reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Jaki termometr najepiej kupić dla malucha? Bezdotykowe nad podczerwień to jakaś lipa jak dla mnie, pewnie są niedokładne.. wydaje mi się, że do człoła i ucha są ok? Co myślicie? Jaki najlepiej kupić? Patrzyłam , że te do czoła i ucha są w cenie ok 70m zł i w górę, a ten w lidlu co Alicja podała linka, kosztuje 49,99 i są 3 lata gwarancji... Nie wiem czy się nie skusić. Patrzę teraz i widzę, że jeszcze są elektroniczne termometry smoczki...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kropka z tym termometrem smoczkiem to bym sie zastanowiła bo co jeżeli twoja dzidzia nie będzie chciała smoczków ciumkać? mój np nie nauczył się smoczka a pare razy probowałam go przyuczyc, bez skutku, więc taki termometr by sie u nas nie sprawdził. Ja mierzyłam zwykłym elektronicznym ale zastanawiam sie czy tego do ucha nie kupić

no i czesc

dzis juz jakoś lepiej, tzn odzywamy sie ale jakoś tak dziwinie jest, teraz sama jestem z młodym bo pojechał na to szkolenie, dziekuje wszystkim za miłe słowa, wiem że trzeba go zlewać, czasem ciężko ale dam rade:-p

lece Kondzia do przedszkola odprowadzić, później zajrze, miłego dnia babeczki:))
 
Marzenixx, Kaja28 też mam ostatnio dużą ochotę na słodycze. Jadłabym na okrągło, ale powstrzymuję się trochę :) Ja mogę mieć zgagę praktycznie po wszystkim, ostatnio nawet po mleku. Może chleb miał dużo zakwasu?

aninek całkiem możliwe, że się nie połapią jak to czytać, skoro mają już teraz takie problemy. Też planuję kupić od tego samego sprzedawcy jak najwięcej. Zawsze to mniej za transport wychodzi. Już chciałabym mieć kwestie tego kredytu załatwione w końcu. Ciągnie się to od końca sierpnia. Jakby nie było laktator wygląda dość specyficznie ;-) upatrzyłaś jakąś konkretną aukcję? Każde dziecko ma inne upodobania i może akurat mała polubi rożek ;-) Też się zastanawiam, czy kupować śpiworek. Nie zazdroszczę nie wyspania się. Dasz jakoś radę. Długo dziś pracujesz?

mamaaga4 biały śpiworek ładnie by kontrastował z czarnym wózkiem. Z drugiej strony jak msz tyle sadzy w okolicy, to musiałabyś ciągle go prać. Masz upatrzony jeszcze inny kolor? Śliczne są te ubranka z Next. Nawet nie wiedziałam, że jest taki aspirator jak katarek. Do jakich odkurzaczy nie można go stosować?

magda_z_uk powodzenia na badaniu. Nocny Marek jesteś. Ja nawet nie pamiętam, kiedy zasnęłam. Miałam wziąć wieczorem tabletki i dopiero jak się obudziłam o 3 nad ranem nadrabiałam. Ja bym wysłała maila do producenta. A co ;-) Skąd mają wiedzieć, że ludzie są czymś takim zainteresowni, jeśli nie będziemy tego zgłaszać. U mnie o dziwo dzidziuśw brzuchu mnie w nocy nie budzi. Skoro leżę tyle w łóżku, to w ciągu dnia może się wyszaleć :)

ada1989 może M ma gorszy dzień? Masz rację. W końcu nie jesteś jego matką, tylko sobą i nie daj się. Porozmawiajcie. Jak się popłaczesz, to będzie wiedział że Ci bardzo przykro.

Kropka87 to duży chłopak już. Ładne imiona wybraliście. Gdy będziesz mieć trochę czasu, to napisz coś więcej. Też czytałam, że teraz najwięcej się na wadze przybiera. Też się zastanawiam nad tym termometrem z Lidla, czy będzie dobry.

Januarka niby bzdura z tym nachylaniem, ale w końcu takie nachylanie z dużym brzuchem wcale nie jest łatwe. Może w ciągu dnia trochę odeśpisz to wczesne wstawanie? Też mnie zawsze przerażają te babcie w sklepach, w autobusach też. Pchają się jakby się paliło i nie zwracają uwagi na innych.

Czarni czekam na końcowe zdjęcia remontu :-)

green flower dobrze, że masz glukometr. Będzie łatwiej Ci wszystko sprawdzić.

