reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Fifka no wlasnie o czym my tu piszemy... ja tez chce jeszcze jedno hahaha a tu Emis jeszcze sie uczy cyca ssac... no wda sodowa w glowie hahhaa.

Aa a wam nie pisalam ze moja tesciowa jak urodzilam I zadzwonilam to ona sie pyta I co jest..a ja ze chlopak..a ona znowu,?? Szkoda.przydala by sie dziewczynka. A jak mu daliscie na imie ? Mowe ze Emil..
A ona ze kto wpadl na taki pomysl my czy ktos nam podpowiedzial..I jeszcze pytanie zadala czy nam sie odoba to imie.. nie no specjalnie szukalam imienia ktore mi sie nie podoba..heh
No I ona ze trudno jej bedzie zapamietac imie Emil... masakra.
 
reklama
KASIA szwy sa rozpuszczalne ale moje np zaczely sie rozpuszczac po miesiacu. A tak wciaz zaczepialy, bolaly. Lepiej by bylo jakby je wyjmowali. Dodam ze mylam sie tam podczas kazdej wizycie w toalecie
Mozesz na wizycie patronazowej o to poprosic. Teraz po CC prosilam wlasnie polozna srodowiskowa i wyciagnela mi je w domu
PUSTISZI trzymaj sie, wszystko bedzie dobrze

A ja dzis zalatwialam chrzest. Udalo sie na 1 lutego. Wybralismy tez umie do chrztu. Bedzie Lidia
 
ja miałam 32 jak urodziłam Kingę ;) no to teraz łatwo policzyć ile mam ;)
Co do wieku to powiem Wam ze niby z jednej strony łatwiej, bo już nie byłam młoda głupia gąska co to dała by sobie wmówić wszystko a z drugiej niestety już nie 20 biegająca jak kot z pęcherzem za wszystkim co sie dalo. No ale każdy ma swój czas. Ja musiałam wyjechać z rodzinnego miasteczka żeby poznać męża, musiałam poczekać na pierwsze dziecko. A że oboje zawsze marzyliśmy o dużej rodzinie no to mamy ;)
Kaczuszka współczuje :( solidaryzuje sie z Tobą.
Moja znów wymyśliła i już nie odbieram od niej tel. Ano skoro nie urodziłam to mamy do niej jechać na niedziele na obiad bo jest dzień babci. Kuźwa ja ledwo chodzę, nogi mi odpadają, ;Jarek ma tylko niedziele wolną żeby sie z dziećmi pobawić, mnie odciążyć odrobinę a ta baba ze ona ma dzień babci i ją nic nie obchodzi. Kurdeee !!! Nie odbieram od niej !

Akuku koszmarek baba. moja jak zaszłam w ciązę z Kubą powiedziała że mi sie w dupie poprzewracało z drugim dzieckiem ,a w tej ciązy jak sie dowiedziała że chłopak to że jej na złośc zrobiłam ;)

Ja mam problem z chrztem a raczej z chrzestnym. Mojego męza brat stał sie ateistą, bratowa jest chrzestną Kuby, moja siostra fajna i mój kochany brat są chrzestnymi Kini. mam jeszcze jedną siorkę z mężem ale ... ona od ponad 4 lat u nas nie była, na chrzcie żadnego, na naszym ślubie kościelnym. Olewa mnie ostro to po co ja będę ją albo szwagra prosić na chrzestnych. No i tym sposobem nie mamy kogo :( Chcę moją bratową bo cudna jest ale kto chrzestnym. Bije sie ostro z myślami .
 
Dziewczynki mam pytanko odnośnie pielegnacji maluszka...dokladnie chodzi o zmienianie pieluszek, bo podczas zmiany smaruje mu skórę albo beaphantenem albo sudocremem, a czy reszte ciałka całego mam Synkowi smarowac kremami, albo oliwka?? czy wystarczy ze posmarujemy dupcie, a reszte ciałka np podczas kapieli??sorki za pytanka...:zawstydzona/y:
 
Anisen, teraz można brać na "świadka"chrztu jeśli istnieją przeszkody, żeby ktoś był chrzestnym - wiem, bo sama znam taką cudowną osobę, która u czwórki dzieci jest już świadkiem chrztu. Zapytaj u siebie w parafii.
Akuku - Twoja teściowa też widzę na główkę powinna się leczyć!
 
Akuku, Fifka, młode dziewczyny jesteście :-). Ja lada moment skończę 34, ale też myślę o trzecim (hehe, jeszcze drugie nie wyszło). Tylko tym razem właśnie nie chcę zrobić dużej różnicy wieku. Kto wie, może uda się nam machnąć dziewczynkę :tak:

Anisen, ja też 27-go mam się stawić w szpitalu :-), jak dobrze pójdzie to tego dnia już będę miała maluszka. Hmmm, chociaż Mikołaja trzy dni wywoływali, więc nie wiadomo ...

Pustiszi, trzymamy kciuki, wszystko będzie ok

siva, no weź, ja Ci dam stara - mam tyle samo :-), a dopiero się rozkręcam :-D

kaczuszka, haha, moja teściówka taka sama - - wszystkim opowiada jak to się zajmuje wnukiem, a widziała go dwa, czy trzy razy w roku. Ja już nie zwracam na to uwagi :)

Akuku, a to twoja teściowa też udana.
 
Ikasia wystarczy kremowanie po kapieli
A przy zmianie pieluszkibtak jak piszesz

Dzis Laura non stop na cycy, spi 10 min. Nie jestem w stanie nic zrobic bo tylko odejde zaraz placz
 
lkasia ja po każdej zmianie pieluszki smaruję pupcię, a ciałko oliwką po kąpieli
my od wczoraj z odparzeniem.... dupcia czerwona, aż ranka się zrobiła :(
a mnie dziś brzuch boli, chyba macica... nie wiem czemu, mam nadzieję, że tylko z przemęczenia. dziś pierwszy dzień całkiem sami więc Nataniela musiałam kilka razy podnieść
Chłopy me dwa pojechali do moich rodziców, Nat do dziadków, a tata do mieszkania remontować. chciałam z nimi jechać ale P mi nie pozwolił :( boję się, że sama z małym znów jakiegoś dołka załapię. oby do niedzieli :(
ehhh to tyle z mojego smęcenia :(

właśnie mąż zadzwonił do mnie z wiadomością że wycofują bebilon pepti! i co moje dziecko będzie pic? mają wprowadzić inne ale podobno o wiele droższe!
 
reklama
FIFKA AKUKU wy to wariatki jesteście ( pozytywnie oczywiście)

IKASIA - ja kremowałam po kąpieli ( dokładniej parafinowałam) i emolienty do kapieli.

A własnie czy ktoraś uzywała parafiny zamiast oliwki. Przy Cypisie połozna tak poradziła i takowo robiłam. Zastanawiam sięczy jeszce któraś ma takie wizje.


ja dziś odebrałam dziecko z przedszkola z gorączką, a że spadł śnieg więc po niego poszłam a nie pojechałam, żeby spacer zaliczyć... I tu lipa, dobrze że mąż w domu odsypiał to go dobudziłam żeby po nas przyjechał.

ANISEN ja tam na chrzesnych zamierzam tych samych co dla Cypriana, Ja mam tylko brata mąż ma akurat siostrę, a nie będe nikogo z "obcych" brać, bo bratem czy siostrą sie jest całe życie a narzeczoną brata czy przyjaciółką niekoniecznie.
 
Do góry