reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

reklama
mamaaga4 ale jak przeciekał?? ja miałam ten poprzedni model i powiem ci ze wlasnie jak sie nie włożyło tego kółeczka na butelke pod smoczek to przeciekało a tak to nie, jakby to uszczelnienie bylo, ale takie to nie wygodne i w myciu i wogole ze juz nie chce...:baffled:
 
Jak zrobiłam małemu mleko i zakręciłam butelkę to zdarzało mi się bardzo często że spod zakrętki przeciekało mleko i mały był oblany. Później już sprawdzałam przed podaniem a w końcu zmieniłam butelkę na tt. Sprzedawczyni mówiła że może przy gotowaniu odkształcał sie plastik. Nie wnikałam.
 
Aaa dziewczyny a Wy o tych butelkach, ja nie mam pojęcia czy mi się przyda na początek. Czy małe dziecko je(ssie cycusia) w ciągu dnia w odstępach godzinnych, czy raczej co pare godzin ?? hehe przepraszam za glupie pytanie, ale w styczniu na pewno będę musiała podjechać kilka razy na uczelnie więc tak 2h mnie nie będzie w ciągu dnia.... :sorry:

A powiedzcie mi jeszcze, bo się zastanawiam nad szkołą rodzenia. Co myślicie mamy, te które są w kolejnych ciążach i te "zielone" jak ja? Bo tak się zastanawiam czy warto, ile to tak naprawdę daje przy samym porodzie... W sumie byłam przy wychowywaniu nie jednego dziecka w rodzinie i tego się nie boję ale na ile szkoła jest przydatna żeby było łatwiej przy porodzie, czy to pomaga w czymś w ogóle? Co o tym myślicie?

Ja z moim mężem chodzimy razem. Mi się podoba, zawsze są ćwiczenia (ok. 1h) w tym masaż prowadzony przez męża, sposoby oddychania, przyjmowanie pozycji do porodu. A dzięki zachęcaniu prowadzącej, mąż i w domu masuje kręgosłup i stópki hi hi
Po za tym są poruszane tematy w odniesieniu do szpitala, w którym chcemy rodzić, więc już jakiś obraz mamy, jak to będzie wyglądać. A zajęcia/pogadanki prowadzone są przez położne z danego szpitala.
Jest to opłacane przez urząd miasta, więc nawet się nie zastanawiałam czy iść czy nie.

Kaja28 kuruj się ;)
Mamagaga Lilianka mi się podoba, ale Emilka też bardzo urocze!
Cluue trzymam kciuki za zdrówko, o by to nic poważnego.

Ja się zastanawiam czy się przejść jutro na tę glukozę.... ale tak mi się nie chce... :)
 
mamaaga4 nawet jesli sie odkształcily to nie powinny , wlasnie dlatego tez chce zmienic teraz na TT, ale te nowe butelki z aventu mnie ciekawią:tak:
afja-anetka powinnas miec chociaz jedna buteleczke małą, w razie co, bo moze byc tak jak np u mnie ze mleko mialam dopiero na 4 dzien i w 3 dobie me dzicie takie glodne było tak płakał ze mąz w nocy do tesco po mleko jechal, butelki na szczescie mialam... takze w razie co kup, potem jak nie wykorzystasz do mleka to np na wode bedzie dla maluszka:tak: a co do karmienia piersią to wiesz zalezy od dziecka, czasami co 2-3 godzinki a czasami i co godzinke na cycusiu wisi :tak:
 
reklama
hej

Anetka róznie bywa z tym karmieniem, czasem co godzinke a czasem co 3 zalezy od dzidzi:) mój synek różne fazy miał i czasami właśnie co godzina a czasem rzadziej, trudno było trafić.... a co do butelek to tak jak marzenixx pisała lepiej miec chociąz jendą w razie czego:tak:
Cluue poprawy wyników, kurcze no nie fajnie się to czyta:(
Kaja zdrówka!
Magda hop, hop, jak tam z autkiem? ;)
Mamaaga jak chodzi o imie to mnie bardziej się podoba Lilianka:tak:Emilka tez bardzo ładnie ale to pierwsze bardziej mi do gustu przypadło:tak:
agaagaaga14 współczuje pobudki rano, ja lubie pospać:-)
u nas dziś okropna pogoda, leje od samego rana:confused2: zimno się robi i w ogóle tak ponuro.... jak odbieraliśmy Kondzia z przedszkola to przez te 10 min drogi tak zmokliśmy, do tej pory mamy mokre kurtki:baffled:

co do butelek aventu to może ja akurat rzadko uzywałam ale nigdy mi nic nie kapało ani nie przeciekało, może akurat miałam farta? no nie wiem:p

jutro na 8.30 usg, dokończenie połówkowego, ciekawe jak tam dzidzior się ma:p tylko ta godzina, żeby się wyrobić to chyba o 6.30 będę musiała wstać:confused2: i 3majcie kciuki żeby jutro rano u mnie nie padało bo drobnych w domku nie mam na autobus a bankomat daaleko:dry:
 
Do góry