reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2013 :))

wiatam pózną porą chcialabym zapytac jak są ułożone wasze maluszki moj jeszcze nie ułożył sie główkowo robi rózne figury leży chyba w poprzek dzis wyczulam główkę na boku ,
Niedlugo dostane paczke z POlski od mamy z cala wyprawka zacznie sie kolejne pranie juz nie moge sie doczekac.
Ciezko mi spac kręce sie po calym łozku.
Pozdrawiam WAS dziewczynki
 
reklama
Hej dziewczyny ;) witam sie wieczornie lozkuze zgaga I bolami podbrzusza+ Maly chyba sie obnizyl I depcze mi tam wszystko po kolei ;-)

Co do golenia ja tez najpierw na oko, potem poprawki lusterkiem- tylko ze ja tak mam juz od 5 m-ca, bo tak bardzo brzuszek mam do przodu ;)

Powoli sie juz ukladam do snu, ale nie sadze abym szybko usnela, a jutro musze w miare rano wstac, bo jade do siostry I mamy.

Wiec dobranoc Stycznioweczki, kolorowych snow ;-)
 
Witam wszystkie ciężarówy :) My już przeprowadzeni, od czwartku do dzisiaj dni wyjęte z życiorysu, ale już bliżej niż dalej z porządkami. W sumie to wyniesienie rzeczy niepotrzebnych do piwnicy mi zostalo, śmieci jescze jakieś kartony, i ogarnięcie sypialni, potem kyrze jeszcze raz i odkurzanie i mycie podłóg. Jutro skręcamy łóżeczko, potem doprowadzam je do porządku, malucha rzeczy już ulokowane, tylko musze siebie i jego spakować do szpitala iz głowy. Potem zakupy na święta, choinki i takie tam i można czekać na poród. Z rzeczy dla mnie i małego muszę dokupić parę cieplejszych np polarkowych pajaców, swetrerków i rajstopki ze 2 pary pod spodnie plus przewijak, a dla siebie koszule do porodu i karmienia. 14 go mam wizyte... może mały się obróci ech...
 
Flamandka mój Marcelek już od 28 tc leży główką w dół. Skąd wiesz, że Twój leży poprzecznie? Tzn, jak wyczuwasz główkę? Bo mój synuś często mi z boku dupkę wypycha, ale można by pomyśleć, że to główka. Może jednak maluszek jest już obrócony?

Ada to nieźle wybredny Twój mąż jest:-p Mój na szczęście nie. Co mu kupię, to zużyje. Kiedyś jak mnie jeszcze nie znał, to mył np twarz szamponem i się dziwił, że ma jakieś syfki po tym. Wiesz, dla niego jak się pieniło, to się nadawało. Tak był wychowany. Teraz już na szczęście dba o siebie jak trzeba, ale kupować mu muszę ja, bo on jak zwykle się nie zna:happy2:

A z tymi znajomościami w Uk, to chyba mi to tutaj najbardziej doskwiera. Jakoś w Pl zawsze z kimś można było się spotkać, a tutaj nie za bardzo. Szkoda, bo normalnie dziczeję od tego:baffled:
 
Magda no właśnie, ja jakoś tutaj nie moge trafić dobrze na fajnych ludzi, co z tego że w pracy dużo znajomych itp skoro i tak się nie widzimy poza pracą bo zawsze coś, już raz się niedawno sparzyliśmy, właściwie to na znajomej którą znamy od ponad 5 lat, zawsze miła usmiechnięta i pogadać szło a jak wyszło że nam tyłki obsmarowuje to skończyłam się z nią kontaktować i tyle, wkurza mnie to że tylu zakłamanych ludzi wokoło, nie wiem czemu tak jest.... a jak już ktoś fajny to albo nie ma czasu bo praca albo jakieś inne czynniki....w Polsce to zawsze gdzieś do kogoś można było pójść, jak jestem na urlopie to napięty grafik mam bo musze wszystkich poodwiedzać:sorry2:a tu mam nadmiar czasu i tak praktycznie cały czas się nudze w domu, szkoda mi tego mojego dziecka bo jak mamy już jakiś znajomych to raczej bezdzietnych a ci co dzieci mają to jakoś nie bardzo.... ech to jest właśnie rzecz za którą tęskni mi się do Polski, ale co, tam nie mam w sumie nic, ani mieszkania ani pracy, z mamą mieszkać nie będę:baffled:
Kropka dobrze że juz po remoncie:) dzidzia jeszcze ma chwile, a może nie czujesz a się przekręciła?
 
