reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Siva moja koleżanka z pracy będzie mieć w tym roku 39 a maluch przyjdzie na świat końcem maja;-) I też miała wątpliwości ale aż widać jak rozkwitła jak zaszła w ciążę:)


Kurczę, znowu mnie te skurcze męczą a m od godziny w pracy... Teść idzie na 22, więc mam nadzieję że do 2 w nocy nic się nie rozkręci... Teraz mam średnio co 15 minut, ale jak jutro też tak będzie to będę się zastanawiać czy nie jechać popołudniu do szpitala, bo m znowu będzie mieć nockę... Szwagier sobie zażyczył bratanicę na urodziny (a ma dziś) i teraz tłumaczę małej że prezent spóźniony o jeden dzień też wujka ucieszy;-)


Kaczuszka a teściowa też pyta czy urodziłaś?;-)?
 
Ona ogólnie wszystkim opowiada że zajmuje się moimi dziećmi żeby nie zajmować się swoim schorowanym ojcem... No ale moich dzieci nie widziała na oczy już dawno. Jak ja poprosiłam raz w ciaży o pomoc to nie miała czasu. Ogólnie nie dzwoni, a ja mam ja gdzieś. I nagle od kilku dni dzwoni czy już rodze bo oni czekaja... A ja jej na to że m jest cały weekend na uczelni od rana do wieczora jej odp że musi on być więc pod telefonem i że jest ślisko na dworze więc jak chodzę to mam uważać ( sama dobrze wie że praktycznie od grudnia sama nie wychodzę, a do sklepu mam prawie 2 km więc nie jestem w stanie po zakupy bez auta iść) no i oczywiście się rozłaczyła szybko bo bym ja jeszcze poprosiła o pomoc.
Jak mnie denerwuje bo jest taka pania Dulska, kłamie wszytkim, że jest wspaniała babcia a nawet nie wie jak wnuki wygladaja. Szkoda słów, m jest przykro że sa teściowie tacy wredni, ale cóż, niech nie licza że ktoś im na starość tyłek podetrze....
 
Jaguś - spoglądam na suwaczek i widzę, że na ciebie już czas faktycznie :)
Kaczuszka - olej toksyczną babę i nie denerwuj się!
 
34 to stara??? :szok: No ludzie... ja właśnie po 30 chciałabym mieć kolejne dziecko żeby te moje bąki wyrosły... naprawdę bardzo bym chciała żeby nas było stać na kolejną parkę (albo bliźniaki!) Ale los pokażę jak to będzie...

DOBRA KONIEC TEMATU!! Nakręcam się jak szczerbaty na suchary... a ledwo urodziłam Adriana i to przed czasem... o czym my tu mówimy... :nerd:
 
reklama
No Siva już czas najwyższy, mówiłam dziś m że mała pewnie podsłuchała jak mówimy o wywoływaniu i postanowiła że jeszcze nam wcześniej wykręci numer;-) Nic, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie (czy w ogóle), bo tak na dobrą sprawę to są pierwsze jakieś konkretne objawy...


Kaczuszka współczuję teściowej - normalnie jakby się zgadała z teściową Anisen... Kurczę, co też z tymi ludźmi się dzieje że potrafią być tacy wredni nawet dla rodziny:no:


Fifka mam nadzieję, że faktycznie wszystko Wam się tak ułoży że będziecie mogli sobie pozwolić na jeszcze jedno czy dwa dzieciątka i to oczywiście bezproblemowo donoszone - życie by Ci zrobiło żart jakbyś przenosiła;-)
 
Do góry