reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Witam z rana :)
Pogoda nie rozpieszcza ale przynajmniej nie pada :) wczoraj wieczorem maluch najadł się szaleju pierwszy raz był taki ruchliwy i tak mocno czułam ruchy aż podskoczyłam za jednym razem hehe ale super uczucie :) widocznie tosty zrobiły robotę :-p

Czarni ważne, że sami beż nikogo na głowie na pewno się uda kiedyś coś swojego ja też mam taka nadzieje, że uda nam się coś kupić
Alicja32 fajnie, że remont pełna para u mnie też by się przydało pomalować ścianę niby dopiero malowana była ale na początku ciąży jak schodziłam ze schodów z kawą to wyrznęłam orła i kawa na ścinę poszła :p

Życzę miłego dnia wszystkim ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam dziewczyny po weekendzie milo bylo sie przejechac pomimo ze zimno to nie lalo a powietrze takie czysciutkie bo to w lesie :) Chociaz 3 dni niecale mozna bylo sie dotlenic :) Zaczelam nadrabiac zaleglosci ale musze mykac zaraz na pobranie drugie po glukozie bo rano bylam zrobic, fuj wiecej tego nie wypije mam nadzieje ze wyniki beda dobre i nie bede musiala juz tej glukozy robic bo chyba niedam rady :( nie znosze cukru nie slodze od malego herbat, jako niemowlakowi mma tez mi mleko bez dosladzania podawala bo z cukrem wyplowalam, wiec wypicie juz 75 to byl dla mnie koszmar dzisiaj :(
Ktoras mamusiaa pytala ostatnio o cene badania dalam 15 zl, nie wiele najwyrazniej toksoplazma z rozyczka kosztowaly sporo ostatnim razem.
biłkabdg Tak u mnie rowniez chlopczyk, co mnie bardzo cieszy :) Jesli chodzi o posiew moczu nie mialam robionego, jakis miesiac temu tylko lekarz zalecil mi kilkudniowe branie uroseptu bo w mozu jakies nieliczne bakterie byly, ale po urosepcie odrazu bylo lepiej, wiec co 3 tyg. ogolne badanie moczu tylko robie kontrolne i nic wiecej.
Skorupka84 Gratulacje mieszkanka :) Ehm ja juz z niecierpliwoscia czekam az bedziemy mogli sie wreszczei do domku wprowadzic, a tu dopiero ogrzewanie bedzie zakladane gdzie tam wylewki sciany itp a spieszymy sie ze wzgl na maluszka oczywiscie, tyle ze pieniedzy ciagle brak :( Ale dzisiaj znajoma projektantka ma wpasc z propozycjmi jak to ma wygladac:)
Patiinka Ja rowniez polecam kalosze na taka pogode jak teraz lepiej dac na nie troche pieniazkow a sa a=one na dlugie lata no i rewelacja nie trzeba sie martwic ze przemokna zaraz :) Ja kupilam jakos na wiosne na allegro za niecale 100zl i jestem zadowolona :) Mysle ze warte swojej ceny :)
Magda z uk Ja rowniez szukam czegos cieplego jesienno zimowego ale niechce specjlnej kortki ciazowej kupowac bo mnie nie stac na takie jednorazowe wydatki, dlatego tez mysle o cieplym polarze z regoly sa szersze wiec powinnam sie zmiescic jakis taki ocieplany zeby byl no i na wyjscie rowniez zima, ale nie moge sie narazie zdecydowac ;p\
Jesli chodzi o domek to polecam jesli ktos ma okazje zakupic cos takiego to jak njbardziej gdy niema pieniedzy na wakacje mozna jechac do siebie z zaapsem zywnosci w aaucie, juz tym bardziej z dzidzia a jeszcze w miejscu gdzie swierze powietrze to super sprawa, szkoda tylko ze to nad woda nie w gorach i tylko letni a nie zimowy, bo mnie sie marzy taki gorski maly zimowo letni, aby jechac o kazdej porze roku :)
Czarni Ja rowniez kilka razy dostalam kopniaczki jakby w szyjke choc nie jestem pewna ale nawet tak sie poczulam chwile ze zaraz maluch mialby mi wypasc, ale bylam u lekarza i wszystko ok wiec jesli nie sa to bolesne kopniki to wydaje mi sie ze to normalne.
 