Dorotqua rośnie kolejny duży chłopak :) Takie zakupy dla maluszka to sama przyjemność. Jak dla mnie milej kupować stopniowo niż hurtem. W dodatku portfel też tak tego nie odczuje.

Alicja32 dziękuję za informację o Lidlu, jutro wysyłam męża na zakupy, by zobaczył :)

Marta87 powodzenia na wizycie. Też się zastanawiam jaki leżaczek jest dobry.

Jutro mam wizytę rano i już nie mogę się doczekać, czy poznam płeć maleństwa :-)
 
kropka ja mam dokladnie ten termometr z lidla i ogolnie jestem zadowolona, dodatkowo pokazuje temperature w pokoju jaka jest :) a dodatkowo zwykly termometr elektroniczny mysle ze trzeba miec, zawsze bedzie dokladniejszy :)
elisse nie wiem co za chleb, ale najpierw po zwyklym mialam zgage , kupilam inny jakis pelnoziarnisty i to samo, poprostu chyba przestane jesc chleb wieczorem...
ada widze jest jestes juz moedartorem , super :)
 
A ja zapomnialam wczesniej napisac, ze chcialam sie Was poradzic. Jak polece do Polski to chce odwiedzic kolezanke i kupic jej jakies prezenty, ona ma jedna core 3,5 roku, druga prawie 2 latka i trzecie w drodze, prawdopodobnie chlopczyk, ma byc gotowe w polowie grudnia ;-) No i co kupic? Co kupic dla duzej panny, zeby bylo bezpieczne gdyby ta mniejsza tez sie dorwala i w ogole co jest teraz hitem u 3,5 latkow? Co kupic dla mniejszej (z tym chyba mam najwiekszy problem) i co dla maluszka, bo myslalam o rzeczach typu wlasnie posciel czy kocyki, ale pewnie po dwojce dzieci to ona ma juz sporo takich rzeczy. Doradzcie cos pls.

januarka swieta racja, ciaza nie choroba i traktuja ciezarne jakby mogly wszystko robic, a potem jak cos sie stanie, to ze ona nie uwazala :eek: A co do emerytow i rencistow to poprostu brak mi slow, to jest jakas inna rasa, ktora uwaza, ze im sie wszystko nalezy, ze oni zawsze maja racje, wszystkie rozumy zjedli, a wszyscy naokolo sa zli.
Marta87 fajny pomysl z tym krzeselkiem, zawsze to juz Cie odciazy finansowo. Ja sobie od brata chyba zazycze chuste elastyczna, bo tez troche kosztuje. Trzymam kciuki aby na wizycie wszystko bylo ok! Wspolczuje tych wrzodow :baffled:
elisse dzis pracuje tylko 4 godziny, ale musialam jeszcze do poloznej leciec, teraz na chwilke w domu, zaraz do pracy, a po powrocie bierzemy sie za sprzatanie. Zycze zeby sie szybko i pomyslnie uwinela ta sprawa z kredytem. Mam nadzieje, ze maluszek juz tez i u Ciebie zdradzi co ma miedzy nozkami :-D
Kropka ja chyba sie zdecyduje na ten termometr do czola i ucha.
 
Marzenixx no właśnie rano zauważyłam:)))

Aninek ale fajna ci niespodziankę zrobił Twój F :-) współczuje nieprzespanej nocki, ja też śpioch jestem i jak na razie (odpukać) spie normalnie :)

Marta87 ja nie miałam bujaczka, a fotelik do karmienia to wydaje mi się że gdzieś od 3 miesiąca, nawet jeśli się rozkłada. No nie wiem co ci doradzić, my z psem nie mieliśmy problemu bo dołączył do naszej rodzinki jak mały miał prawie rok....

Elisse na niego płacz nie działa, przynajmniej tego nie okazuje a wręcz się wkurza:baffled:


Sama w domku, troche się nudze, nie miałam pomysłu na obiad to gotuje rosół, albo pomidorówke potem dorobie, zobaczymy:) byłam w pracy donieść jeszcze ten MATB1 druk, ponoć potrzebują w głównym biurze i wtedy zadecydują kto mi będzie wypłacał. Oczywiście pytałam się drugiej babki i ona tez nie wie ile to potrwa:confused2: ach ta biurokracja.....


