reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2013 :))

Marzenixx to lepiej żeby do 17 poczekał sobie w brzuszku ;D moja dzidzia niestety do marca w moim brzuszku nie wytrzyma ;D więc potraktuje ją jako spóźniony prezent gwiazdkowy ;D

Dziewczyny od którego tygodnia ciąży robi się usg przez brzuch a nie dopochwowo ?
 
reklama
widzisz jestem tak zadżumiona że nie skojarzyłam że to jeszcze ten sam znak zodiaku :D wszystkie właściwie będziemy mogłby potraktować jako prezent na nowy rok :-)

a co do usg to słyszałam różne zdania... jedne dziewczyny mówią że miały robione przez brzuch w 11 tc inne że dopiero w 14 albo i 22 więc wszystko zależy pewnie od sprzętu jaki jest w gabinecie... tak mi się wydaje... ale specem w tej dziedzinie nie jestem :p
 
Olcia ja takmialam w terminie pierwszej @ i drugiej, trwaloto 2 dni a potem wrocil ciazowy sluz, wiec sie nie denerwuj ;)

MamaAga ja kiedys tak chcialam ale teraz mysle ze bym nie wytrzymala i chce wiedziec predzej, moja bratowa sobie zrobila taka niespodzianke do konca nie wiedziala - urodzila sie corka ;)
 
Co do płci dziecka to ja bardzo bym chciała dziewczynkę i też takie mam przeczucie,ale jak będzie chłopiec też dobrze.Najważniejsze żeby było zdrowe:-)
już nie mogę się doczekać kiedy już będzie widać...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, ależ się wczoraj koszmarnie czułam, chyba przez tą pogodę, było mi niedobrze, głowa mnie bolała i nie miałam siły na nic. Mój biedny maż musiał robić wszystko w domku, żonę nakarmić :) Strasznie się stara, i jest mega kochany. Powtarzam mu to co jakiś czas żeby mu się nie odwidziało :)))
Co do konfliktu to u nas też jest i lekarka również nie kazała się nim martwić i mówiła dokładnie to co pisałyście wcześniej. No więc nie stresuję się :))) przynajmniej się staram...
 
Ja bym chciała dziewczynkę maż znów chłopca :p ale oby było cale i zdrowe :-)
(coś mi się zdaje, że dziewczynka bo mi urodę odbiera :p)
Miłego dnia życzę
 
Hej dziewczyny. Pewnie większość koziorożców będzie i parę małych wodników :-)
Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać aż brzuch zacznie mi rosnąć ;-) Z nutką zazdrości obserwuję duże brzuszki przechodzących koło mnie kobiet, na mnie też przyjdzie czas, ale chciałabym już poczuć ruchy maleństwa i móc je objąć tuląc brzuszek
 
reklama
Ja skończyłam 12 tydzień i brzuszek już widać :) Na razie jeszcze mały ale dla mnie magiczne mieszkanko Okruszka. Kupiłam nawet wczoraj w rossmanie oliwkę przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży. Taką pod marką rossman zapłaciłam ok 12 zł, na razie puki nie pojawiają się żadne france nie będę inwestowała w droższe kosmetyki. A potem zobaczymy... może mnie ominą:) a kysz a kyszzzz
 
Do góry