reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

To chyba jednak skusze sie na ten komplet Swarovskiego i bedzie spokoj:cool2:



A tutaj cos dla nas... oby to bylo takie latwe BOOM! i juz :-D:-D:-D


bebe-explosion1.png
 
reklama
Mamaaga4 trzymaj sie cieplutko :) bedzie wszystko dobrze. A na którego masz dokładnie cesarkę?
Madzia dzieło mojej siostry która przyjechała z Anglii by powitać Oliwke a ta jak na złość urodziła sie zaraz po jej wyjeździe
 
Hej Mamusie,

Dziękuję Wam bardzo za słowa wsparcia! :tak: Najwyraźniej tego mi było trzeba, bo wracam powoli do życia. Dziś miałam konsultację z lekarzem z powodu tych skurczów. Nie był zachwycony sytuacją, ale generalnie stwierdził, że z dzidzią jest wszystko ok i synek jest już na tyle rozwinięty, że w razie wcześniejszego porodu nie będzie miał większych problemów. Także jeśli zacznę rodzić, to chyba nie będą powstrzymywać akcji porodowej.
Od wczoraj skurcze się wyciszyły i wreszcie trochę odpoczęłam. Noce mam kiepskie, ale to chyba jak większość z nas.

Czytałam Was, ale na raty i w pamięci został mi tylko temat kosmetyków dla dzieci. Wydaje mi się, że im mniej tym lepiej, szczególnie na początku. Co do Oliatum i podobnych, to różnie dzieci na nie reagują. Na pewno są to kosmetyki silnie natłuszczające i wydaje mi się, że dla zdrowej skóry takie natłuszczanie nie jest konieczne. Dla przesuszonej skóry z problemami np. z łuszczycą te kosmetyki są zbawienne, ale jak dla mnie stosowanie ich na zdrową skórę jest bezcelowe.

Mamaaga
Powodzenia, trzymam kciuki za Ciebie i dzieciątko!
 
Hej,

Indziorka trzymaj się dzielnie:)

Biłka nie zrażaj się za bardzo tymi wynikami, jak do tej pory wszystko było ok. Napewno wyregulują poziom hormonu Euthyroxem, tak żeby Maluszkowi nie zaszkodzić. Ja mam wrodzoną niedoczynność tarczycy, więc znam trochę temat. Moja mama nie miała szans się dowiedzieć wcześniej, a mimo to jakoś zdiagnozowali. Więc jeśli do tej pory wyniki nie budziły zastrzeżeń, a dopiero teraz coś wyszło, to myślę, ze kwestia wyregulowania:) mój endokrynolog zalecił mi przyjmowanie jodu w dawce 150 mq. Taką dawkę ma wiele preparatów witaminowych dla kobiet w ciąży. A duży odchył od normy wogóle? Głowa do góry!!

Kude, jak mnie dziś mięsnie wokół krocza bolą. Normalnie jakbym zakwasy jakieś miała:p Mam nadzieję, że Tymuś się nie pcha za bardzo. Ja nie wiem często, co jesg w tej ciąży normą. Nie chce panikować, chociaż mam ku temu tendencje:)

I mam pytanko do doświadczonych mam. Od kiedy obniża się brzuszek?
 
MAMAAGA4 nie martw się wszystko będzie dobrze Jesteś już w 35tc a za tydzień będziesz w 36tc także dzidziuś już jest dobrze rozwinięty i może przychodzić na świat No to tak jak piszesz będziesz pierwszą rozpakowaną mamusią styczniówką

Kurcze chciałam sobie dzisiaj moją myszkę podgolić i masakra Sama nie dam rady przez ten duży brzuch Hmmmm dziewczyny czy wy też macie takie spuchnięte wargi sromowe Ja mam strasznie
 
MAMAAGA4
Będzie dobrze!
Dużo zdrówka dla Ciebie i małej Lili


agaagaaga14


Spróbuj się ogolić z lusterkiem, powinno się udać:-)
Opuchlizna u mnie owszem ale nie tylko tam, dłonie i twarz też jakieś napompowane mam:-)


Anetka.
Przeciągać się możesz ile wlezie, ale to wieszanie prania i firanek to rzeczywiście obciąża macicę .
W poprzedniej ciąży miałam robioną amniopunkcję i po tym przez dwa dni miałam zakaz właśnie robienia
czegokolwiek z rekami w górze (firanki, pranie, noszenie) bo wtedy macica podobno się napina.
 
Magda No zawsze mie dobre opinie od doswiadczonych mam niz kupowac w ciemno ;) mmmm ciacho uwielbiam praktycznie wszystkie bez wyjatku;D
bilka nio wlasnie musze kupic jakis fajny by uchwycic kazdy jeden moment malutkiej;)
Mamaaga dobrze ze sie odezwalas. Teraz juz tylko z gory a za tydz bedziesz szczesliwa mamusia;) Trzymam kciuki ;)*
agaagaaga ja zawsze przed lustrem sie gole inaczej rady bym nie dala hehe;D
kaja bedzie dobrze Ci juz leci 35 tydz ;)
 
MAMAAGA no wreszcie....Trzymam kciuki kochana i teraz to już tylko czekam na zdjęcia córeczki:happy2: Tak czułam, że będziesz pierwszą rozpakowaną;-)

Czarni no to piąteczka dla siostry:-) Ja muszę w końcu uwiecznić sówj obecny brzuszek na zdjęciu, bo rośnie jak szalony, ale jakoś zapominam o tym. żeby focia była:sorry2:

Agaagaaga
mi pod koniec ciąży pomaga zawsze mąż w goleniu. Owszem, sama na wyczucie też umiem, ale jakoś jemu to nie przeszkadza, więc korzystam:tak:

Gosiu oj żebym tak mogła zaprosić na to ciacho, to z miłą chęcią. Strasznie mi brakuje takich babskich ploteczek, a Ty byś przynajmniej ciacha pojadła:-)

Ala ja już 3 raz jestem w ciąży, ale jakoś nie pamiętam, kiedy mi się obniżał brzuch. Ja miałam zazwyczaj nisko przez całą ciążę, więc może po prostu nie zauważyłam tego momentu, tym bardziej, że to się dzieje tak stopniowo. Na pewno po 37 tc już był bardzo nisko.

Mum tu be niezła akcja z tym pompowaniem:-D Faktycznie, żeby to się tak dało:sorry2:

Kaju dacie radę. Zobaczysz. Ty jak najwięcej odpoczywaj i delektuj się spokojem póki jeszcze możesz. Będzie dobrze:happy2:

Emilia dzięki zatem za info. Jutro mąż zajrzy do Sainsbury'ego:happy2:
 
reklama
MAMAAGA4 witaj kochana i wytrwałości dla Ciebie i dzidziusia. Zdrówka dla was !

agaagaaga14 nie zwróciłam uwagi na wargi sromowe jak to wygląda, ale muszę zaobserwować, bo mnie zaniepokoiłaś.

ala1911 dziękuję za informację na temat niedoczynności tarczycy.
Odpoczywaj jak pobolewa krocze.

muuum_to_be śmieszne te fotki z tym BooM ....
 
Do góry