----


Aninek może dla straszej jakieś puzzle z postaciami z bajek, np świnka peppa czy hello kitty, nie wiem co dla młodszej, nie orientuje sie za bardzo co dla dziewuszek kupować, czym sie teraz bawią, Magda pewnie pomoże:p a dla maluszka może jakąs ładną grzechotke? no nie wiem :)
 
Ostatnia edycja:
Matko dziewczyny ja miałam się dzisiaj relaksować. Nie wiem do końca czy o to mi chodziło ale chyba nie. Jak skończyłam ostatniego posta to taka niemoc mnie ogarnęła i ból głowy, że zasnęłam jak niemowlę i budziłam się z pół godziny temu nieprzytomna. Najgorsze że wcale nie wypoczęłam a dalej jakaś umęczona jestem. Nie wiem czy to pogoda. Zaraz zmierzę sobie ciśnienie.

Także dzięki Aninek aledniem się nie nacieszyłam bo głowę zaraz mi rozsadzi. Jestem pod wrażeniem pomysłowości Twojego mężą. Nie mówię już nawet że te zakupy zrobił bo tu już bym mu Oskara dała, ale jak stopniowował napięcie przynosząc wszystko pojedyńczo. Normalnie szok:szok:Doceń starania.

Biłkabdg dziewczyny wczoraj w nocy bardziej rozbudziły we mnie zachciewajki. Ja musiałam się pocieszyć kabanosem i kwaśnym jabłkiem, niestety:no:

Elisse ja jeszcze się zastanawiam nad tym białym śpiworem, ale mi taki zestaw by odpowiadał, czarny wózek i biały śpiwór. Ewentualnie mam na oku różowy ale jest strasznie drogi Elodie Details Śpiworek do wózka Cotton Candy | Bokado Chyba że uda mi się go gdzieś wyrwać taniej, ale wątpię. Oryginalny od wózka kosztuje 298 zł no więc trochę tańszy jest.

Marta87
ja na pewno kupię ten leżaczek, bo Lilka na początku będzie na pewno w nim spała

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: TINY LOVE wielofunkcyjny leżaczek - bujaczek - łóżeczko 3w1>

Jak chcesz coś dwa w jednym, czyli leżaczek + krzesełko do karmienia to ja widziałam tylko takie cuda ale drogie niestety

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: CHICCO krzesełko do karmienia POLLY MAGIC 2012>

..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2012 sklep internetowy: PEG PEREGO krzesełko do karmienia SIESTA + zestaw akcesoriów KIT 2012>

I'COO GROW WITH ME łóżeczko leżaczek krzesełko (2627389804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jeżeli chodzi Wam co się należy nam matkom i ojcom po prorodzie to mogę napisać bo że tak powiem pracuję w tym ale to jak dojdę do siebie, bo na razie kiepsko z czachą:-D

Pozdrawiam
 
reklama
elisse bardzo bym chciala w dzien sie przespac ale nie umiem od zawsze i teraz w ciazy tez sie nie nauczylam, jeszcze na poczatku do4 miesiaca odpadalam, sama sie dziwilam, ze spie przez dzien, ale teraz jakos niemoge, jak tylko jest jasno na zewnatrz nawet zalsanianie okien nie pomaga:/
marta87 tez ostatnio widzialam w gazecie takie krzeselko 3 w 1 z hustawka i lezaczkiem, ale strasznie drogie 1000zl szukalam na allegro,ale nie moglam znalezc tak wiec dzieki MAMAAGA4 fajnie ze jestes Ty to wszystko wypatrzysz w tym necie :)
aninek co do prezentow ja uwielbiam obdarowywac czyjes dzieciaczki :) Zawsze to ciezki wybor fakt bo sama mam dopiero pierwsze w drodze, ale ostatnio wypatrzylam fajny chodzik dla maluszka taki pchacz wprawdzie dopiero gdzies po roku sie przydaje,ale kolezanka mila i chwalila ze lepszy bo nie wykrzywia bioderek jak te chodziki co kiedys byly modne . NAJTANIEJ INTERAKTYWNY CHODZIK, PCHACZ VTECH (2647200884) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sama wlasnie sie zastanawiam komu by cos takiego sprezentowac ;)
A dla dziewczynek tez sie zastanawiam wlasnie jak do kumpeli pojde co kupic dla 2,5latki no i wymyslilam taki domek, namiot zakupic, zeby mala mogla sie w nicm schowac :) zaraz wysle jakiegos linka tymczasem przypadkiem znalazlam jeszcze jtaka fajna zabawke edukacyjna ;) Kolorowy Interaktywny DOMEK Edukacyjny+klocki Wa-w (2643182210) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

o a oczyms takim wlansie sama myslalam dla znajomej ;) SUPER NAMIOT, DOMEK KSIĘŻNICZKI dla DZIEWCZYNKI (2645082392) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry