reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Dziewczyny dopiero co pisałam, że ominą mnie chyba wymioty i co ? Zgodnie z powiedzonkiem "nie chwal dnia przed zachodem słońca" - wczoraj wymioty raz, dzisiaj już dwa i chyba nie ostatnie bo czuję się fatalnie. Zawiozłam przed chwilą swoich mężczyzn na pokazy kaskaderskie i mam wolne półtorej godziny, jednak żadna radość bo tak mnie mdli:-:)-:)-(

Widzę, że wszystkie ciekawe co tam pod serduszkiem noszą. To już przesądzone co ma być to będzie. Zazdroszczę Wam tej ciekawości i chęci poznania płci, ale ja pozostaje przy swoim postanowieniu. Za jakieś 10 tg będę się cieszyć Waszymi cudami, bo będziecie już wiedzieć co się w brzuszku ukrywa. Trzymam kciuki żeby spełniły się Wasze marzenia.
 
reklama
Marzenixx dobrze zrozumiałaś chcę mieć najpiękniejszą niespodziankę na swoje urodziny (termin mam na dwa dni przed urodzinami). A tak poza tym nie ma to dla mnie znaczenia. Obiecałam sobie że nie będę nic kupować przed porodem, zresztą mam wszystko nowiutkie po moim Gabrysiu. Sprzedaliśmy tylko wózek. Chcę tym razem cieszyć się żywym dzieckiem a potem tą całą resztą, którą miałam tylko dziecka zabrakło. Teraz najważniejsza jest kasa bo kupić można wszystko i praktycznie bez dłuższego oczekiwania. Wiesz to nie znaczy że nie ciekawi mnie płeć mojego dziecka, ciekawi jak cholera ale pierwszy raz w życiu ćwiczę silną wolę.
 
mamaaga4 zazdroszczę Tobie tak silnej woli Ja to już się nie mogę doczekać dnia kiedy się dowiem co będę miała:-)Obiecałam sobie że nikomu nie powiemy z mężem Ale coś mi się wydaje że nie wytrzymam Ale się super na dworze zrobiło W końcu chłodno i wiaterek wieje
 
agaagaaga14 sama się sobie dziwię. Ja będę miała w późniejszym okresie ciąży robione bardzo często USG i mam nadzieję że lekarz nie wychyli się przed szereg i nie wypali sam nic o płci dziecka, bo byłabym trochę zawiedziona.
 
Ja w pierwszej ciąży byłam prawie pewna ze będzie chłopak a mam dziewczynke więc teraz spokojnie poczekam aż lekarz mi powie:-D

Co do mycia okien to raczej chodzi o to zeby zbyt długo nie trzymać rąk wysoko bo to szkodzi, moja mama tak spowodowała sobie poród w 8 mc ciąży.
 
hej hej nadrobiłam wszystko ale przyznaje bez bicia , że jeszcze nie zapamiętałam waszych nicków... :(

jeszcze nie słyszałam o tej wróżbie z sodą :D aż do małża napisze żeby po drodze do domu kupił:D heh...
gratuluje udanych wizyt nie tylko tych dzisiejszych :)cieszę się że wszystkie fasolki dobrze się mają :) jak macie jakieś zdjęcia to wstawiajcie :)


dziewczyny mam pytanie czy wy w czasie kiedy miałyście mieć miesiączke też miałyście/macie taką delikatnie bardzo jasno brązową wydzieline??(właściwie nie wiem jak ten kolor nazwać taka kawa z bardzo dużą ilością mleka?)

boziu a mnie lekarz zlecił tyle badań że gdybym miała za nie płacić to chyba z 600 zł ....
morfologia, mocz, aptt,d-dimery,ast,alt,mocznik,kreatynina,kwas moczowy,sód,potas, glukoza,tsh,ft3,ft4,hbs-przeciwciała ,hbs-antygen ,hiv,hcv,wr :O dzisiaj już część wyników dostałam dwa musze odebrac osobiście a kolejne dwa będą dopiero we wtorek...
 
mamaaga faktycznie silna wole sobie potrenujesz heheh, ale super bedzie prezencik moze akurat w urodzinki :tak:ja mam termin na 11 a urodziny mam 17 , wiec cudownie byloby gdyby urodził się jak ja 17-go tym bardziej ze jeszcze moj tata ma 17-go stycznia wiec bylby komplecik :-)

olciaa czesto sie zdarza ze teoretycznie w dni kiedy byłby okres jest delikatne plamienie, takze sie nie denerwuj...
 
Dziękuje Marzenixx za odpowiedź :)

Kochana super by się u Ciebie złożyło ale pamietaj też że dzień babci i dziadka w okolicach więc też fajny prezent dla dziadków :D
 
reklama
Do góry