Kochane ja się witam późną porą, jutro Wam poodpisuję...............jak ja nie cierpię skurczybyków, no męczą mnie z zegarkiem w ręku co 10, 12 min już tak od 20tej............oszaleć można................, ale się nie wydłużają, nie skraca czas, więc po prostu są, jak wrzód na tyłku, przy pierwszym synku niestety też tak miałam.......

Jeszcze mój M wlazł do pokoju w przymierzonym stroju Św Mikołaja i normalnie aż krzyknęłam bo się wystraszyłam i wt3edy brzuch już na maksa rozbolał....grrrrrrrrrrr
 
witam z rana.
mamaaga trzymam za was kciuki!
Kropka-gratuluje przeprowadzki.
ja wczoraj zawiozlam do pracy zwolnienie i przy okazji z dziewuchami sie zobaczylam,pogadalam,milo bylo sie spotkac...
a dzis dzien lenia ...
milego dnia:-)
 
Hej
Kropka
właśnie myślałam o Tobie, czy już dzidziuś się obrócił, a tu patrzę Twój post, do 14.12 jeszcze daleko, więc jest nadzieja.
Flamandka mój jest obrócony, ale głównie układa się na prawej stronie, więc po prawej mam jego dupcie, a u góry rozpycha się nóżkami. Więc to może jednak dupcia z boku. W pierwszej ciąży też nie rozpoznałam tego momentu, a dziecko było już ułożone główkowo.
Golenie bez lusterka już nie przejdzie, właśnie musiałabym się ogolić tam, ale jak sobie pomyślę o tych akrobacjach przed lusterkiem to mnie aż :crazy:

Kurcze biorę się za sprzątanie, bo chata zapuszczona. Sterta naszego prasowania czeka, dopóki się z tym nie uporam to nie zaczynam z dziecięcymi ciuchami.
 