Witam poniedziałkowo
Cały weekend się obijałam wiec dziś muszę trochę posprzątać.
Mój mąż na szczęście sam się za odkurzacz i szmatę łapie a odkąd jestem w ciąży to mam wręcz zakaz wykonywania cięższych prac, wiec jak jest chętny niech robi.
Ale wyobrażenia na temat dziecka to on tez nie ma. Kiedyś palnął, ze jak się urodzi to ja i tak nie będę mieć dużo pracy przy maluchu bo to przecież tylko karmienie i przewijanie a on za to będzie musiał chodzić do pracy na zakupy coś tam posprzątać to będzie miał dużo więcej roboty. Ja się tylko śmiałam i pomyślałam ze sam zobaczy to swoje tylko bo będzie szedł na 2 tyg tacierzyńskiego jak się maluch pojawi to co ja mu będę teraz na siłę perswadować.

A ja zacznę więcej w październiku kupować tzn na pewno torba do szpitala dla siebie i malucha i jakieś przybory dla dziecka.
Widziałam zamiast szafki (bo mi się taka na przewijak nie zmieści) fajny przybornik na łóżeczko a komodę mam za daleko więc chyba go kupię
MUNCHKIN 011000 Organizer na łóżeczko - Ceneo.pl
Dziewczyny mam pytanie będziecie kupować rożki czy otulaczki bo słyszałam, ze te drugie lepsze
 
Witam Kochane:-)Mam nadzieję że w końcu wrócę do żywych. Osiemnastka za mną ale powiem że chyba w życiu się tak nie narobiłam. Ale to już poza mną na szczęście. W zwszłym tygodniu dochodziłam do siebie ale też w kółko coś. Musiałam zaliczyć zebranie w przedszkolu, w szkole, zapisałam młodego do szkółki piłkarskiej i wczoraj zaliczyliśmy w stadninie koni piknik rodzinny na rozpoczęcie roku przedszkolnego. Jeszcze dzisiaj muszę kupić strój piłkarski + buty na boisko. Jednym słowem przez ostatnie dwa tygodnie nie mogłam narzekać na nudę. Teraz za to liczę że wrócę do błogiego lenistwa.

Niestety nie jestem w stanie nadrobić tego o czym podczas mojej nieobecności pisałyście. Wybaczcie ale jest tego cała masa. Wdrożę się więc na bierząco. Rzuciło mi się jednak gdzieś w oczy jak pięknie mamusie mówią po imieniu o swoich dzidziusiach w brzuszku. Czas jednak leci, od fasolek poprzez dzidziusie, córeczki, synusie do konkretnej nazywającej się już osóbki. Ja do póki się nie upewnię co do płci lokatora nie przechodzę z nim po imieniu. Tym bardziej że dziewczynka miała mieć na imię Emilka a teraz mam moment zawachania bo spodobało mi się Lilianka. U mojego Oliwierka w grupie jest dziewczynka o tym imieniu i tak pięknie do niej wszyscy wołają Lili. Mam teraz zagwozdkę. Ale USG mam dopiero 1 i 2 października więc na razie to tylko takie moje imienne dywagacje na temat. A może wy kochane pomożecie w tej kwestii i poradzicie Emilka czy Lilianka:-):-):-)Czekam na Wasze zdanie i pozdrawiam.
 
