reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Ja w zlym humorze zmykam dzisiaj, duzo by opowiadac, ale ja niestety jak niektorzy tymczasowo musze mieszkac z siostra z ktora sie nienawidze bo niestety ona nadal u rodzicow mieszka rowniez :/ Tak mnie dzisiaj wpienila, ze sie wystraszylam, byly krzykli wrzaski itp, az malucha przez pol dnia nie czulam :( Dopiero teraz zaczol kopac uffffff :( Bardzo chcialabym sie wyprowadzic przed narodzinami malego, ale niestety chyba nie zdazymy :( Ja tesciowa mam za granica praktycznie widzimy sie znia tylko raz w roku i jest wporzadku kobieta, ale moja siostra zastepuje mi tesciowa taka najgorsza jaka sobie mozecie wyobrazic, 25 latka bez faceta na garnuszku rodzicow,ktorej wydaje sie ze wszystkie madrosci i rozumy pozjadala bo studiuje zaocznie i jej psiapsiola w ciazy byla i mogla wszystko i nic ja nie bolalo do tego smrod perfum i papierosow jej nie przeszkadzal to ja wymyslam:/ Pinda wylewa na siebie cale butelki przy mnie, kaszle i kicha nie zatykajac buzi tak specjalnie kolo mnie zeby sie posmiac jak sie od niej odsowam zeby sie nie zarazic :/, ona sama dzieci niema wiec niema zielonego pojecia ze kazda ciaza jest inna i to nie tylko rosnacy szczesliwie bezbolesnie brzuszek :/ eh szkoda wiecej pisac na ten temat niemam nerwow :( Tak wiec zmykam i nie wiem czy dzisiaj tu jeszcze zajrze bo az mnie zawroty glowy z nerwow dopadly, tak mozliwe ze poloze sie wczesniej spac przyjemnego wieczoru mamusie :)



 
reklama
Alicja32 super, że umieściłaś info o urlopie macierzyńskim...czytałam tam artykuł o becikowym na 2013. I są już schody - utrudnienia dla przyszłych rodziców.

MAMAAGA4 chyba coś jest z ciśnieniem, bo ja dzisiaj też jestem śnięta jak ryba :)

aninek dla tych dwóch dziewczynek kupiłabym np wspólny prezent, zabawkę edukacyjną, lub grę: od 3 do 4lat; aby mogły się wspólnie bawić:) I słodkości dla każdej po równo :)
A maleństwu to jakiś ciuszek, lub zabawkę do wózka jakąś super za granicą, cio nie ma w PL.

elisse czekam z niecierpliwością też cio nosisz pod serduszkim...jaka płeć maleństwa :) Daj nam zaraz znać na bb.

Kropka87 termometr mówią, że najlepiej najzwyklejszy :)

januarka powiedz siostrze, że ma być wyrozumiała i nie denrwować cię ze względu na maleństwo, bo my tu damy jej popalić przyszłe mamy z bb i te, które już są. Myśl o dzidziusiu i nie denerwuj się.
 
Dzięki dziewczyny ja też chyba kupie ten w Lidlu do czoła i ucha a i najzwyklejszy elektroniczny też mam w razie coś :)

Mamaga to jak w tym siedzisz, to bardzo prosze o pomoc. Miałam prawo pracy i prawo ubezpieczeń społecznyhc na studiach, ale ze wzgledu na wykłądowce nie przykładałam się i nie lubiałam tych przedmiotów :p Będę kochana wdzięczna :)
co do śpiworków to mam dwa czarny i granatowo - błękitny obywa się nadają do gondoli i spacerówki (jeden jest też przedłużany tak, że da się to przedłużenie odpiąć)
Wczoraj robiłam porządki w ubrankach, tzn wstępną segregacje, mam ok 85 sztuk ubranek od 0-6 miesięcy (najwiecej od o-3) wszystkie jak nówki nawet trochę nie sprane i kosztowały mnie wszytskie jakoś coś 300 zł. Kupiłam na allegro 70 sztuk od takiej przemiłej dziewczyny, z którą będę miałą kontakt jak będę chiała kupić dla większego szkraba tzn na roczek, 2 latka. Wszytsko jest z Next, mothercare, 5 10 15 itp. normalnie cudeńka. No a reszte kupowałam tak jak gdzieś coś znalazłam.