Witam :) Juz dwie godziny nadrabiam co naszkrobalyscie od wczoraj, wybaczcie nie zajrzalam,ale swietowalismy z mezem faktycznie zdal to prawko za pierwszym razem normalnie szok heh :) Mama upiekla mu ciasto zamiast torta na szybko, a ja zakupilam pikolo hehe nikt sie tego nie spodziewal (wszyscy wiemy jak ciezko w Pl zdac prawo Jazdy z a1 razem) :)
Dziekujemy za gratulacje :) No to teraz nie musze sie obawiac ze w swiwta kierowcy popija i w razie co nie bedzie mial mnie kto zawiezc do szpitala bo moj M jest antyalkoholowy dzieki swojemu ojcu i nie pije a do tej pory prawko by mial juz odebrac :)
Dzisiaj po poludniu jade na to badanie GBS,eh niechce mi sie jak widzialam wczoraj ta mase ludzi na badania krwi w szpitalu, az smierdzialo bo nie wietrzone taki byl scisk na szczescie w pokoju obok robia GBS i kolejki nie powinno byc bo w wyznaczonych godzinach wyznaczone badania sa.
Magda z uk dziekuje za linki :) Jak malemu te probki i kosmetyki nivea nie spasuja to napewno wyprobuje hipp :)
Czarni idziemy rowniusienko z suwaczkami :)Ale ladny brzusio :)
Alicja32 dzieki,ze przypomnialas mi o torbie do wozka ogladalam juz nawet linka gdzies wkleilam sobie zeby zamowic w przyplywie gotowki i wylecialo mi potem z glowy, musze ja odnalezc i tez juz kupic :)
natal84 super byloby sie spotkac wszystkie na mamusiowe spotkanko :)
asiorek mi polozna rowniez polecala po porodzie szare mydlo do higieny intymnej,a w ciazy uzywam zelu perfecta dla kobiet w ciazy, nic mi sie nie dzieje, nie slyszalam tez o zakazie uzywania jedynie co to polozna mowila,zeby nie uzywac tych nie dla ciezarnych zwyklych bo moga wysuszac albo np uczulac.
agaagaaga14 no tak my juz przy koncowce, mam nadzieje,ze do 1 wytrwamy :) Ja zakupilam octanisept, moja polozna go poleca do pepuszka i sama nawet na wizyty nosi, a tak do pepuszka oprocz tego jeszcze mowi spirytus a fioletu juz nie uzywaja, chyba,ze widzi jakies trudnosci w gojeniu u malucha wtedy kaze zastosowac. A do pupci malucha i na piersi linomag i bepanthen kupilam co bedzie dobre zobaczymy.
ada1989my tez zakupilismy aparat w tym roku nowy, stwierdzilismy,ze maluch jak sie urodzi to odrazu musi miec ladniutkie zdiecia, a my pamiatki :)
muuuum to be ja tez uwielbiam swarovskiego i bardzo ucieszylabym sie z takiego prezentu.
Indziorka widze,ze moj numer spisalas bede dawac znac dziewczynom na forum co i jak kochana, a w razie co tez mam zapisane kilka numerow w tel wiec informacje podam dalej napewno jesli sie odezwiesz, a mamy nadzieje dasz znac co u was :) No i trzymamy kciuki zeby bylo wszystko wporzadku :*
EmiliaMeh normalnie ludzie taktu nie maja naprawde,zeby ciezarna drzwi facetowi otwierala,a on nie reagowal :/ja dwa dni temu w biedronce rowniez spotkalam sie z nieuprzejmoscia ludzi (po raz kolejny), niedaleko kasy ale przy owocach stala starsza kobieta z malym dzieckiem w wozku i corka,a ze wygladayly jakby owoce kupowaly i miejsce sie zrobilo w kolejce wiec po ludzku sobie stanelam i czekam a ta stara w tylek mi wjezdza i komentuje do corki zeby szla bo juz jej sie jakas pani wepchala do kolejki i nawija jak katarynka jakas, juz mialam wyjsc z tej kolejki i france puscic bez slowa no ale ze corka przyowazyla moj brzuch to uspokoila matke,zeby dala spokoj a ta dalej ze ona tez jest z wozkiem i malym dzieckiem i swoje, a corka znowu mowi do mamy czy ty nie widzisz ze ta pani jest w ciazy normalnie juz mi sie az plakac chcialo a ze nerwowa jestem nie chcialam sie odzywac bo bym wybuchla i dopiero wszyscy by sie na mnie gapili, ale kobieta wyluzowala i nagle zmienila temat ze juz niedlugo bede miec takie malenstwo i jakie to slodkie itp itd i zebym stala przed nimi jak mam brzuszek normalnie porazka jakas jacy ludzie potrafia byc podli :/ Zaloze sie ze gdyby nie ta dziewczyna kobieta wywalilaby mnie nawet z kolejki:/ Usmiechnelam sie w koncu do tej mlodej podziekowalam i tyle,ale widzialam ze tez jej glupio bylo z powodu matki :/
bilkabdg wspolczuje problemow z tarczyca, slyszalam,ze ciezka do leczenia,ale dobrze,ze wczesniej wykryto bo napewno zajma sie toba jak nalezy :)
Mamaaga4 no nareszcie juz sie balysmy czy z Wami wszystko dobrze :) No to jeszcze tydzien i bedziesz pierwsza najprawdopodobniej mamusia styczniowo grudniowa :) Zycze aby wszystko sie udalo i zebyscie byly zdrowe z Lilianka :)
ps.czekamy na zdiecia :)
Kropka 87 super ,ze juz sie przeprowadziliscie :)
Flamandka moj maluch jest juz dosc dlugo przekrecony glowka do dolu, ale ostatnio tez mialam wrazenie ze obrocil sie w poprzek i tak smiesznie z boku myslalam ze kolanko wypina,ale to chyba inna czesc ciala, bo na wizycie tydzien temu okazalo sie,ze maluch nadal glowka do dolu, wiec moze i u ciebie takie wrazenie tylko, a maluch juz obrocony?
 
reklama
hej laski :)
no i kolejny dzien zaczęty tylko jakiś taki szary...
Ada nie pamietam teraz dokładnie ale chyba tydzień z kawałkiem było to zdjecie robione...
No lecimy z tymi sywaczkami już nie na miesiące a na tygodnie az trudno uwierzyć.....
 
Do góry