Witajcie dziewczyny :) nie bylo mnie przez caly weekend poniewaz bylismy strasznie zabiegani ;/ a wiec w piatek odebralismy nasze gniazdko udalo sie :-D sobota i niedziela latalismy po marketach budowalnych aby kupic najwazniejsze rzeczy :-) od jutra zaczynamy remonty :D masakra :) mieszkanie w stanie deweloperskim takze czeka nas wszystko od podstaw :) ciezki miesiac bedzie teraz bo musimy jak najwiecej zrobic bo do konca pazdziernika musimy sie wyniesc z wynajmowanego mieszkania :) ale co swoje to swoje :D juz sie nie moge doczekac az sie wprowadzimy :-D
 
mamaaga4 Mnie bardziej sie podoba Liliana, jednym czasem Emilek bylo dosc sporo przynjmniej w moim rejonie, i powiem ci ze gdybym dziewczynke miala to rozwazalabym Lilianke :) Slicznie :)
Skorupka84 Gratulacje niema to jak na swoim :) U nas tez pospiech bo tymczasowo iu rodzicow jestesmy, a chcielibysmy moz epred przyjsciem na swiat malucha isc juz wkoncu n swoje, ale czeka nas mnostwo roboty jeszcze i nie wiem czy sie to uda, ale najwazniejsze,ze to swoje juz jest :)

Nazbieralo sie mi znow ubranek dla maluszka wiec ide sie odprezyc i je poprac bo milutko je poogladac przy rozwieszaniu ;p

A mam takie pytanko do mamus, sporo z was polecalo wuzek mutsy, i tak sie zaczelismy do niego przekponywac, ale znalazlm gdzies opinie, ze wozek sie lamie i rozlatuje nawet w czasie jazdy :/ Ciekawa jestem jak to jest z ta rama faktycznie taka slaba? Szczerze mowiac wozek do najtanszych nie nalezy wiec wolalabym,zeby nie zlamal sie w trakcie spaceru :/
 
Witajcie poniedziałkowo... i tak nam mija tydzień za tygodniem :)

I coraz bliżej 40 tygodnia naszych ciąż :)
Dzisiaj wylukałam w gazetce marketu Netto - pościel niemowlęcą 4 elementową. Za: 69zł. I chyba kupię ją. A drugą jakąś z ferretti, żeby mały miał z 2 komplety, jak jeden mi się zabrudzi :) hihi.
Pozatym weekendzik udany. Gościnkowo i objazdowo u nas minął.
Także skorzystaliśmy z niego całkowicie.
W tą sobotę chcę jechać do hurtowni dziecięcej zobaczyć za łóżeczkiem i materacem dla małego. Czas powoli już kupować wszystko po kolei.
Łóżeczko jeśli kupimy to będzie stało w kartonach, a montować zaczniemy krótko przed terminem.
Może podeślecie kilka linków jakie łóżeczka macie upatrzone dla dzidziusiów?
Idę zjeść śniadanko i do usłyszonka później.
 
Tak najwazniejsze ze juz jest to mieszkanko :) tyle ile zdolamy zrobic do konca pazdziernika to sie wprowadzamy,najwazniejsze zeby kuchania,lazienka i podlogi byly a z czasem sie wszystko dalej ulozy :D tak jakmlowisz byle zdazyc az sie malenstwo urodzi :d
 
czarni, Skorupka84 - gratulacje !!! oby sie dobrze mieszkalo!!

U mnie w nocy tak deszcz lal ze masakra, weszlam do lazienki i cala podloga mokra byla, gdzie niedawno wymieniali nam okno!!:wściekła/y:
Ale czas leci dziewczyny! im blizej tym bardziej sie boje! i panika zeby wszystko przygotowac na czas.
Milego dnia!!
 
reklama
Hej Dziewczyny :-D

Wpadam tylko na chwilę, bo moja gwiazdeczka właśnie usnęła, a ostatnio pobudki mam ok. 6:30 i idę się teraz też położyć.

Jeśli któraś jest zainteresowana, to dzisiaj w sklepie internetowym C&A są duże promocje na niektóre ubrania. Ja kupiłam sobie kurtkę ciążową na 149zł (normalnie kosztuje 299zł).

Miłego dnia ;-)
 
Do góry