reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
flamandka jestesmy z Wami! Nie rozumiem dlaczego takie maluszki musza tak cierpiec zdrowka dla Was bardzo duzo i czekamy na wiesci ze wszystko jest dobrze.
 
flamandka duzo zdrowka dla was!!!! buziaki dla synka, nawet nie wyobrazam sobie jak sie martwisz...

rzeczywisie tutaj pusto sie zrobilo no ale ogarna fb i forum jest ciezko:p a tam przejrzyscie i latwiej odpisywac:)

muum to be jak u was? mamaaga co u ciebie?
 
witamy sie z rana,natalka po sniadanku i jeszcze drzemie sobie,teraz ja jakies sniadanko zjem i inke sobie wypije:-)

jutro na pierwsze szczepienie:szok:
 
Hej dziewczyny, przepraszam ze mnie tak dlugo nie bylo, ale ciagle cos, a jak juz mam chwile to padam zmeczona na kanape i nawet w telefonie nie chce mi sie patrzec ;/ do tego teraz jestem sama bo moj wyjechal za Londyn na 5 dni do pracy;/wysylam moje dane do Magdy z uk co do facebooka wiec licze na zaproszonko ;) pozdrawiam dziewczyny ;)
 
Hej dziewczyny!
Flamandka dużo zdrówka kochana dla Ciebie i dla maluszka.
Mi udało się wejść na forum na chwilę i widzę że wszystkie przeniosły się na FB.
Zaraz wyślę wiadomość bo też chętnie z wami popiszę wiadomo szybciej wskoczyć na chwilę na FB :-D
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
flamandka to straszne, że musiało wam się coś takiego przytrafić:-( Życzę dużo zdrówka dla synka i siły dla Ciebie!!!
 
Do góry