Dobra lecee bo na 18 30 z deweloperem jestem umówiuona :)

Papa
 
Marzenixx to może kawiorek ;-)

aninek 4 godziny to na szczęście nie jest dużo. Sprzątania pewnie trochę będzie.

Marta87 też mam psa, ale małego. Jak mu powiem, by nie zbliżał się do dziecka, to na pewno będzie go łukiem omijać. Może jednak nie będzie dzieckaa lizać?

ada1989 na mojego płacz działa i to bardzo. Ja nie jestem z płaczliwych, więc jak płaczę, to na prawdę musi mi być źle. Niestety z tą biurokracją tak jest. Im się nigdy nie spieszy.

mamaaga4 widocznie potrzebowałaś trochę snu. Zawsze przy spaniu w ciągu dnia jestem rozbita. Cena śpiworka nie powaliła. Fajny ten leżaczek z możliwością spania.

januarka już niedługo będzie ciemno. Zawsze można iść szybciej spać. Ciekawe te namioty. Dzieci lubią się chować, więc na pewno taki domek pasuje. Szkoda, że siostrze nine da się przetłumaczyć. Swoje lata ma, powinna się wczuć w Twoją sytuację. Robienie na złość wcale nie jest dobre. W końcu złość piękności szkodzi.

Kropka87 też chcę kupić ten termometr z lidla, jeśli jeszcze będą. Udało Ci się z tymi ubrankami.
 
anielkaa dziekujemy, fajnie tak powspominać:)))
Kropka to już masz dużo ciuszków, super:))) i chyba całkiem przystępna cena:)
Januarka jeju gdybym miała taką siostre to bym chyba udusiła
:no:masakra, współczuje ci strasznie, niektórzy nie mają dzieci no ale podstawowe sprawy rozumieją bez problemu.... a ona mieszka u was czy wy
u niej? ja bym jak najszybciej próbowała się oderwać od takiej osoby
:no:


M po szkoleniu, chyba od niedzieli pójdzie do pracy ale nieszczęśliwy bo tylko na popołudnia, od rana mu się nie opłaca bo musiałby wstawać o 3 w nocy i mniej płacą na rannej zmianie, w piątek jeszcze się dowie czy na pewno startuje w niedziele, oby:)))
 
anielka zaglądaj do nas częściej :)
Dużo nam doradzisz i pomożesz z pewnością jako mamulka już :)

ada1989 to powrót do pracy u męża...pewnie się cieszysz:)

milusia83 pozdrowienia dla Twojego brzusia od mojego synusia z brzusia :D

kROPKA87
to ubranka dla maluszka skompletowane :)
Ja Ci powiem, że ciuszków też mam już dużo i teraz skupię się na takich rzeczach dla mnie troszku do porodu i po porodzie potrzebnych :)
 
ada1989 ja z moja siostra nienawidze sie od dziecka my wogole ze soba nie rozmawiamy i praktycznie nic o sobie nie wiemy, nie staram sie do niej zblizyc,a wrecz sie oddalam, nie jest dla mnie jak soiostra pomimo, ze wychowywalysmy sie razem, cuz zdarza sie, wiem ze nie jestesmy jedyne, chcialabym aaby moje dzieci zyly inaczej i kochaly sie, dlatego bede starac sie nie popelniac bledow moich rodzicow, my tymczasowo wprowadzilismy sie 4 miesiace temu do rodzicow, musielismy mieszkanie sprzedac aby wykonczyc dom,a rodzice chcieli abysmy do nich przyszli i oszczedzali pieniazki a nie wynajmowali czegos bo rozbudowa trwalaby dluzej tak i my i ona mieszkamy u rodzicow,poscieszam sie tym, ze juz niebawem nei bede musiala jej ogladac, ale gdyby chociaaz do pracy poszla to byloby lepiej nie widzialabym jej pol dnia, a tak ja niestety tez musialam isc na l4 bo moja praca 3 zmianowa w smrodzie plastiku i 8h na nogach nie sprzyjala ciazy, gdyby nie to to napewno pracowalabym jak najdluzej zeby nie musiec na nia patrzec :/
 
reklama
dziewczyny, jestem po wizycie - opis na odpowiednim wątku, ale okazało się,że będziemy mieli CÓRECZKĘ :) zaczynamy myśleć nad imieniem, a ja zaczynam szukać sukieneczek;)
 
Do góry