reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

madziamadzia dzięki za informacje, właśnie kupiłam sobie dwa t-shirty. Jeden szary w różyczki, drugi w biało szare paski z ozdobnym pasem z cekinów. :-)


Kurtki są napawdę fajne ale stwierdziłam że na dwa miesiące nie warto inwestować a ja w grudniu do szpitala idę więc nie będe potrzebować nic ciepłego. Jeszcze raz dzięki:-)
 
reklama
Hej Kobietki
Witam po chwili nieobecności, czas mi strasznie szybko ucieka i czytam Was na bieżąco w miarę ale na odpisanie czasu brak.
Współczuję dziewczyny przejść ze szwagierkami, chyba bym pogryzła siebie albo taką jedną z drugą:wściekła/y: To jest straszne tak kogoś na głowie mieć i jeszcze takiego pasożyta, długo bym nie wytrzymała:no:
Co do zakupów, ja już mam ładny worek ubranek i nie uważam żeby to było za wcześnie a gadanie że coś się może stać jest bez sensu, bo teoretycznie do samego porodu istnieje takie ryzyko a ja nie wyobrażam sobie kupować tego wszystkiego po urodzeniu dziecka:szok:
Poza tym u nas w weekend porządki, zaczynamy mały remont w tym tygodniu więc trzeba ogarnąć co nieco... Moja dziewczynka kopie na całego, wczoraj mi taką rewolucję zrobiła w brzuchu że szok, aż mi stwardniał brzuch kilka razy, mam nadzieję, że to normalne...nie zdarza się to często i dość szybko przechodzi więc nie panikuję. Oczywiście jak tatuś rękę przyłoży to grzeczniusia się robi od razu:-D
A powiedzcie mi jeszcze, bo się zastanawiam nad szkołą rodzenia. Co myślicie mamy, te które są w kolejnych ciążach i te "zielone" jak ja?;-) Bo tak się zastanawiam czy warto, ile to tak naprawdę daje przy samym porodzie... W sumie byłam przy wychowywaniu nie jednego dziecka w rodzinie i tego się nie boję ale na ile szkoła jest przydatna żeby było łatwiej przy porodzie, czy to pomaga w czymś w ogóle? Co o tym myślicie?
 
aninek, tak, w Badalonie w Ikei kupowałam, tam mam minimalnie bliżej. a ile czasu mieszkaliście w Barcelonie?

czarni, Skorupka, gratuluję mieszkań i przeprowadzek!

Malinka, u mnie też mała daje czadu i tak jak Tobie, czasem mi aż brzuch twardnieje :)
 
jej dziewczyny tak mnie mdli ze masakra, jak na poczatku :-( wypilam lyka coli troche lepiej bylo, a teraz znowu, wczesniej rano bylo ok. a bylam w sklepie i winogron kupilam , moze za slodki byl... jakos tak z tymi owocami u mnie to ryzyko, mam napad np. na pomarancze jej jem, a przyjdzie taki dzien ze zjem i wymiot. Moze tym razem tez pora przystopowac z winogronem..
 
Witam ja dzis pierwszy dzien na zwolnieniu wiec sie obijam ,
Jestem na etapie szukania wozka ale nie wiem czy to nie za wczesnie na kupno pozdrawiam .
 
Hej kobietki.

Wybaczcie milczenie, ale nie zdążyliśmy jeszcze do końca rozpakować się w nowym miejscu, a już mielismy gości na weekend. Było bardzo miło, ale odpocząć jeszcze nie zdażyłam. Dostaliśmy całą furę ubranek po moim chrześniaku, wczoraj zrobiliśmy wstępną segregację. W zeszłym tygodniu zamówiliśmy też wózek, znaleźliśmy nowy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zobacz załącznik 501813

Tak poza tym to dołączyłam do grona przeziębionych mam niestety :-( Ledwo przełykam ślinę, mam wrażenie, że mam same szpilki w gardle. Płuczę gardło solą, piję herbatę z miodem i cytryną, zrobię jeszcze sok z cebuli i ewentualnie poratuję się paracetamolem.

Pozdrawiam Was wszystkie, postaram się pisać na bieżąco.
 
Januarka ciesz się że mogłaś sobie do domu wyskoczyć ! Mi nie kazali nawet wyjść do Urzędu spraw pozałatwiać a to dwa kroki :( musiałam siedzieć w szpitalu .... ja na szczęście tylko godzinka bo miałąm do wypicia 50g.

Czarni
też mam czasem takie dziwne kopniaki ... dzisiaj rano jak poszłam siusiu to myślałam że mi zaraz wypadnie tak na dół napierał potem pochodziłam trochę i już na lewym boku się usadowił ;) Dostałam dzisiaj pierwszy kopniak w żebra ... bolało jak cholercia :(

green flower fajny ten przybornik ! świetne rozwiązanie dla tych którzy nie mają miejsca na jakieś dodatkowe szafki :) Ja narazie mam jeszcze czarną dziurę w głowie wchodzę czasem do pokoiku gdzie będzie mieszkał Mikołaj niby mam jakiś pomysł a na drugi dzień znów coś innego. Muszę jeszcze poczekać żeby się dokładnie namyślić jak go tam urządzić ;)


Mamaaga ooo mały piłkarz Ci rośnie ;D co do imienia mi osobiście bardziej podoba się Emilka, co nie znaczy że Lilianka brzydkie też jest bardzo ładne ! :) ale jednak do Emilek mam słabość i gdybym miała córeczkę na pewno byłaby Emilka :)

Skorupka84
gratuluję nowego mieszkanka ! ;) Pamiętam jak my robiliśmy remonty w naszym ohh ale byliśmy podekscytowani ! super uczucie :)



Odebrałam dzisiaj wyniki i na szczęście glukoza w normie ale za to reszta - masakra :( Strasznie się denerwuje. Ostatnio miałam wyniki idealne a teraz to jakaś porażka wczesniej leukocyty miałam napisane że w normie a teraz 500/ul ! :o do tego podwyższona bilirubina, bakterie w moczu, jakieś drożdżaki do tego dochodzi anemia, podwyższone WBC za niskie RBC, HGB, HCT. :((

Wytłumaczyło się moje zmęczenie, blada cera i podkrążone oczy ... zobaczymy co w poniedziałek powie lekarz na te badania :( jooj nie chcę leżeć w szpitaluu :(((
 
czesc dziewczynki

mam nadzieje ze nie dołącze do zakatarzonych ale coś kijowo sie dzis czuje..... mam wrazenie ze cos mnie bierze, pije wlasnie cieplutke kakao ,oby sie nic nie wylęgło..

wybaczcie ze nie odniose sie do zadnej, ale nie mam sily, latalam dzis po miescie za piżamką dla synka i jestem wymeczona...

odebralam wyniki z glukozy, wszytsko ok, mimo iz dzien wczesniej na wieczór obżarłam sie cukierków :laugh2:

pozdrawiam was babeczki kochane;-)

i prosba zdaje sie ze do Magdy z uk- Ty wrzucałaś linka do nowych butelek aventu co są tylko w UK ?? jak tak to daj jeszcze raz plis, ja szukam na necie i znalesc nie moge...:sorry:
 
reklama
Witam Ja na chwileczkę Jutro mam glukozę i muszę rano wstać A ja niestety lubię sobie teraz pospać Obejrzę serial i do łóżka Oj boję się bardzo żeby wyszła dobrze bo ostatnio nie mogę się oderwać od słodyczy

Dziewczynki wracajcie szybko do zdrowia nie dajcie się przeziębieniom

Słodkich snów Papa
 
Do góry