemow, a z tego co piszesz to ta babka jest nawiedzona, a z drugiej strony moze ma zle doswiadczenia i dmucha na zimne, przykre ze to trafilo na kogos kto dba o dziecko. kochana z tego co piszesz widze ze juz jestes kłebkiem nerwow, Kolejny raz radze zmienic lekarza, ja tez dojezdzam do innej wioski oddalonej troszke dalej bo w sasiedniej nie odpowiadala mi pediatra.

Sylka jak dziecko umie wypic to mleko, ja jakies pol roku temu dawalam malej wlasnie to mleczko za 37zl , zalecenie pediatry i nie dala mi recepty na nie, ale jak otworzylam to myslalam ze padne, taki smrod, moja corka nawet nie zrobila łyczka, tylko przylozyla do ust i od tego smrodu od razu ja cofnęło i oddala mi kubeczek. mleczko wyladowalo w koszu na śmieci.

Marika wspolczuje chorobska. marika nie dawaj mu jesc, tylko pic i to co minutke łyzeczke od herbaty, tak kiedys przez pol dnia mialam poic moja corke jak zagrazalo jej odwodnienie a lekarka na pogotowiu nie chciala jej zostawic w szpitalu zeby nie zarazila sie czyms innym/ widze ze Kasienka pisze o tym samym. ale dziecko nie powinno wypic wlasnie wiecej niz po lyzeczce zeby zoładek spokojnie reagowal na plyn

Pati jak to jest ty masz problem bo mala sie zrywa do siadu a ja wrecz przeciwnie bo nie chce glowki podnosic. matko zawsze jakies problemy. mysle sobie ze jak roobi to sama to jest na tyle silna ze sobie nie zaszkodzi

Siva takie rzadkie kupki tez moga byc z przejedzenia

Ania moj wlasnie sie krztusi jak z piersi szybciej leci. i stale wypuszcza piers bo nie nadaza przelykac. a nie wiem ile je bo karmie piersia

Sylka gratulacje dla bratowej i dla ciebie - ciociu:)

fifka to i wam zycze zdrówka

a moje dziecko znowu duzo spalo w dzien i nie da sie go przetrzymac bo wtedy strasznie placze. ciekawe co bedzie w nocy
 
Akuku --- pedicure bo wziął ten no obcinacz do paznokci i skórki wycina myślałam że jebn$% a że fachure mam technika to mówie dawaj synu giry zrobie Ci dobrze hahahah!!!!
dzisiaj to były jajca bo zawsze zostawiam puste butelki przy tym łóżku no jezu jak to na tej szafce hmmm nocnej ? no no i dzisiaj budzik zeby m wstał do roboty ja sie patrze a tu butelki nie ma rabanu narobiłam zaczełąm budzić dziecko m mnie uspokaja ze on śpi oddycha ze spoko i dałam mu pol godziny i zaczął sie przebudzać no masakra :) tak mi zburzyl grafik nocny ze rano 3 kawy wypiłam


dużo zdrówka dla dzieciaczków i mam
Fifka oby nic nie złapało ja dzisiaj ostatni 7 antybiotyk wziełam i mam nadzieje ze przejdzie z nosa juz nie leci ale kaszel na płuca to wszedł ino ho ho

ach juz dzisiaj jestem po superanckiej wiosennej burzy no tak jest bosko na dworze 22 stopnie cieplutko no lato !!!!!!!!!!!


aaaaa co do karmienia mój pije od 80 do 150 nie ma zależności jak mu sie umani tyle zje i nie ma bata
 
Dzięki dziewczyny trochę mnie uspoiłyście, ale trochę mnie martwi czemu wcześniej zjadała około 760ml na dobe a teraz ledwo 500? :-( jest karmiona co 4 godziny, najczęsciej w godz. 9, 13, 17, 21 i 1 w nocy. Boję się, żeby mi nie spadała z wagi, co miesiąc przybierała około 1 kg, a teraz tylko 500g.

No i czy 500ml na dobe to nie za mało?
 
Ostatnia edycja:
Mamy chrzestnych :)) Jupi !!!
Mamy też termin : 10 maja.
U księdza już byłam :))
A teściowa juz ma bilety do filharmonii , bidula. Przyjedzie w niedziele po chrzcie ( wszystko byle nie spotkać sie z moją mamą ) . za późno jej powiedzieliśmy podobno .
a my w niedziele po chrzcie mamy już plan pojechać byle gdzie, byle nas w domu nie było oczywiście jej nie powiemy
 
reklama
co do karmienia to ja też zaczęłam schizować. Karmie mm, smoczek 2 a moja mała maks 90 ml wypija. często wypija tylko 30 ml w efekcie czego za chwilkę znów jest głodna. Zaczęłam to wszystko zapisywać. w ciągu doby mamy około 12 karmień. średnio wypija 500-600ml na dobę.. no to za mało :-( nie wiem ile teraz waży i czy dobrze przybiera...
 
Do góry